Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Se pare ca azi stam pe tusa, ... Bine ati venit in Romania tara penelor de curent. Sper sa isi revina pana la sedinta :)

Nu exagera :)) Pentru mine a fost ceva bun pauza asta` de curent pentru ca am reinstalat windows-ul, sunt FRESH! :>

Link to comment
Share on other sites

Nu exagera :)) Pentru mine a fost ceva bun pauza asta` de curent pentru ca am reinstalat windows-ul, sunt FRESH! :>

Mda ... ti-a prins bine, se pare ca totusi o sa se tina sedinta...

Iks posteaza si tu interviul ala de aseara sa fac si eu statistica.

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna tuturor, am iesit vorbim maine in game. Imi pare bine ca suntem multi REGI in NR :*

Noapte buna.

 

off: schimba-ti si tu avatarul.. arata urat rozul ala..

cel putin fa o cerere la zona photoshop.

Link to comment
Share on other sites

Buenos dias. Am ajuns si eu acasa dupa simulare. Ce fac fetele?

 

 

Salut colegi, ma apuc si eu de primul meu raport Succes celor ce dau simulare

Cine are nevoie de succes cand cade "Ion"? :)) Bafta cu raportul :>.

Mahone astept si parerea ta :))

Edited by LuPiTo
Link to comment
Share on other sites

Buenos dias. Am ajuns si eu acasa dupa simulare. Ce fac fetele?

 

 

Cine are nevoie de succes cand cade "Ion"? :)) Bafta cu raportul :>.

Mahone astept si parerea ta :))

Ma pis pe ea simulare, daca imi dadea si mie Ion era pistolas cu apa, luam 9 minim .... Mie mi-a dat O scrisoare pierduta...

Link to comment
Share on other sites

Salutare! Am decis sa fac acest post in acest topic pentru a va anunta ca s-a deschis un sondaj cu privire la cel mai bun admin de pe serverul RPG1.B-Zone.Ro.

Cu aceasta ocazie va rog sa va votati adminul favorit pintr-un vot si post.

Link-ul direct: http://forum.b-zone.ro/topic/196153-cine-este-cel-mai-bun-admin-in-prezent-pe-rpg1b-zonero/

 

--------------------------------------

 

Ma voi ajuta de aceasta ocazie si va informez ca la categoria 'Sondaje' s-a aprobat de curand contorizarea posturilor, astfel orice post in acea categorie se contorizeaza.

Va invit sa postati la fiecare sondaj.

Link-ul direct: http://forum.b-zone.ro/forum/411-sondaje/

Link to comment
Share on other sites

Si cum sa nu faceti si voi +1 pe seama sondajului?

Si totusi unde e CM al nostru, am nevoie de el! Am o super propunere pentru el. Vreau sa fac un event

nou pentru noi in factiune, sper sa imi accepte.

Link to comment
Share on other sites

Si cum sa nu faceti si voi +1 pe seama sondajului?

Si totusi unde e CM al nostru, am nevoie de el! Am o super propunere pentru el. Vreau sa fac un event

nou pentru noi in factiune, sper sa imi accepte.

Despre ce e vorba? Spune...

 

 

Te intreb doar din bun simt, nu ma intereseaza si o sa spun "nu", dar spune...

 

Link to comment
Share on other sites

Despre ce e vorba? Spune...

 

 

Te intreb doar din bun simt, nu ma intereseaza si o sa spun "nu", dar spune...

 

Deci, vreau sa faci un nou topic, adica un concurs pentru toata factiunea.

Un concurs gen ala cu peisaje doar ca aici nu vor mai fi echipe, fiecare pentru el.

As vrea sa adaugi ceva nou, adica la fiecare 3 zile sa se aleaga un castigator si la fiecare 3 zile sa se puna o tema noua.

Cand ai raspuns la propunerea mea ai zis ca sunt multi ocupati cu raportul fiind rank 1 raportul e greu.

Dar acum majoritatea au luat rank 2 deci au tot timpul din lume pentru acest concurs, stiind ca la rank 2 raportul se face in

5 ore cu tot cu anunturile Rp.

