Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ce misto :)) hai ca diseara nu cred ca ne mai vedem, nu?

Nu ma, ce ai? Cand aude de 2,3,4, punctele la purtare, hai ca absente n-am, am doar 3, vede nota scazuta la purtare, ii zice diriga ca nu port uniforma, ca fac galagie la ore, tu ce crezi, intru diseara?

Link to comment
Share on other sites

Nu cred :))

O sa ai un mare scandal diseara, bafta.

De cand a inceput scoala pana acum mi-a mers, dar cat? Odata is odata tot trebuia sa mi se infunde si mie...

Welcome back!

 

 

 

 

 

Ba am lipsit putin de aici si d-abia ati facut 2 pagini...rusine.

 

 

Revin data viitoare sa deschid iar inca o pagina...

Ies' acasa!

Link to comment
Share on other sites

Acum mi-am dat seama ca e din Albania......Bafta, plec si eu imd!

Tunisia...

 

 

 

 

 

Acum ajunsei si eu, ne auzim in joc.

 

Nu sunteti scutiti de la raport, doar de la ziare. Deci cand postati raportul, puneti in dreptul ziarelor " - " si gata, raportul va fi considerat complet daca aveti restul campurilor complete.

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna, am plecat la somn.

 

Clar, maine e Joi, cea mai grea zi de scoala (pentru mine). Nu stiu daca voi intra sau nu maine dimineata.

 

Vedeti faza, stau pe facebook si vad o stire ''Facebook nu va mai exista de maine''.

Dau pe link ca un curios ce sunt si ce credeti ca imi apare? In niciun caz o stire despre facebook.

fcking Scary Face...

Edited by S4F Alonso
Link to comment
Share on other sites

@@Gr0paru, Deci pustiu, m-ai facut sa rad. Cand voi avea voie, iti voi da +

 

Deci, hai sa-ti zic ceva:

 

Uite, eu nu te injur. Iti explic ceva: joaca putin mai mult pe server si vei intelege cum merg lucrurile aici la noi.

Apreciez ca muncesti si ca nu cersesti, mai ales ca esti cinstit.

Dar gresala este ca trebuie sa ai level 5 neaparat. Poti sa te rogi si cu icoana in mana ca daca nu ai minim level 5, nu vei intra aici.

 

Gresala 2: Semnatura ta (scrisul ala cu litere imense) nu te vor ajuta sa intrii intr-o factiune (factiune - un loc unde poti sa ai numele colorat)....

Gresala 3: Nu aici se cere sa intrii in News Reporter! Pe topicul principal vei gasi un topic "News Reporter - Aplicatii". Daca nu are lacat in fata numelui, poti scrie doar dupa exemplu.

Gresala 4: Aici in News Reporter nu intra chiar oricine. Aici trebuie sa stii sa vorbesti aproape perfect limba romana. Sa stii unde sa pui liniute si virgule "-", ",".

 

In schimb, apreciez ca vrei sa fii reporter, dar te rog eu nu mai posta aici ca nu este voie!

Mai ales, fa level 5 si apoi suna-ma in joc (nume - CemiL) si eu te voi ajuta sa intrii in factiune. Asta daca esti capabil si poti sa te comporti ca atare.

Cand te voi gasi in joc, iti voi da si eu 50k :)

Doar asa ca imi esti simpatic :)))

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.