Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Este o idee excelenta insa nu cred ca Robert are de unde sa ne plateasca :)

 

Aici este topic de discuţii, nu la "Propuneri".. :))

Pentru a fi sigur că nu primeşti ceva sancţiune pentru că ai postat acolo, gândeşte-te la o propunere şi foloseşte "Edit".

Se postează doar propunerea şi Robert răspunde cu "da" sau "nu".

 

Şi legat de ce ai spus, la "Alte precizări" scrie aşa: "Eu voi fi cel care voi da aceste premii câştigătorilor."

 

Asta înseamnă că acei bani îi scot din buzunarul meu, Robert nu e nevoit să dea nici 1$.

Link to comment
Share on other sites

Este o idee excelenta insa nu cred ca Robert are de unde sa ne plateasca Aici este topic de discuţii, nu la "Propuneri".. Pentru a fi sigur că nu primeşti ceva sancţiune pentru că ai postat acolo, gândeşte-te la o propunere şi foloseşte "Edit". Se postează doar propunerea şi Robert răspunde cu "da" sau "nu". Şi legat de ce ai spus, la "Alte precizări" scrie aşa: "Eu voi fi cel care voi da aceste premii câştigătorilor." Asta înseamnă că acei bani îi scot din buzunarul meu, Robert nu e nevoit să dea nici 1$.

 

 

 

Neata. Daca omul nu citeste topicul ce sa-i faci ? :))

 

FranKieWildee uite o propunere buna: Propun ca Robert sa nu imi dea FW pentru ca am postat aiurea in topicul Propuneri. :D

Edited by LuPiTo
Link to comment
Share on other sites

Va recomand site-ul asta :X


Ia de aici http://forum.b-zone....s&section=stats


Cititi si plangeti!



Si cred ca aici imi la`s si umltimul meu post, a fost frumos cat a fost, dar aici trebuie sa fie multa activitate, si nu pot sa fiu atat de activ cat se poate, si am zis sa va paresesc, sincer imi pare rau ca in numa 2 saptamani mi-am facut noi prieteni, si care cred eu ca vom ramane mult timp, nu am de ales, am vrut sa imi creez un destin aici dar nu pot sa fac asta, prin urmare am sa imi pun demisia, ati fost niste colegi buni, m-am inteles cat de cat, subliderul e okey, si nu am avut antecedente, va multumesc pentru toate ,, + '' care mi le-ati dat cand am cerut, si cei care sunteti in IB din News Reporter vom tine legatura, imediat am sa imi depun si demisia, va multumesc pentru tot ajutorul oferit dealungul timpului si atat!


Bafta si succes in cariera voastra!


Link to comment
Share on other sites

Neata reporterilor :)). Azi avem zi grea, un war o sedinta, alea alea. :))


 

Va recomand site-ul asta :X

Ia de aici http://forum.b-zone....s&section=stats

Cititi si plangeti!

Si cred ca aici imi la`s si umltimul meu post, a fost frumos cat a fost, dar aici trebuie sa fie multa activitate, si nu pot sa fiu atat de activ cat se poate, si am zis sa va paresesc, sincer imi pare rau ca in numa 2 saptamani mi-am facut noi prieteni, si care cred eu ca vom ramane mult timp, nu am de ales, am vrut sa imi creez un destin aici dar nu pot sa fac asta, prin urmare am sa imi pun demisia, ati fost niste colegi buni, m-am inteles cat de cat, subliderul e okey, si nu am avut antecedente, va multumesc pentru toate ,, + '' care mi le-ati dat cand am cerut, si cei care sunteti in IB din News Reporter vom tine legatura, imediat am sa imi depun si demisia, va multumesc pentru tot ajutorul oferit dealungul timpului si atat!

Bafta si succes in cariera voastra!

 

Imi pare sincer rau ca iesi, nu vom mai avea un nab sa ne streseze sa intram in IB :)). Sper sa revii cat mai rapid, voi fi aici :)

Link to comment
Share on other sites

@REGE Freeq Mersi dar nu cred ca o sa mai revin. 1.) Am avut aceasta sansa, nu am profitat de aceasta, si 2.) Prea multa activitate! Succes freeq!

Pacat, poate macar in vara cand vei avea mai mult timp... Voua va merge serverul?

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.