 

Nu spune nu, nab fara suflet.

 

Edited by Mahone VIP
Link to comment
Share on other sites

@ ma sa stii ca si daca nu face plusuri tot ar trebui sa accepti propunerea. Eu nu pot sa dau plus, am mai dat unul astazi. Oricum, nu prea se uita 11 membrii in total la discutii sa ii dea plus.

 

E prea mare monotonie, trebuie sa mai facem si altceva. E mult mai bine cum spune el, sa fie fiecare pentru el, si tema se se schimbe cat mai des. Daca ai nevoie de idei o sa te ajutam si noi.. Oricum o sa fie frumos, mai iei o pauza din pachete si rp-uri, si te duci sa faci o poza frumoasa, ce mare incurcatura la rank 1? Cum se fac rapoarte de peste 150 de puncte, inseamna ca nu trebuie sa te strofoci foarte mult sa faci minimul ala de 70 de puncte. Imi place cand scriu romane, sunt curios daca citeste cineva ce am scris. Ma rog, accepta-i propunerea sau dam cu pietre dupa tine

 

Vreau doar sa ma pun bine langa Mahone, nu imi pasa de propunerea lui. Si pot sa ii dau plus, dar nu vrea sa il fac cu plusuri.

Edited by 4FS Strandy
Link to comment
Share on other sites

 

 

Deci, vreau sa faci un nou topic, adica un concurs pentru toata factiunea. Un concurs gen ala cu peisaje doar ca aici nu vor mai fi echipe, fiecare pentru el. As vrea sa adaugi ceva nou, adica la fiecare 3 zile sa se aleaga un castigator si la fiecare 3 zile sa se puna o tema noua. Cand ai raspuns la propunerea mea ai zis ca sunt multi ocupati cu raportul fiind rank 1 raportul e greu. Dar acum majoritatea au luat rank 2 deci au tot timpul din lume pentru acest concurs, stiind ca la rank 2 raportul se face in 5 ore cu tot cu anunturile Rp.

+1 de la mine. Raportul e usor si pentru cei de rank 1, iar o activitate de genul acesta mai elimina din monotonie. Eu unul sper sa fie acceptata propunerea lui Mahone. :)

 

Cu o activitate in plus nu o sa fie chiar asa o foame de raport.

 

 

Noapte buna! Eu ma pun la somn, simularile sunt prea obositoare. I-)

Link to comment
Share on other sites

Cum vreti, este decizia voastra, nu vreau sa aud dupa ca nu aveti timp si etc.

 

Da este o activitate frumoasa, da mai scapam de monotonie, dar sa va tineti, ca acum pe moment pare ok, dar cine stie cat o sa tina toata treaba.

 

Astept in continuare pareri. Cine e de acord sa pluseze la postul lui Mahone.

Link to comment
Share on other sites

Cum vreti, este decizia voastra, nu vreau sa aud dupa ca nu aveti timp si etc.

 

Da este o activitate frumoasa, da mai scapam de monotonie, dar sa va tineti, ca acum pe moment pare ok, dar cine stie cat o sa tina toata treaba.

 

Astept in continuare pareri. Cine e de acord sa pluseze la postul lui Mahone.

Deoarece Propunerea mea a ramas in urma, va propun sa postati in continuarea acestui post pareri cu referire la concurs. Daca vreti sa ia nastere sau daca nu, si de ce. Daca nu stiti despre ce e vorba intrebati.

Edited by Mahone VIP
Link to comment
Share on other sites

Cum vreti, este decizia voastra, nu vreau sa aud dupa ca nu aveti timp si etc.

 

Da este o activitate frumoasa, da mai scapam de monotonie, dar sa va tineti, ca acum pe moment pare ok, dar cine stie cat o sa tina toata treaba.

 

Astept in continuare pareri. Cine e de acord sa pluseze la postul lui Mahone.

Personal mi se pare o propunere foarte buna, dar durata ar trebuii schimbata la minim 4-5 zile pentru ca multi poate chiar nu au timp, chiar daca au raportul mic, sper sa fie acceptata!

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.