Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Dacă ești la Telekom sau rețele din acelea de cartier precum NextGen, este de la dedicatul nostru. Are probleme dedicatul când vine vorba de primirea pachetelor de intrare și trimiterea pachetelor de ieșire pentru acei provideri.

 


 

Cred că îmi vor da ăia de la minister daună totală la mate. -_-

Edited by Leventhe
Link to comment
Share on other sites

mda, vreau sa intru si eu pe cont, ghici ce... Nu mai merge...

Am completat acel formular, sper sa-l recuperez, macar gol..

 

Mda, m-am conectat pe RPG de pe contul fratelui meu, am pierdut hidden de pe Bullet, cineva are chef sa-si bata joc de mine, ms

 

Edited by rTn AndrewSk
Link to comment
Share on other sites

Cineva care a intrat în posesia contului tău. Fie cineva cu acces la e-mailul tău și ai aceeași parolă, fie cineva ți-a dat un keylogger, fie ai intrat pe un alt server și ai pus același nume, respectiv parolă.

 


 

Salut, salut! 8.50 la mate iau. :)

Link to comment
Share on other sites

E bine. Profit.

 

Hai că nu am putut să postez vineri. Nu postase nimeni după mine.

 

9.50+ la info, bă! <3

Link to comment
Share on other sites

@@Leventhe, e bine ba. Ce faceti nabilor? Welcome la astia noi care o sa ia invite.

 

Multumesc. Inca nu sunt in totalitate membru News Reporters dar pot sa ma numesc. Am un punctaj perfect, 0.5 la teoretic si practic zic eu ca e bomba (C4 pentru cei ce joaca si CS:GO). Oricum, nu ma asteptam sa imi iasa un asa punctaj, am invatat odata regulamentul si restul le stiam, dar habar nu am de unde :)))). Eu va salut, intru si eu in jc dar stau AFK cateva minute ca sunt la jail, fail la rob.

Am facut un micut logo in photoshop, sper ca va place.

2NqEGRI.png

Link to comment
Share on other sites

Nu îmi ajung toate steluțele din steagul Uniunii Europene să cenzurez ce am eu acum la gură. Examenul de bacalaureat nu e examen de corectat în alt oraș în 3 zile și jumătate (chiar mai puțin dacă punem la socoteală faptul că un profesor este plătit pentru 8 ore pe zi).


Română - 5.6. În ce lume lucrarea mea e de 5.6 când, pe barem, lucrarea mea are punctajul de 6.85? Profesoara mea mi-a catalogat lucrările pe subiectele I și al II-lea drept cele mai bune din clasă, printre altele. Este imposibil să nu fi luat 7 în bac minim, mai ales că 2 profesori diferiți mi-au confirmat că Mara este roman interbelic.

Matematică - 5. La fel, pe barem am 7.5.

Informatică PASCAL - 5. Trebuie să fii blond sau să nu ai creier ca să nu îți dai seama ce fac programele pe care le-am scris. Înțeles că poate au avut 50000000 de lucrări de corectat, dar să fie atenți când corectează lucrările pentru că în pixul lor stă viitorul nostru. Probabil a picat lucrarea mea la un profesor care nu știe Pascal, sau știe foarte puțin, neștiind cum să corecteze. Pe barem este specificat ce se punctează, nu cum se rezolvă.


Nu mai zic de website-ul lor. Nu-și permit un dedicat bun. Culmea, este și minister. Cred că ministerul primește mult mai mulți bani decât Filelist, B-Zone și pot da multe nume de genul. Și culmea, la sute de mii de utilizatori care fac trafic în orele de vârf nu pică nimic. Acum, dau două click-uri, stau 30 de minute să revină site-ul că a picat de la atâta trafic.


Halal țară.


*Țin să menționez că profesoarele de română și cea de informatic (adică diriga) mi-au zis că iau minim 7-8 în examen la materiile lor. La matematică, mamei nu i-a picat nimeni la bac și am fost pregătit de ea. La fel, la subiectul pe care l-am avut știam să fac de 8.5, dar mi se scade în general pentru că am sărit unele etape.

Edited by Leventhe
Link to comment
Share on other sites

@, frumoasa, o sa mai organizez eu ceva gen.. dar m-a deranjat faptul ca nu ne putem organiza usor, trebuie mereu sa se gaseasca unul, altul sa distruga cate ceva.. si ma deranjeaza.. speram ca data viitoare sa nu mai fie asa.

In rest, ce mai faceti? Cum zice nabu asta, cam liniste pe aici.. ne punem si noi pe spam? =))

Hai ca ne auzim in joc daca e, salutare. :*

Link to comment
Share on other sites

Se face si cu spamu', stati linistiti. Am luat FW-ul de prost aseara, am sters doar ce imi aparea in chat box dar ramasese "/news text" si eu n-am vazut. Am dat repede enter, BUF! Ce sa si faci, mai bine rank 1 inca 2 saptamani dupa mine, raport mai mic =)))

Link to comment
Share on other sites

 

 

Am luat FW-ul de prost aseara

=]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]] Cand, ba? Il aveai cand faceam noi duele?

Link to comment
Share on other sites

=]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]] Cand, ba? Il aveai cand faceam noi duele?

 

Il aveam, normal ca-l aveam, cum sa nu, il aveam, normal. In seara asta nu cred ca mai intru pe server, inca putin si e gata raportul de activitate, deci nu e stres pe capul meu.

Link to comment
Share on other sites

@@L3xu, ce mod e ala, meh? Ala de la faruri. Eu nici acum nu-l stiu :)) Dar nici nu prea m-a interesat prea mult... Baga pe girlshare toate de la faruri, si spune si unde le pun. Mz.

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.