Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@RobertCM, ti-am usurat treaba.


Sanctiuni Rank 1-2




Rank 2 - Local Reporter:



Source.Vicious - * * - FW


Onlimit - * * - FW


Po1s0n - *



Rank 1 - Intern:



Wael_Belhaj - * * - FW


drunKer - Curat


aSqueL - Curat


Justin32 - * * - FW


Kittyy0 - *


Yuki.Vicious - *


OgiCa - Curat


Kevinster - *


Kente - * * * * - DEMITERE



* - Avertisment verbal


* - Faction Warn




@, cum XeS a plecat, nimeni nu se mai ocupa de live-uri.


Edited by ASKK1
Link to comment
Share on other sites

Din nou, stau si ma gandesc, de ce oamenii nu isi pun mintea la contributie: am avertisment verbal, bun. De ce? -> Raport incomplet.

In primul rand are 50 de puncte, deci e COMPLET, in al doilea rand nu stiam ca e obligatorie poza. Si in al treilea rand, am intrat miecruri seara, si nu am fost in stare sa gasesc un partener pt screen. Saptamana asta voi face 100+ puncte, daca nu pun screen-ul iar iau penalizare? Nu vi se pare un pic cam aiurea regula asta?

 

PS: Saptamana asta mi`am gasit cu cine sa fac poza, deci nu e cazul, doar ziceam.. asa.

Link to comment
Share on other sites

Din nou, stau si ma gandesc, de ce oamenii nu isi pun mintea la contributie: am avertisment verbal, bun. De ce? -> Raport incomplet.

In primul rand are 50 de puncte, deci e COMPLET, in al doilea rand nu stiam ca e obligatorie poza. Si in al treilea rand, am intrat miecruri seara, si nu am fost in stare sa gasesc un partener pt screen. Saptamana asta voi face 100+ puncte, daca nu pun screen-ul iar iau penalizare? Nu vi se pare un pic cam aiurea regula asta?

 

PS: Saptamana asta mi`am gasit cu cine sa fac poza, deci nu e cazul, doar ziceam.. asa.

Poti sa ai 5000 de puncte la raport, daca tu nu ai PEISAJ sau numarul obligatoriu de ziare atunci e incomplet.

 

 

 

 


 

 

De astazi Mater va repartiza live-urile.

Link to comment
Share on other sites

@@RobertCM, De fapt eu chiar ma distrez, m-am uitat la un film superb de SF, am facut 3 sau 4 wank si ma pregatesc sa ma duc sa invat crezul, cu mainile pline de slobz :)))) va las :* (gravizi baaaa :)))) )


 

 

 

nu se mai aude nimic. manii de pe server nu mai vor live-uri :))

 

De fapt eu vreau live dar nu imi dai tu ca esti rau...

Link to comment
Share on other sites

ma duc sa invat crezul, cu mainile pline de slobz

Superb

 

http://www.youtube.com/watch?v=aOmv8K8KdwQ

 

 

 

 

 

Ia sa va vorbiti si voi in ce zi vreti sa facem un targ asa...sa fiti mai multi. Nu maine ca am simulare miercuri, nici joi nici miercuri seara, vineri seara e OK....sau oricand vreti, se ocupa Mater.

 

 

 

PS: Scrieti ziarele.

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.