Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Pitic si Boby, nu dati inca liveuri / pachete Tattagliei la jumatate de pret, nu am vorbit cu [F4L]Carter inca.

Boby, nu ii mai da pachete lui Deidara si nu mai da pachete celor care in general sunt inactivi sau intra mai mult noaptea / dimineata.

Greenday, ai grija la AndreyCiubotariu.

 

Daca e lag pe server, evitati sa folositi [/live] sau [/news]. Nu vreau sa se mai intample ce s-a intamplat ieri cu MoNNsTeR.

*Ieri am avut in total plangeri pentru 7 membri, chiar imi bat gura de pomana la sedinta? V-am rugat sa va ganditi de 2 ori inainte sa faceti / spuneti ceva si sa NU va mai GRABITI cand sunteti pe live sau news.

**Pitic, intra in conferinta cu JohNNy.B si explica-mi si mie ce s-a intamplat ieri.

***Pitic, astazi o sa pun regla, iar liveurile in 3 sau mai multi au nevoie de aprobarea mea. M-am saturat de nesimtire si caterinca pe [/live].

Ok. Acum la urmatorul raspuns de pachete nu stiu cum sa fac, iar sunt multe pachete, voi fi nevoit sa dau pachete si celor cu rank mare.

 

Noapte bună. Felicitări pentru târg, DanielBoyd, a fost unul reușit (tare faza cu Kaiac). Vorbim mâine, nu prea mai am chef astăzi de calculatorul, mi s-a luat așa...

Noapte buna. Edited by boby12345
Link to comment
Share on other sites

Boby, dă-mi mie îţi promit că îl voi termina în cel mai scurt timp.

Adrian28, succes, să ajungi şi în finală! :)

Eu am ieşit din SA:MP, mă duc sa mă bag la un Counter Strike pe serverul B-Zone pentru 30 de minute şi apoi mă pun la culcare.

Inscrieţi-vă şi voi la campionatul de 8 Ball Pool în News Reporter, mai am nevoie de 10 oameni să se înscrie pentru a face ceva frumos, mulţumesc.

V-am lăsat, o seară plăcută!

Link to comment
Share on other sites

Ok. Ma scuzi boss. Acum am venit de la sanius.. Ma duc sa mananc si intru la targ.

Cati ani ai ma? :))))

 

Ma duc sa postez statistica de la targ si dupa ies, am meditatii la mate de dimineata.. :|.

Va salut!

Am vazut ca au venit in numar mare, a fost reusit?

 

Ok. Acum la urmatorul raspuns de pachete nu stiu cum sa fac, iar sunt multe pachete, voi fi nevoit sa dau pachete si celor cu rank mare.

 

Noapte buna.

Spune-mi daca vrei sa incepi sa dai si cate 2 pachete unei persoane. Asta tu trebuie sa stii, daca s-ar descurca.

 

Bizul produce bani chiar si daca ai ban?

 

UP:45 de minute ramase:D

Logic ca da :))

Link to comment
Share on other sites

Era o tipă care fugea de antagonist și la un moment dat s-a ascuns într-o debara.

S-a băgat acolo sub ceva și se uita spre ușă să nu vină ăla și ușa aceea avea un gemuleț, sus.

Și se uita acolo insistent să nu vină ăla, după ăla trece pe lângă ușă, văzându-l în geam, iar apoi ăla se întoarce că o văzuse și acolo te sperii. :))

Link to comment
Share on other sites

Era o tipă care fugea de antagonist și la un moment dat s-a ascuns într-o debara.

S-a băgat acolo sub ceva și se uita spre ușă să nu vină ăla și ușa aceea avea un gemuleț, sus.

Și se uita acolo insistent să nu vină ăla, după ăla trece pe lângă ușă, văzându-l în geam, iar apoi ăla se întoarce că o văzuse și acolo te sperii. :))

Din pacate, nu-s un amator al filmelor de groaza.

Link to comment
Share on other sites

Oricum, nu mă așteptam la mai mult.

Era culmea să știi filmul. :))

De ce nu te culci?

Eu sunt cu hentaiu'.

N-am somn...am stat la filme pana la ora asta si acum...

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.