Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, Tu de ce te bagi? Te-a intrebat cineva ceva? Nabetule, ba. Sincer nu-mi pasa de cine e facut si cum. Tot ce e ca-mi place, scrie Mage pe el, deciiiiii, e al meu, shhh :*.

Vooooi, ce faceti? Ne auzim in game, o seara faina.

Link to comment
Share on other sites

Baieti, noi ne vedem peste 6 zile. Va pup si aveti grija de voi. :* Succes la raport!

@, vad ca va place avataru :))@!

Multumim, Detail. Mare editor foto! :*

Edited by Just Lord
Link to comment
Share on other sites

Buna seara, dragi reporteri.

Dupa cum stiti unii dintre voi, am cam fost 'revoltati' in legatura cu postul facut de catre Patek unui coleg drag noua. *Sunt melancolic* Am avut o discutie cu el, l-am lasat si fara carnet+amenda, ca doar am fost bulangiu, iar el a restras. Am vazut ca si Madutzu a vorbit cu el si de aceea a restras, rugamintea mea este sa-l lasati si voi in pace, fara posturi catre el, ca doar nu este frumos, este un joc, dar nici catre alti jucatori. Am fost noi cam 'aprinsi' in legatura cu el, dar a trecut, am rezolvat. :D

O seara buna si succes tuturor!

Curry.

Link to comment
Share on other sites

"De azi eu sunt tatăl vostru, eu sunt mama voastră, eu sunt jurul și împrejurul vostru, eu ......... sunt Dumnezeul vostru." =))

Pentru cine nu știe faza, check here :)) https://www.youtube.com/watch?v=JB7xHasbQPI

 

, a mea e verde bă... vreau și eu viață roz ca a ta..

Salutare reporteri, ce mai faceți voi? Bine, sănătoși? Cu rapoartele cum stați?

Edited by HG Georgeeee
Link to comment
Share on other sites

Salut, ce mai faceti? Mai cunosc si eu pe cineva de pe aici?

Andrew, ce mai faci tata, de cand n-am mai vorbit cu tine. Sigur mai ma sti XBB :*, Hai inapoi, daca nu vin peste tine.

Edited by AT ClaudiuXBB
Link to comment
Share on other sites

Gata praduitorilor, eu mi-am terminat treaba in acesta factiune, pff 2 conturi de tinut la activ sunt detul de greu, si am decis sa nu tin un loc aici ocupat. Mi-a facut mare placere sedeara de aici. Ne auzim, daca vreti.

Link to comment
Share on other sites

, dacă ai rank-uri cât mai mari pe ambele conturi, obligatoriu ai și raportul mai mic, mie nu mi-e greu cu două conturi :))

Stau rău cu orele jucate, dar e ok.. :))

Succes în real life, și succes cu contul mare, poate ne auzim la un no drept, salut. :*

 

Voi, restul, ce mai ziceți? Tot cu rapoartele, tot cu rapoartele?

 

#șefdepaginăiar

Edited by HG Georgeeee
Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.