Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Da...nu sunt combinate bine, adica unele sunt puternice, cu glow si iti sar in ochi si background-ul negru, scrisul iar alb boldat...

 

 

Mda, nu-i inteleg de ce au facut asa...partial e frumos dar stroke-ul asta la avatare si incadrarea pe pagina e cam naspa. plus de asta sunt multe buguri...siii SEMNATURAAAAAAAAAAA MEAAAAAAAAAAAAAA E STRICATAAAAAAAAAA...

*Nu voi pune absente la simulare

*Aveti timp pana maine seara sa faceti ziarele....

 

 

O tema mai urata puteau sa puna?

ba, vreau si eu avatar asa lung cum sunt ale voastre....Si de ce nu pot sa dau mention?

Edited by RobertCM
Link to comment
Share on other sites

 

Da...nu sunt combinate bine, adica unele sunt puternice, cu glow si iti sar in ochi si background-ul negru, scrisul iar alb boldat...

 

 

 

 

ba, vreau si eu avatar asa lung cum sunt ale voastre....Si de ce nu pot sa dau mention?

 

De minunat ce e forumul ^.^. By the way, imi place avatarul tau :)))

Link to comment
Share on other sites

Imi schimb si eu avatarul :)) ..

 

 

# salpa Retrax :">

pwp

 

 

Done, new avatar .. va place ? :">

salpa :*, lasa ca imi schimb eu avatarul :)))).

Link to comment
Share on other sites

Salutari colegi, mama ce urat e forumu :|. Ne vedem inn game mai pe seara.

Ai vazut cam tarziu :))), stim si noi cum e :( Asta e, ne obisnuim

 

*PAGINA MEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Edited by Retrax
Link to comment
Share on other sites

 

  • Nick: RobertCM
  • Rank: 6
  • Tip activitate: RL Peisaj = este exact ca la peisajele din game doar ca in viata reala. Deci ce presupune asta? Pai, faceti o poza a orasului, cladirii, cosului de gunoi de langa scoala, sau orice, orice poate fi numit "peisaj", o poza impresionanta, artistica. Va urcati pe un bloc..faceti poza la tot orasul sau depinde unde locuiti, oricum scopul activitatii este de a va stimula creativitatea asa ca va las mana libera. ATENTIE! Pe langa poza principala (peisajul) trebuie sa faceti o poza in acelasi loc, dar facand un semn distinctiv cu mana in fata camerei. Acesta va fi:
  • vinyl-decal-sticker-271.jpg

Atentie trebuie sa se vada si putin din poza principala.

  • Zi/data/ora: 24 octombrie 2013 - 28 octombrie 2013
  • Organizator: Eu
  • Alte precizari:
  1. Premiul este de 100.000$
  2. Nu este nevoie de inscrieri, participantii vor posta in acest topic dupa urmatorul model:
  • ​Nume:
  • Rank:
  • Peisaj:
  • Dovada (poza cu peace):
  • Precizari:

4. Aveti 4-5 zile la dispozitie.

5. Se da un singur premiu.

6. Daca nu ati inteles ceva voi posta eu aici o poza doar ca exemplu, dupa modelul de mai sus.

7. Succes!

 

 

 

 

 

 

 

 

Nu aveti voie sa le modificati in photoshop.

Link to comment
Share on other sites

ma asta e doar o activitatea, daca vrei participi, daca nu..nu, dar participarea la astfel de activitati conteaza mult pentru rank up...

 

 

Da...trebuie neaparat din viata reala...

 

 

 

 

 

 

Mi se pare mie sau merge mai repede forumul?

Edited by RobertCM
Link to comment
Share on other sites

Ba, sa stii ca are importanta. Orice om are vicii? Da, orice om are vicii, chiar si Papa de la Roma. Da, ai dreptate in felul tau. Ala care sta 24/24 la PC isi deterioreaza sanatatea, din nefericire doar pe cea mintala. Un om care sta toata viata in fata calculatorului 24/24 nu va arata mai rau decat unul care fumeaza 24/24. Cel de al doilea, pe langa integritatea mintala si-o va pierde si pe cea fizica. Nu, si nu o sa ii cada mana de la atata sprijinit tigara cu degetu', o sa i se decojeasca plamanii, ficatul si tot asa. Si de ce spun ca un "no-lifer" care isi iroseste viata in fata monitorului va fi mai OK decat un "no-lifer" care isi iroseste viata in tutun? Pentru ca cel de al doilea va fi oase si ulcele pe cand concurentul sau va fi doar un om nebun, cu probleme psihice grave, printre alte 7 miliarde de insi. Fireste, acesta este doar un exemplu... Nu spun ca am ceva cu fumatul, desi chiar am. Urasc sa vad o persoana, fie ea cat de inteleapta fumand langa mine, in timp ce fumul sedimenteaza pe organele mele si ma dezmembreaza, usor, dar sigur. Mai bine stau in preajma unui obsedat de internet, caci acesta va fi atat de distras incat va uita de prezenta mea. Si da, sunt alergic la fum :))

Sanatatea fizica ti-o deterioreaza si PC-ul. Daca stai 24/24 in fata PCului: - devii gras;

- consumi curent;

- te indobitocesti;

- fiind gras, apar riscuri cardiace -> poti sa mori la fel de repede ca un fumator. Aici intervenind faptul ca, indiferent ca muriti amandoi la 30 de ani, ala (sa presupunem) ca macar si-a trait cat de cat o mica parte din viata spre deosebire de cel care a stat in fata computerului mancand shaorma si respirand aer ars de lumina monitorului ce a devenit "Soarele" camerei sale. Totul graviteaza un jurul lui si orice corp are o anumita orbita. Ma intreb acum cum arata stelele....

