Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Sunt care nu iau deloc....nu ot sa va multumesc pe toti, trebuie sa va impart liveurile in mod corect.

sincer, nu pot sa spun ca incep sa plang sau ca imi tai venele daca nu primesc liveuri :)))

Link to comment
Share on other sites

Cat de sincer=))))

 

este adevarul gol golut

 

 

NU UITATI DE CONCURSUL DE COMPUNERI< CHECK ACTIVITATI SI TARGURI!!!

Edited by Cartofar
Link to comment
Share on other sites

Neața băieți.

 

Încă nu a venit Crăciunul să faci o faptă bună :))

Craciunul e in fiecare zi pe samp...

Neata News Reporter, ce faceti? Acum veni din oras si intru putin prin game. Bafta!

Neata

 

 

 

 

 

V-ati apucat de compuneri? Nu aveti nimic de pierdut. Daca simtiti o durere apasatoare de cap, nu e de la gandit.

Link to comment
Share on other sites

Oricum nu le ia daca ii dai... :))

 

Asta asa e, nu am mai luat un live de-al meu, la care eram eu desemnat reporter de ceva vreme... iau doar d-alea "RazviTnx: Cartof, nu imi pasa, le iei live."

 

 

 

Ce mai faceti? Voi da si eu o casa de level 10 in sf premiu. Sa vedem ce zice cartof, ori pentru primul loc alaturi de bani, ori pentru un eventual loc doi...

 

Daca chiar vrei sa iti dai casa, o putem da la locul 2 ca primul loc si asa se imbogateste...

Link to comment
Share on other sites

@, @@Cartofar, Vedeti ca la "Sedinte si evenimente" si la "Activitati si targuri ati pus data pe august, nu pe septembrie.

Dadusi "+" inainte sa-mi porti creatia? Nu...du-te si da plus =)). Si mersi ca-mi zisasi.

Link to comment
Share on other sites

Asta asa e, nu am mai luat un live de-al meu, la care eram eu desemnat reporter de ceva vreme... iau doar d-alea "RazviTnx: Cartof, nu imi pasa, le iei live."

 

 

 

 

 

Daca chiar vrei sa iti dai casa, o putem da la locul 2 ca primul loc si asa se imbogateste...

Ok, locul 2 sa fie...

Link to comment
Share on other sites

@,

 

 

 

 

 

 

 

 

Alături de tine când ai nevoie

contactează-ne, suntem aici pentru tine!

 

 

 

Fundația Mater este o organizație non-profit, non-guvernamentală, înființată sub numele de Nahum, în anul 2004, cu scopul de a susține și promova Viața încă din momentul concepției. Credem în sanctitatea și valoarea vieții, în toate stadiile dezvoltării ei.

 

 

 

 

 

 

Cauta pe google, ti-ai deschis fundatie? Ce inima mare, ce om, ce caracter.

Link to comment
Share on other sites

@@RobertCM Ce tip documentat esti, cauti informatii despre membri. Despre mine ce ai gasit?

 

@@Yellow Flash, Eu sunt in game, tu ce faci ? Il dam pe la 5 asa, ok?

Tre sa pot si eu, cand intru eu tu esti pe /sleep. Mai lasa Brazzers, si hai sa dam live ca mi se aduna xD. Deja am doua, si tre sa fac si emisiunini ca ma trezesc macelarit.

Edited by Yellow Flash
Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.