Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Heya' guys. Ce faceți? Din câte îmi dau seama, bine. Whatever, nu mai postasem de câteva zile aici şi era timpul să fac un comeback.

 

Salut. Uite bine am venit de la alergat si sunt terminat.. Ma preling pe scaun. Tu ce faci euro? :D

Link to comment
Share on other sites

 

Salut. Uite bine am venit de la alergat si sunt terminat.. Ma preling pe scaun. Tu ce faci euro? :D

Scriu un eseu de 5 pagini la română pe tema 'De la vârsta metaforă la vârsta oximoron', deci îți dai seama că am creierul stors.

Btw, de ce ai alerga de bunăvoie? Eu alerg doar când am probe la sport sau mă fugăresc cetățenii negrioli de etnie neprecizată.

Link to comment
Share on other sites

Scriu un eseu de 5 pagini la română pe tema 'De la vârsta metaforă la vârsta oximoron', deci îți dai seama că am creierul stors.

Btw, de ce ai alerga de bunăvoie? Eu alerg doar când am probe la sport sau mă fugăresc cetățenii negrioli de etnie neprecizată.

 

Imi place sa fac sport din cand in cand. :)

Este o activitate placuta.

Link to comment
Share on other sites

Ce faceţi băieţi ? Vă salut din staţiunea Mamaia unde e cald şi bine, chiar merge de puţin bronz :)).

 

Deft trebuia sa ma anunti ca veneam si eu, mergeam in portbagaj sau pe acoperis numai sa ajung si eu prin Mamaia. :))

Link to comment
Share on other sites

 

Deft trebuia sa ma anunti ca veneam si eu, mergeam in portbagaj sau pe acoperis numai sa ajung si eu prin Mamaia. :))

Te cazez la mine la vară dacă vi pe aici sau te aştept la restaurantul meu unde o să şi muncesc. Îţi fac cinste cu o ciorbă de burtă :)>-:)).

Edited by Deft
Link to comment
Share on other sites

 

Te cazez la mine la vară dacă vi pe aici sau te aştept la restaurantul meu unde o să şi muncesc, îţi fac cinste cu o ciorbă de burtă :)).

 

Eu zic sa nu ma provoci ca vin pe capul tau ca si muncitor. :))

Deja imi surade ideea. :))

Edited by Tuckson CN
Link to comment
Share on other sites

Te aştept cu braţele deschise ( nu fac cinste, nu mănânci nimic dacă nu plăteşti ) =)).

Tristuț aşa. Se gândea şi Tuckson că pune de un meniu à la KFC.

 

Ce mai faceți, guys?

Link to comment
Share on other sites

Tristuț aşa. Se gândea şi Tuckson că pune de un meniu à la KFC.

 

Ce mai faceți, guys?

 

Mi-am zis ca ma fac de mancare gratis si o plimbare pana la mare. Mi s-au naruit toate visele cand am auzit ca trebuie sa platesc. :(

 

Eu fac bine. Abia m-am trezit. Incerc sa fac ceva dar nu imi iese. Voi?

Link to comment
Share on other sites

Salut baietii. Ce mai faceti? Sunteti pregatiti de sedinta? Sper sa veniti toti cei care nu ati facut invoire.

Ce parere aveti de skin-urile mele si infernus? Skin rang 3 are spatele mai mare, picioarele mai mici si e schimbat costumul.

rVnT0br.png

Link to comment
Share on other sites

@ ce faci tată ? Levitezi ? :))

 

BcraDJu.jpg

 

 

I must go! my planet needs me! :)))

Salut baietii. Ce mai faceti? Sunteti pregatiti de sedinta? Sper sa veniti toti cei care nu ati facut invoire.

Ce parere aveti de skin-urile mele si infernus? Skin rang 3 are spatele mai mare, picioarele mai mici si e schimbat costumul.

rVnT0br.png

 

Este fain dar si skinul clasic e calumea.

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.