Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Mda, va trebui sa va parasesc :( nu mi se scoate banul...

O sa revin in NR peste 2 saptamani de pe alt cont.

Bafta :*

Bafta, daca esti nab si nu ai vorbit cu mine intai :)) , eu te astept inapoi, sa vii cat mai rpd =))

Link to comment
Share on other sites

Mda, va trebui sa va parasesc :( nu mi se scoate banul...

O sa revin in NR peste 2 saptamani de pe alt cont.

Bafta :*

Imi pare rau ca ai luat ban si a trebuit sa te demita. Poate data viitoare o sa fie mai bine, iti urez succes mai departe si te astept cat mai repede :)

Link to comment
Share on other sites

MAFY, copil de 16 ani fara minte, salutare la toti, ne auzim in game, merg la waruri de pe contul celalalt si vorbim cand intru pe contul asta, bafta !

Link to comment
Share on other sites

 

Salut baieti, maine o sa ajung si eu acasa. Voi lua toate topicurile la rand si vedem ce si cum. Ne auzim maine. Mi-a fost dor de voi. :*

 

Salut CM, si noua ne-a fost dor de tine.

 

Ne auzim in joc :)

 

Noapte buna, reporteri.

Link to comment
Share on other sites

Cum eu nu sunt obligat sa fac emisiuni sapt asta pt ca am luat BEST nici nu am de gang. Rank 3+ daca nu vreti FW dati mie 50k si fac eu toate emisiunile sa nu fiti sanctionati?

 

P.s: 50k total, nu per membru! Nu conteaza cat puneti fiecare, doar sa se stranga suma....astept transfer sa va fac treaba:*

Edited by Antycus Valoare
Link to comment
Share on other sites

 

Salut baieti, maine o sa ajung si eu acasa. Voi lua toate topicurile la rand si vedem ce si cum. Ne auzim maine. Mi-a fost dor de voi. :*

 

Salut ma! Imi pare rau ca nu ne-am vazut, aiurea cu scoala asta... Stii cat m-am ofticat dupa ce ti-am inchis? In gandu` meu numai McD si barfe erau :))

Link to comment
Share on other sites

Aveti doar 3 emisiuni oameni buni. Sa va puneti pe treaba zilele astea, ca nu vreau sa va sanctionez.

Lasa ba robert, noi sa fim sanatosi, niste fw si o amenda am mai trecut noi prin dastea.

Link to comment
Share on other sites

Aveti doar 3 emisiuni oameni buni. Sa va puneti pe treaba zilele astea, ca nu vreau sa va sanctionez.

Le-am zis, sa imi dea niste banuti si le fac eu treaba....hai ca scad de la 50k la 20-30k! Astept transfer si fac eu emisiunile in locul vostru!

Link to comment
Share on other sites

 

Sau lasa :)) Mai bine sa mi le fac eu si sa stiu ca este munca mea...

 

Check my status update!

 

Valorosule treci si tu si ajuta-ne cu o emisiune, te rog :)

Link to comment
Share on other sites

Noroc la toata lumea, am luat o decizie.

Ma las total de tot ce tine de acest joc, am ajuns la concluzia ca 'Viata are prioritate', o sa va dati seama si voi

mai tarziu cum stau treburile.

Anii copilarii nu trebuie pirduti in fata calculatorului.

Bafta si sa ne auzim cu bine !

Link to comment
Share on other sites

 

 

Noroc la toata lumea, am luat o decizie. Ma las total de tot ce tine de acest joc, am ajuns la concluzia ca 'Viata are prioritate', o sa va dati seama si voi mai tarziu cum stau treburile. Anii copilarii nu trebuie pirduti in fata calculatorului. Bafta si sa ne auzim cu bine !

Bafta in toate Crudex! Mi-a facut mare placere sa fim colegi.

 

Ps: Cei de rank 1/2 nu uitati de simulari, deoarece sunt importante pentru rank up.

Link to comment
Share on other sites

Noroc la toata lumea, am luat o decizie.

Ma las total de tot ce tine de acest joc, am ajuns la concluzia ca 'Viata are prioritate', o sa va dati seama si voi

mai tarziu cum stau treburile.

Anii copilarii nu trebuie pirduti in fata calculatorului.

Bafta si sa ne auzim cu bine !

Crudex pot spune doar ca imi pare enorm de rau ca te lasi. Acum 1 an faceam si eu lafel si inca fac, adica cel putin eu joc pentru distractie nu sunt genul de player infocat la maxim care traiesc in joc, pot spune ca imi pare rau ca te lasi mai bine te gandeai de 2 ori pentru ca vei avea momente de plictiseala totala si ai sa realizezi in vacante chestiile astea. Imi pare bine ca esti genul de "copil" care consientizeaza acest lucru. ( Mai intai viata iar apoi SAMP`u ) Bafta mai departe si sper sa ne reauzim!

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.