Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, Neata, nu cred ca trebuie sa facem raport daca nu avem lider. Si legat de asta s-a ales unul sau nu? Sunt doar curios.

Link to comment
Share on other sites

@@Krysty xD, ma...nu o sa incep si eu acum sa iti bat cuie in cap mai rau pentru prostia pe care ai facut-o..cu toate ca ar trebui...

Imi pare rau ca s-a ajuns aici, macar daca se intampla asa cum voiai tu, nu in urma unei reclamatii si asa mai departe...

O sa imi fie dor de sarcasmul tau inconfundabil...de aroganta ta...de maximele pe care i le dadeai lui Razvi...sau poate chiar o sa mai am parte de ele daca te intorci, asta daca o sa mai fiu si eu pe aici...

Link to comment
Share on other sites

Evenimentele saptamanii 27 august 2013 - 2 septembrie 2013

 

 

Sedinta staff

  • Data: vineri, 30 august 2013
  • Ora: 14:00
  • Prezenta: Doar membrii rank 4+

Sedinta saptamanala

  • Data: duminica, 1 septembrie 2013
  • Ora: 15:00
  • Prezenta: Obligatorie pentru toti membrii.

 

Saptamana aceasta, veti fi scutiti de orice fel de raport sau norma. Insa, de luni, 2.09.2013, totul va reveni la normal. Pana atunci trebuie sa fac cateva sedinte pentru a-mi organiza tot ce trebuie sa fac de acum incolo. Sedintele vor fi anuntate in topicul aferent. Deasemenea asta nu inseamna ca sunteti scutiti si de la pachete si live-uri.

Link to comment
Share on other sites

Buna seara! Gata, am vazut ca s-a ales si liderul. Felicitari Razvii pentru functia dobandita. Gillette de ce tot vrei sa pleci?

 

 

 

Uitati-va aici cum danseaza nebuna!!!

Edited by XmLmX25
Link to comment
Share on other sites

Sa-ti bati copii, ce jet si-a luat krysty... alphap^$%4... Se pare ca daca vrea cineva sa te detroneze, reuseste, motive se pare ca se gasesc la tot pasul... pana mea, sper sa nu dispari in negura si sa te mai vedem pe la hq aducand flori si voie buna. In 3-4 zile ma intorc, ma rog, daca aveti chef de spam vin in vreo 30 min, ca ma duc cu unu cu rabla la o tura...

Link to comment
Share on other sites

Evenimentele saptamanii 27 august 2013 - 2 septembrie 2013

 

 

Sedinta staff

  • Data: vineri, 30 august 2013
  • Ora: 14:00
  • Prezenta: Doar membrii rank 4+

Sedinta saptamanala

  • Data: duminica, 1 septembrie 2013
  • Ora: 14:00
  • Prezenta: Obligatorie pentru toti membrii.

Activitate cu celelalte factiuni pasnice

  • Data: duminica, 1 septembrie 2013
  • Ora: 14:30
  • Prezenta: Obligatorie pentru toti membrii. Va voi da detalii la sedinta!

 

@@Cartofar, sa nu te rastorni si tu ca krysty cu matizul :))

doar unu e krysty, nu toti pot face asemenea chestii :))

Link to comment
Share on other sites

@, Ti-am zis, sa-ti exersezi primul /giverank maine :))

Parca am simtit ca ai postat asta si m-am trezit. Daca nu te descurci maine la simularea aia de care am vorbit noi primesti un cuc de rank... De data asta serios, fara caterinca sa treaca simularea mai repede si sa iei rank ca nu iti merge. Hai ca e 3 dim, ma culc la loc... Edited by RobertCM
Link to comment
Share on other sites

Neata niggaz', 'sup?

* Signature nou ba, check it, pana mea, e jmeq.

Shnibaaaaaaaaaa =)))))))))))))))))

 

Jmeq :))), dar mai frumoasa a mea =)))

Edited by RazviTnx xD
Link to comment
Share on other sites

@, Da, semnatura ta e jos palaria. As da orice sa o fi gasit eu inaintea ta ... dar acum :( ..

 

 

 

*B-Days Opening

Deschiderea zilelor festive va avea loc intr-o locatie care va ramane secreta. Vom anunta pe server cu jumatate de ora inainte locatia secreta.

Sunteti invitati cu totii sa luati parte la un foc de artificii.

 

Toti jucatorii din Jail vor fi eliberati. Numai bine sa dai rob atunci B-)

Edited by MateR
Link to comment
Share on other sites

BogdaNNN., you have been promoted as Noobest Player on this server. Now listen, când intervine plictiseala, mai intra omu' si pe repegedoi sa vada ce mai e pe-acolo.(o plictiseala mai mare). Sunt dedicat servărului repegeunu și am terminat acest comentariu. Sal!

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.