Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Am vazut si eu inactivitatea, avem ultimul post, nu am vrut sa fac dublu' post :))) Asteptam si eu sa se mai posteze, barfe, ceva...

Click pe profilul meu cu boxa deschisa !

Link to comment
Share on other sites

Rank 3, atunci când unui coleg de-al vostru i s-au distribuit mai multe interviuri, iar vouă deloc, anunțați-mă pe mine sau pe UnknownX. Încercăm pe cât de mult posibil să le distribuim în mod egal, dar nu este chiar așa de ușor cum pare. Nu aș vrea să văd discuții că X are 3 interviuri, iar Y 0, cum s-a întâmplat astăzi. Nu favorizăm pe nimeni.

Link to comment
Share on other sites

@@DiceONE, Am vazut ca mi-ai dat pachet de anunturi de tip 4, mersi.

Dar eu am inactivitate timp de 4zile, pana vineri! :) Sa nu imi aud plangeri de la respectivul ca nu i s-a dat pachetul mai rapid si nu stiu ce. Nu iti pot trimite PM, imi zice ca nu mai poti primii mai multe PM-uri, cred ca ai prea multe mesaje, sterge-le.

O seara buna tuturor si succes la teze si teste, cine le are de sustinut. Ne auzim in game abia vineri seara, salut.

Link to comment
Share on other sites

Rank 3, atunci când unui coleg de-al vostru i s-au distribuit mai multe interviuri, iar vouă deloc, anunțați-mă pe mine sau pe UnknownX. Încercăm pe cât de mult posibil să le distribuim în mod egal, dar nu este chiar așa de ușor cum pare. Nu aș vrea să văd discuții că X are 3 interviuri, iar Y 0, cum s-a întâmplat astăzi. Nu favorizăm pe nimeni.

Daca nu sunt in joc sau nu va raspund si aveti nevoie de interviuri pentru raport puteti sa-mi lasati PM. Luati legatura cu noi, comunicati, nu avem cum sa ghicim ce probleme sau nelamuriri aveti.

Link to comment
Share on other sites

Topic locked 24h pentru ca am vazut mai multe postari inutile facute doar pentru +1.

 

sRn, sa acorzi cate un AV pentru spam pe forum la toti care au postat mesaje aiurea sau prea scurte aici in ultimele 3 zile iar Duminica la ora 23:00 poti redeschide topicul.

Link to comment
Share on other sites

În această seară, la ședință, am vrut să văd cine și-a dat interesul să vină și să încerce să învețe ceva din aceasta. Unii chiar au stat atenți și probabil au înțeles mesajul transmis de conducere, dar unii nici nu s-au sinchisit să vină, nefăcând în prealabil o cerere de învoire. Am decis să nu sancționez membrii care nu au venit la această ședință, dar am marcat cine este interesat într-adevăr de această facțiune. De rank up nu mai vorbesc, pentru că până la urmă ăsta-i scopul principal pentru mulți. Dacă aș sta să vă sancționez la fiecare greșeală minoră, pentru ca există multe și din partea celor de rank 3+, ați ieși pe capete. Vreau să vă dau șansa să învațați din greșeli și să fim un colectiv cât mai unit.

Doar pentru că trec cu vederea peste anumite lucruri, asta nu înseamnă că nu văd ce faceți. Vă înșelați amarnic dacă într-adevăr asta credeți :)

Edited by sRn
Link to comment
Share on other sites

Topicul a fost redeschis. Nu mai vreau să văd posturi aiurea de acum înainte.

 


 

Doresc să vă anunț că în următoarea perioadă nu voi mai activa, deoarece plec în concediu. De facțiune se va ocupa în special UnknownX și rLm29, cei de rank 5, dar și adminii 4+. Nu vreau să credeți că dacă nu voi intra în joc nu voi vedea ce faceți. Mă voi ocupa în continuare de lucrurile elementare ale facțiunii, precum: reclamații, aplicații, rank up și așa mai departe. Conducerea facțiunii în tot acel timp va avea libertate maximă, având acces la toate comenzile facțiunii.

 

Vreau să vă urez de acum toate cele bune, sărbători fericite alături de cei dragi și un an cât mai bun.

Link to comment
Share on other sites

@@sRn, Concediu placut si un an nou fericit, sa te distrezi!

Salut, dragi membrii, ce mai faceti?! :)

Cei cu rank 2, de faceti ziare, va rog sa fiti atenti cum organizati randurile in ziar, pentru a avea un aspect cat mai placut la citire, daca nu, suntem nevoiti sa le stergem. De asemenea, aveti grija si la scriere, din punct de vedere gramatical. O zi buna sa aveti.

Edited by fpsMANN
Link to comment
Share on other sites

@@sRn, sarbatori fericite! Sa ne revedem cu bine in 2016 :)

 

P.S: Si eu o sa fiu cam inactiv pe acest cont in perioada sarbatorilor, deoarece ma joc si pe contul principal si mna...Sper sa intelegeti ca in perioada asta nu pot activa la fel ca pana acum pe ambele conturi.

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.