Jump to content

LV School Instructors - Discuţii | Discussions


 Share

Recommended Posts

Eu nu cred că motivaţia trebuie să vină neapărat pe baza unui premiu. Eşti activ pentru că vrei să fii, vrei să-i ajuti pe ceilalţi. Vom vedea dacă asta rămâne în vigoare. Cum am spus şi mai sus, discutăm sâmbătă la şedintă tot ce avem de discutat.

Link to comment
Share on other sites

Bun venit celor noi! Dacă aveţi întrebări/nelămuriri întrebaţi un rank mai mare.




Activitatea în joc contează mai mult decât activitatea de la discuţii.

Dacă aveţi clienţi străini care nu se descurcă la teste, puteţi să îi îndrumaţi aici.
Dacă aveţi clienţi care nu se descurcă la teste, puteţi să îi îndrumaţi aici.

Am vazut că mulţi nu ştiu armele din GTA San Andreas şi Safe Zone-urile.

Aici aveţi toate armele din GTA San Andreas:

Brass Knuckles, Knife, Shovel, Nightstick, Baseball Bat, Golf Club, Cane, Pool Cue, Katana, Chainsaw, 9mm(pistol), Silenced 9mm(SdPistol), Desert Eagle(Deagle), Tec-9, Micro Uzi, MP5, Shotgun, Sawn-off shotgun, Combat Shotgun, AK-47, M4, Rifle, Sniper Rifle, Flamethrower, Heat Seeking RPG, Minigun, Rocket Launcher, Molotov Cocktails, Grenades, Satchels, Flowers, Dildo, Vibrator, Camera, Spray Can, Fire Extuingisher.

 

Aici aveţi toate Safe Zone-urile:

Pay'n'Spray, Tunning , CNN LS/LV/SF , Bank LS/LV/SF, Rent Car LS/LV/SF, Rent Bike LS/LV/SF, Farmer, Trucker, Benzinarii, Gunshop LS/LV/SF, Garbage Man, LSPD, City Hall, Civilian Spawn, Car Dealership, Fishing Place, Jail-ul, Materials get/deliver, DMV, Patintball Arena.

 

Vă recomand să le învaţaţi sau să le notaţi pe o foaie pe care să o aveţi la îndemână.

Şi nu uitaţi, aveţi grijă la aceste geseli deoarece le observăm aproape în fiecare zi.

 

Spor la vândut licenţe!

 

 

Aici postaţi dacă aveţi probleme/nelămuriri legate de joc, nu alte prostii.

 

Link to comment
Share on other sites

Felicitari Roshu pentru cele 100+ licente vandute! Ai fost recompensat cu 70.000$ din partea mea si a lui .Divaio!

Sper ca saptamana urmatoare sa vad mai multe rapoarte precum acesta si sa raman fara nici-un ban!

 

Link to comment
Share on other sites

:)). Meh. Felicitari Roshule !

 

Check "Anunturi importante" cred ca va intereseaza pe majoritatea.

Link to comment
Share on other sites

Nu mi-am facut decat treaba de instructor, asa ca nu aveti de ce sa ma rasplatiti. Totusi ar fi mai frumos sa vedem mai multe rapoarte de genul..

 

@PyrOceL Vezi ca inca imi trebuie bani pentru benzinaria aia, asa ca nu ma las asa usor. :))

Edited by S4F Roshu
Link to comment
Share on other sites

sall

Nu mai posta lucruri de genul aici, postezi cand ai o nelamurire/intrebare legata de game.

 

EDIT: Mi-a luat-o Ashima inainte, oricum ai inteles ideea Zymor, deci postezi doar cand ai o problema. :)

Edited by S4F Roshu
Link to comment
Share on other sites

Din cauza noului update, nu mai e nevoie sa cuprindeti si cand anuntati ca e la voi atunci cand va da /showlicenses. Pur si simplu faceti screen.




Multumesc.


Link to comment
Share on other sites

Bun venit celor noi! Dacă aveţi întrebări/nelămuriri întrebaţi un rank mai mare.

 

 

 

Activitatea în joc contează mai mult decât activitatea de la discuţii.

Dacă aveţi clienţi străini care nu se descurcă la teste, puteţi să îi îndrumaţi aici.
Dacă aveţi clienţi care nu se descurcă la teste, puteţi să îi îndrumaţi aici.

Am vazut că mulţi nu ştiu armele din GTA San Andreas şi Safe Zone-urile.

Aici aveţi toate armele din GTA San Andreas:

Brass Knuckles, Knife, Shovel, Nightstick, Baseball Bat, Golf Club, Cane, Pool Cue, Katana, Chainsaw, 9mm(pistol), Silenced 9mm(SdPistol), Desert Eagle(Deagle), Tec-9, Micro Uzi, MP5, Shotgun, Sawn-off shotgun, Combat Shotgun, AK-47, M4, Rifle, Sniper Rifle, Flamethrower, Heat Seeking RPG, Minigun, Rocket Launcher, Molotov Cocktails, Grenades, Satchels, Flowers, Dildo, Vibrator, Camera, Spray Can, Fire Extuingisher.

 

Aici aveţi toate Safe Zone-urile:

Pay'n'Spray, Tunning , CNN LS/LV/SF , Bank LS/LV/SF, Rent Car LS/LV/SF, Rent Bike LS/LV/SF, Farmer, Trucker, Benzinarii, Gunshop LS/LV/SF, Garbage Man, LSPD, City Hall, Civilian Spawn, Car Dealership, Fishing Place, Jail-ul, Materials get/deliver, DMV, Patintball Arena.

 

Vă recomand să le învaţaţi sau să le notaţi pe o foaie pe care să o aveţi la îndemână.

Şi nu uitaţi, aveţi grijă la aceste geseli deoarece le observăm aproape în fiecare zi.

 

Spor la vândut licenţe!

 

 

Aici postaţi dacă aveţi probleme/nelămuriri legate de joc, nu alte prostii.

 

Link to comment
Share on other sites

Daca accepta asta chiar ca ma apuca rasul.... adica nu stiu... Eu sunt mai strict de felul meu, am venit pe B-Zone, i-am citit regulamentul asa fac oriunde nu trebuie sa fiu bombardat cu informatii din regulament tot timpul. Eu si acum mai inchid din instinct cand mi se da /showlicenses si sunt nevoit sa cer din nou.

 

Hai sa iti prezint si reversul. La tranzactii este un dialog care iti prezinta niste detalii, ai vazut tu eliminate inselatoriile?

 

 

Eu mai demult am propus ca atunci cand iei sanctiune pentru DM sa ti se suspende licenta de arme 1-2-3 zile in functie de gravitate si mi s-a refuzat. Asa elimini DM.

Edited by AshimaPetrisor
Link to comment
Share on other sites

 

Daca aveti intrebari/nelamuriri cu privire la raport va astept cu intrebari aici.

 

 

deci noi saptamana asta vom avea la raport duminica,luni,marti,miercuri,joi , si vineri postam raportul.

si de saptamana viitoare normal de vineri pana joi... ?

 

+ cum vi se pare?

http://forum.b-zone.ro/topic/226095-propuneri-multiple/?p=3314402

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.