Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

 

Tocmai am iesit din factiune, bafta tuturor. :) Mi-a facut placere.

Cel ce te vei ocupa de pachete de acum, asta e lista cu cei care mai au de postat:

 

Nume client->RowE.->>Reporter responsabil->Kenan.

Ora pachetului acceptat-Ora limita pentru terminarea lui: 13:12 - 13:12

Data pachetului acceptat-Data limita pentru terminarea lui: 28.02.2016 - 07.03.2016

Anuntul: RowE. vinde palat pe Richman, [/findhouse 25]. Oferte de peste 30.000.000$, oferte prin [/sms] sau pe forum.

Tipul pachetului: 4

Pretul pachetului: 20.000$

 

Nume client->Termi->>Reporter responsabil->L[o]RD.

Ora pachetului acceptat-Ora limita pentru terminarea lui: 22:42 - 22:42

Data pachetului acceptat-Data limita pentru terminarea lui: 29.02.2016 - 07.03.2016

Anuntul: 69 Pier Mobs is recruiting new members with level 20+, applications must be sent only in english.

Tipul pachetului: 4

Pretul pachetului: 20.000$

 

Nume client->Co[bR]a->>Reporter responsabil->Co[bR]a

Ora pachetului acceptat-Ora limita pentru terminarea lui: 22:42 - 22:42

Data pachetului acceptat-Data limita pentru terminarea lui: 29.02.2016 - 08.03.2016

Anuntul: Benzinaria cu ID 76, situata langa muntele Chilliad, va ofera benzina de cea mai buna calitate, [/findbiz 76].

Tipul pachetului: 4

Pretul pachetului: 20.000$

 

Nume client->Colentina->>Reporter responsabil->CristinNa

Ora pachetului acceptat-Ora limita pentru terminarea lui: 22:42 - 22:42

Data pachetului acceptat-Data limita pentru terminarea lui: 29.02.2016 - 07.03.2016

Anuntul: Clanul [NwA] recruteaza jucatori cu level minim 20. Aplica si tu pe rpg.b-zone.ro.

Tipul pachetului: 4

Pretul pachetului: 20.000$

 

Nume client->aPeX.->>Reporter responsabil->Strik3r

Ora pachetului acceptat-Ora limita pentru terminarea lui: 22:42 - 22:42

Data pachetului acceptat-Data limita pentru terminarea lui: 29.02.2016 - 08.03.2016

Anuntul: aPeX. vinde FCR-900 cu 13.000 km rulati la pretul de 500.000$.

Tipul pachetului: 2

Pretul pachetului: 7.500$

Pacat ca ai iesit. Ai fost "o bucata de player" care isi dadea interesul sa ajute aceasta factiune. Mi-a facut placere sa lucrez alaturi de tine. Oricum ma saturasem sa te vad la liceu mai mereu, macar acum am scapat de tine.. =) Glumesc. Esti un baiat super de treaba, te cheama Ainur, ai 16 ani, ziua ta de nastere e pe 01 ianuarie, ai in jur de 1.80m inaltime, ochi caprui, par brunet, putin chinez la fata si cam slabut, in jur se 60 de kg. Sper sa revii si sa-mi fii tu mie subaltern, nu eu tie. =) Toate cele bune, bafta in continuare! P.S.: Sa faci cerere de live, ca na, am luat si eu rank 3 =) Pwp sal!

Link to comment
Share on other sites

Ba fratilor, dupa ce iau examenele de admitere, aplic in News Reporters ( sper ca sRn sa imi mai ofere o sansa), iau testele cu 0/3=0/3, si la toti membrii on cand o sa iau [/invite] o sa dau [/transfer 25.000$] all. Eu de abea astept vara, sa stau 24/7 pe SA-MP, no-lifer dinala obsedat :), deja mi dor de glumele bune ale lui fpsMANN, post-urile lui Co[bR]a, lectiile de viata de la Knazinho_, vorbele fara rost ale lui rLm29-MrSory-Don, de vorbele din VAN-ul din spate in timpul AG-urilor cu RomanReigns, si nu l-am lasat la urma degeaba pe Geani., cel care m-a ajutat mereu, cu sfaturi si cu multe altele, va multumesc pentru cele petrecute impreuna, chiar daca au fost 11 zile, eu m-am distrat, si de abea astept vara sa fiu din nou parte din colectivul vostru! Va pup!

Link to comment
Share on other sites

A reusit Steaua sa nu piarda. Bravo lor.

 

Succes celor care au plecat, mi-a parut bine sa fim colegi.

 

Restul ce faceti, cum merge treaba?

Edited by TheDon
Link to comment
Share on other sites

@EvilSeph ZEW, dacă vreau :))

 

Odată cu restartul la server pentru scoaterea Gift-ului și Quest-ului, au apărut și astea:

 

, http://imgur.com/KU7svaT

@SoA alex882, http://imgur.com/pzTesEx

 

Restul, cei de rank 2, spor cu ziarele.

 

Salutare reporterilor, ce mai faceți? Bine, sănătoși?

Link to comment
Share on other sites

Good night everyone. I posted the first event for News Reporters with a massive prize. This was approved by Kelton, sRn and myself.

 

Click on the picture for the full details, if you support, give a +1 :)

 

tzz4LJb.png

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.