Cat despre degradarea mentala, nu e adevarat. Tine de la om la om. N-am vazut in viata mea om care sa fi plecat pe cararea spre adevar din cauza tutunului. Din potriva, stiu foarte multi oameni care chiar si-au pastrat mintea la varste foarte tarzii in ceasu' vietii datorita tigarilor. Oricum, fiecare cum crede. Sunt de acord, fumatul chiar dauneaza si nu merita s-o faci. De aceea incerc sa-mi iau un Blister, poate dupa cateva luni reusesc sa ma las. In plus, o sa ... fumez abur... aburesc. O sa fie smecher.

 

 

In antichitate nu existau atatea porcarii, si aici ma refer la mancare si bautura. In combinatie cu tigarile iese o chestie nasoala, in fine :)).

Ba, acum se baga in tigari tot felul de rahaturi, pentru a le mentine forma, gustul, etc. Nu-si au rostul, tutunul cu cat e mai vechi cu atat e mai bun. Din cate am vazut in ultima vreme, diferenta dintre tigarile de pe piata e aproape minora. Singurele tigari mai tari sunt Viceroyu' rosu lung, dar nu-mi par prea 'gustoase'. In fine, dupa un pachet de Dunhill negru ma dureau plamanii asa ca am renuntat sa ma apropii de ele.

 

Bine M4.

# Ce mai face fetilii ? @, Fumezi nab ? =)) Ai dat si tu de tigara =)) ..

 

Eu fumez de cand te jucai tu cu putza-n tzarana.

 

*'suP?

Edited by rTs DanielBoyd
Link to comment
Share on other sites

Sanatatea fizica ti-o deterioreaza si PC-ul. Daca stai 24/24 in fata PCului: - devii gras;

- consumi curent;

- te indobitocesti;

- fiind gras, apar riscuri cardiace -> poti sa mori la fel de repede ca un fumator. Aici intervenind faptul ca, indiferent ca muriti amandoi la 30 de ani, ala (sa presupunem) ca macar si-a trait cat de cat o mica parte din viata spre deosebire de cel care a stat in fata computerului mancand shaorma si respirand aer ars de lumina monitorului ce a devenit "Soarele" camerei sale. Totul graviteaza un jurul lui si orice corp are o anumita orbita. Ma intreb acum cum arata stelele....

Cat despre degradarea mentala, nu e adevarat. Tine de la om la om. N-am vazut in viata mea om care sa fi plecat pe cararea spre adevar din cauza tutunului. Din potriva, stiu foarte multi oameni care chiar si-au pastrat mintea la varste foarte tarzii in ceasu' vietii datorita tigarilor. Oricum, fiecare cum crede. Sunt de acord, fumatul chiar dauneaza si nu merita s-o faci. De aceea incerc sa-mi iau un Blister, poate dupa cateva luni reusesc sa ma las. In plus, o sa ... fumez abur... aburesc. O sa fie smecher.

 

 

Ba, acum se baga in tigari tot felul de rahaturi, pentru a le mentine forma, gustul, etc. Nu-si au rostul, tutunul cu cat e mai vechi cu atat e mai bun. Din cate am vazut in ultima vreme, diferenta dintre tigarile de pe piata e aproape minora. Singurele tigari mai tari sunt Viceroyu' rosu lung, dar nu-mi par prea 'gustoase'. In fine, dupa un pachet de Dunhill negru ma dureau plamanii asa ca am renuntat sa ma apropii de ele.

 

Iesi acas' .. iesi acas' am zis .. Asa faci ? Iesi acas' =)) ..

 

 

# eu ma duc pe-afara .. ne vedem mai pe seara, bafta fetilii ! pwp

Link to comment
Share on other sites

Iesi acas' .. iesi acas' am zis .. Asa faci ? Iesi acas' =)) ..

 

 

# eu ma duc pe-afara .. ne vedem mai pe seara, bafta fetilii ! pwp

In primul rand vorbesti cu mine, ca am aflat ceva despre tine.

Pleaca, sa nu-ti uiti lopatzica. $@L000TH

Link to comment
Share on other sites

Ma lași și pe mine să postez aici, pls?

meeen esti VIP!! Ai respectul meu. Il aveai oricum, dar asta a fost o sansa si pentru un post in plus si o sansa pentru a-ti arata cat de mult te respect si te stimez

Link to comment
Share on other sites

meeen esti VIP!! Ai respectul meu. Il aveai oricum, dar asta a fost o sansa si pentru un post in plus si o sansa pentru a-ti arata cat de mult te respect si te stimez

Da ba, si eu il felicit, si eu postez asa sa il felicit nu pentru +1.

Link to comment
Share on other sites

Salut Papoi ..

 

 

# Retrax, nab, ce urat e avatarul tau .. salpa, pwp, ia cucu :*

Iesi acasa, e jmeq <3. N-ai tu valoarea mea :)), Ia tu cucu :*

Ma lași și pe mine să postez aici, pls?

Nu, nu te las :)))

Link to comment
Share on other sites

@, Weeeeeeeee, merge sa te mentionez. BUCSAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA. +1 post.

Am plecat afara, $ @ |_ PWP!

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.