Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Asta va fi ultimul meu post in acest topic. Va urez multa bafta, sa aveti grija de voi si poate ma voi reintoarce. Ce sa zic, multumesc pentru sansa acordata sRn, un lider de nota 10 juma. Respect AndrewGOW (primul meu prieten in NR) :* , Mage, Bagwell, Alyyce ( pahhahhaha naba pwp :* ), VictorM, Don (OMG, daca o sa imi raspunzi probabil imi fac ss si fac poster :* ), Dice (cu toate ca au fost conflicte in ultima vreme m-ai ajutat si tu cand am avut nevoie), Allex.MF ( pwp mami), Andrew.SK, DenisXd (sau sa iti zic pe numele de fata? :))) pwp :*) , Kenshy, rlm (cu toate ca abia am vorbit ceva cu tine :)) ), Electro, Geani (iubi :*), Zww (pwp testere :*, mersi pentru sansa), Tuckson, N.catalin, Note, Filipexe, Pade (mai dam rob, da?) si multi altii. Multa bafta, pastram legatura sper. Ce s-a intamplat s-a intamplat, imi asum, asta e. #REMEMBER TRAYGOW #NR POWAH #NR THE BEST ... THE REST.

Edited by Tray GOW
Link to comment
Share on other sites

@, da-l naibii de joc, nu plange acum.... oricum, imi pare rau pentru tine si sper sa ne revedem. Mersi testere ca m-ai trecut, ca am ras impreuna si ca am format o prietenie noua. Sper sa ne revedem cu drag. Te pup.

Link to comment
Share on other sites

Şi eu te pup. O să ne mai auzim, fii sigur de asta. Mâine o să fiu inactiv toată ziua, deci nu vă faceti planuri cu şeful vostru. Hai, vă urez succes la minunățenia aia de raport tâmpit. Ceaules!

Link to comment
Share on other sites

Nimeni nu-si alege raport-ul, oricine trb sa-l faca. Stii ca civilii nu au raport, nu? :))

 

N-ai tu treaba :))) Totusi, e mai bine de luni cand te vezi civil, poate intr-o mafie ceva, aaa? Stii ce zic, Cronen?

Link to comment
Share on other sites

@, beh. Am jucat pe Cronen cand era in TTB, si de la rank 2-4 in GSB. Deci... Cine a zis ca's civil de luni? :)

 

Ziceam de mine, nabule. Hai si tu intr-un gang, fa rost de un cont.

Link to comment
Share on other sites

Clanul Ultras Victor, te inivita sa participi Duminica pe data de 24.07.2016 la ora 16:00 la festivalul motociclistilor. La aceast festival ne vom intalnii cu iubitorii motocicletelor, chiar si al ATV-urilor. Vom organiza o parada formata din (NRG-500,Faggio, Quad, Wayfarer, FreeWay,Bf-400, PCJ-600,Sanchez), plecand din Las Venturas spre Los Santos pe plaja. Vom face poze, poate chiar si o filmare.

 

*Dar nu va avea loc doar o plimbare, pentru detinatorii motocicletelor avem o tombola.

Tot ce trebuie sa faci este doar te inscrii, iar daca ai noroc in ziua extragerii chiar daca esti online sau offline, poti fi chiar tu castigatorul unuia din cele 3 premii acordate.

Va asteptam cu drag, Clanul [uV] Ultras Victory !!!

 

 

https://forum.b-zone.ro/topic/345968-motorfest-b-zone-edita-1-24072016-bonus-extragere/#entry5211502

Link to comment
Share on other sites

Bună seara, am venit și eu de afară. Ce mai faceți?

 

Chiar nu ai ce sa faci, afara e canicula, pe samp nu cred ca mai intru pana maine... sau poate ca la un paintball ceva intru acum... raportul e terminat, am vreo 103p si m-am plictisit. La piscina nu am cu cine sa ma duc... aia e..

Link to comment
Share on other sites

Aici se incheie cariera mea in News Reporters, nu cred ca o sa mai revin vreodata,


raportul de activitate este pentru mine un stres,


pana nu il termin nu ma simt bine in niciun fel, mai bine stau intr-un gang


sau vad eu...



Succes, Spawn, Note (mersi ca m-ai invatat cateva lucruri la teste), sRn, Alllen cu punct, Slim, Michael,


MaGe..


Lucrul care mi-a facut placere este sa particip la ag-uri de fiecare data, nu stiu de ce, dar mi-a placut


dadeam in jur de 3-4 pe o sesiune cand eram primul dar aveam spam,


iar acum la un ag dau peste 10 de fiecare data.


Eu v-am pupat si va multumesc ca mi-ati facut un loc aici.


Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.