Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Cand te intorci?

Pai, am fost ieri toata ziua on, dar, azi am probleme cu parola....

 

 

PENTRU TOATA LUMEA< CHECK ACTIVITATI SI TARGURI!

Edited by Cartofar
Link to comment
Share on other sites

De ce esti interesat, apropo? Oricum stii ca nu o sa castigi tu nu?

 

nu e vorba doar de cine castiga, am facut event pentru ca vreau sa fac o echipa dar am ajuns la concluzia ca daca nu dai bani nu face nimeni nimic...

Link to comment
Share on other sites

Nimic special, doar ca cel mai important membru din factiune si totodata si cel mai inteligent, frumos, destept, cu calitati literare incontestabile si multe alte calitati dobandite prin munca grea, Cartofar, a fost promovat la rank-ul 4.

wtf-did-i-just-read.jpg

 

 

 

 

Păcat că nu ți-au văzut fața când ai luat rank-up. Leguma esențială a evoluției noastre a primit rank 4. Trist. Mai urmează să dăm admin lui Pătrunjel... :(

Link to comment
Share on other sites

@@RobertCM, Mda, la asta ma gandeam si eu, n-am imaginatie.... nu mai fac nimic :-L. Eu fac si fara bani, Cartof :-"

 

Am zis general. App, cum fac sa imi iau parola inapoi daca nu primesc mailu cu noua parola? am dat la ora 9 la password recovery...

Link to comment
Share on other sites

nu e vorba doar de cine castiga, am facut event pentru ca vreau sa fac o echipa dar am ajuns la concluzia ca daca nu dai bani nu face nimeni nimic...

 

Echipa pentru ce? Grammar Nazi Team, lupta impotriva agramatilor si a pateului din intreaga lume. Pam Pam

Edited by RobertCM
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Păcat că nu ți-au văzut fața când ai luat rank-up. Leguma esențială a evoluției noastre a primit rank 4. Trist. Mai urmează să dăm admin lui Pătrunjel... :(

 

Hai sa suferim acu ca suntem star european si sa radem de astia cu nume amuzante, tu, PUNGA DE PUFULETI!

 

 

Echipa pentru ce? Grammar Nazi Team, lupta impotriva agramatilor si a pateului din intreaga lume. Pam Pam

 

B-niuz

 

 

@@Cartofar, trebuie să îți trimitem fișierele în format Word sau ceva gen?

Tre' să fie #funaddict?

Așa ceva merge? : http://i.imgur.com/GfTb9nm.png

 

Este aproape perfect! vei primi 0.01% din premiu pentru ca te-ai straduit.

 

 

Link to comment
Share on other sites

name='Cartofar' timestamp='1378204482' post='2317561'] B-niuz
Apare anu' asta? Ca vine sfarsitul lumii si de-aia intreb... [/b]

 

name='Cartofar' timestamp='1378204482' post='2317561'] Este aproape perfect! vei primi 0.01% din premiu pentru ca te-ai straduit.
Fii atent ca atunci cand anunti castigatorul o sa-ti ceara acel 0.01%, macar zi-i daca a ales fontul si marimea corecta[/b]
Link to comment
Share on other sites

gata, pierdui levelul, stau de 20 de minute sa mi se conecteze. : :((

Pacat...de acum incearca sa te loghezi cu o jumatate de ora inainte si lasa-l pe sleep. Asa am facut pana acum si merge :D.

 

 

 

 

 

 

 

Nu uitati de concursul organizat de domnia sa, Cartof.

Premiul este unul extraordinar, nici mai mult, nici mai putin de 100.000$. (inima mare)

Detalii:

 

Nu e niic activitate, nici targ, dar, merge.

  • Nick: Cartofar
  • Rank: 4
  • Numele activitatii: BANI CASTIGATI FOARTE USOR.
  • Tip activitate: Concurs de compuneri
  • Zi/data/ora: sa fie toate postate pana pe 8.august.2013
  • Organizator: Cartofar indrumat de Cartofar.
  • Alte precizari: Multumiri speciale trebuiesc acordate sposorului principal si unic, Cartofar.
  • Trebuie sa scrieti o compunere de 8 randuri cu fontul "Arial" si cu numarul 12. Tema compunerii va fi o moneda care v-a scapat sau a scapat cuiva sub un dulap/pat/frigider/ceva. Se puncteaza originalitatea, creativitatea, dar nu zic nu la un mic imbold monetar din parttea voastra. Pentru a fi corect si a nu exista vorbe, doresc sa imi dai pm cu creatiile.
  • PREMIU: $100.000.

Link to comment
Share on other sites

Pacat...de acum incearca sa te loghezi cu o jumatate de ora inainte si lasa-l pe sleep. Asa am facut pana acum si merge :D.

 

 

 

 

 

 

 

Nu uitati de concursul organizat de domnia sa, Cartof.

Premiul este unul extraordinar, nici mai mult, nici mai putin de 100.000$. (inima mare)

Detalii:

 

 

Da, asa a fost, dar la si 45 am luat restart si de atunci a fost serverul full. N-are nimic!

Link to comment
Share on other sites

Salutare băieți.

Pacat...de acum incearca sa te loghezi cu o jumatate de ora inainte si lasa-l pe sleep. Asa am facut pana acum si merge :D.

 

 

 

 

 

 

 

Nu uitati de concursul organizat de domnia sa, Cartof.

Premiul este unul extraordinar, nici mai mult, nici mai putin de 100.000$. (inima mare)

Detalii:

 

 

@@RobertCM, să vezi ce o să meargă Google-ul.

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.