Jump to content

LV School Instructors - Discuţii | Discussions


 Share

Recommended Posts

Neata colegi ! Prin acest post vreau sa ma adresez celor de Rank 1 deoarece poate sunt unii care vor sa intre dimineata pe server cu gandul sa vanda licente,dar nu au Rank 2 + on pentru /givelicense.Daca vreti sa vindeti eu sunt on de la 6:30 pana la 12:30 - 13:30 (pana plec la scoala).Mai sunt si alti Rank 2 + On de dimineata dar nu intotdeauna pentru ca mai sunt si (AFK).

Sper sa nu considerati acest post ca +1...ca nu ma incalzeste cu nimic un post in plus...

Link to comment
Share on other sites

Locul 1 numai 1 sunt mereu pe locul 1 :))

 

Aici vorbim doar despre diverse probleme. Manele poți să cânți pe /f. Să nu mai văd așa ceva.

 

Bun venit, Artix.

Edited by ProtoFX
Link to comment
Share on other sites

Am sa scriu aici sa ca vada toti.

 

Mai baieti dragi,eu inteleg ca exista aceasta rivalitate intre noi si celalte doua factiuni School Instructors ,dar asta nu inseamna ca trebuie sa le vorbim ca-n piata.De curiozitate am intrat pe RPG sa vad posturile pe care le faceti/fac ei voua..m-am uitat de la primul post pana la ultimul si am dat de asta: http://imgur.com/a/ExSju#

Sincera sa fiu am fost dezamagita cand am vazut asa ceva..Ok,inteleg ca ei accepta mai multi clienti ca noi,ca ramaneti fara clienti,ca va fura clientii,ca stiu eu ce,dar asta nu inseamna ca trebuie sa mergeti la ei sa-i injurati in halul asta.. Inteleg ca nu va convine acest update,nici mie nu-mi convine,dar asta nu inseamna ca ma duc sa-i injur.

Hai sa dam dovada ca avem cei sapte ani de acasa,cu toate ca probabil s-a nascut un "rabzoi" aici,hai sa dam dovada ca noi suntem mai buni si sa lasam toata ura asta la o parte.Ca zicala aceea " Cel mai destept cedeaza primul"

Stiti cu totii cum am reactionat eu,sau orice alt membru al factiunii cand am aflat de acest update..dar daca nu ne convine eu zic s-o zicem pe /f cum am facut-o pana acum..nu pe un chat public.

Daca continuati sa-i injurati si sa faceti DM pe ei tot voi o sa fiti sanctionati..ganditi-va de doua ori inainte sa faceti un lucru..spre binele vostru. Aveti grija de voi si bafta la licente savarinelor :*

 

*For Divya: I'm gonna translate you all of this in game when you'll be free for 10 minutes or less.*

 

Edited by Maya Jeleu
Link to comment
Share on other sites

Am sa scriu aici sa ca vada toti.



Mai baieti dragi,eu inteleg ca exista aceasta rivalitate intre noi si celalte doua factiuni School Instructors ,dar asta nu inseamna ca trebuie sa le vorbim ca-n piata.De curiozitate am intrat pe RPG sa vad posturile pe care le faceti/fac ei voua..m-am uitat de la primul post pana la ultimul si am dat de asta: http://imgur.com/a/ExSju#


Sincera sa fiu am fost dezamagita cand am vazut asa ceva..Ok,inteleg ca ei accepta mai multi clienti ca noi,ca ramaneti fara clienti,ca va fura clientii,ca stiu eu ce,dar asta nu inseamna ca trebuie sa mergeti la ei sa-i injurati in halul asta.. Inteleg ca nu va convine acest update,nici mie nu-mi convine,dar asta nu inseamna ca ma duc sa-i injur.


Hai sa dam dovada ca avem cei sapte ani de acasa,cu toate ca probabil s-a nascut un "rabzoi" aici,hai sa dam dovada ca noi suntem mai buni si sa lasam toata ura asta la o parte.Ca zicala aceea " Cel mai destept cedeaza primul"


Stiti cu totii cum am reactionat eu,sau orice alt membru al factiunii cand am aflat de acest update..dar daca nu ne convine eu zic s-o zicem pe /f cum am facut-o pana acum..nu pe un chat public.


Daca continuati sa-i injurati si sa faceti DM pe ei tot voi o sa fiti sanctionati..ganditi-va de doua ori inainte sa faceti un lucru..spre binele vostru. Aveti grija de voi si bafta la licente savarinelor :*



Hai ca o fost fain aia cu,Mure si LS,SF :))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

Am sa scriu aici sa ca vada toti.

 

Mai baieti dragi,eu inteleg ca exista aceasta rivalitate intre noi si celalte doua factiuni School Instructors ,dar asta nu inseamna ca trebuie sa le vorbim ca-n piata. [...] Aveti grija de voi si bafta la licente savarinelor :*

 

*For Divya: I'm gonna translate you all of this in game when you'll be free for 10 minutes or less.*

 

Maya...sunt de acord cu tine in tot ce ai spus. Mi-am dat seama ca razboiul asta dintre noi e degeaba. Hai fratilor sa terminam si sa nu le mai facem nici 1 post ! Ei sunt incepatori, rank 1 si voi ati gresit, doar ca voua nu v-a facut nimeni post, din contra, v-am ajutat cum am putut, nu e vina lor ca s-a facut acest update, ci tot a noastra pentru ca nu faceam fata la vandut licente (sau nu vroiam sa o facem) asa ca haideti sa ne impacam toti odata si in caz ca un membru incalca grav regulamentul putem da un PM liderului nostru / lor . Nu trebuie sa sarim cu post sa vada repede toti...Ce e in factiune sa ramana in factiune ! Asta spuneam si in PM la Kelton, Bobo , Mastertrap21 et c. ... Ca noi (astea 3 factiuni) tre sa fim mai uniti si sa lucram ca o singura factiune, ca altfel se duce cu licentele, nu o sa mai fie nici 1 test si o sa fie indeajuns 10 jucatori pentru vandut licente...Dar altceva e aici, pe alte servere de samp este un sistem automat in care poti sa fi complet singur pentru a obtine licente...Vreti sa se faca asta si aici ? Sau sa zica lumea ca suntem de rasul lumii ca ne injuram intre noi si mai stiu eu ce ? Va dati seama ca noua nu ne convine, dar multi zic ca e mult mai bine, ca acum nu mai sunt report-uri si helpme-uri ca nu sunt instructori activi...Asta este...O sa fac si niste propuneri si o sa vedem cum merge totul. Da' pana nu ne schimbam noi nu o sa se schime nici ei ! Noi trebuie sa fim exemplu, chiar si pentru liderii celorlalte factiuni, care poate nu le stiu pe toate asa cum cred ei si cum incearca ei sa faca fata singuri. NU POT ! Desi ei tot incearca sunt putini cam aroganti ! Trebuie sprijiniti si ei si ajutati sa fie niste lideri foarte buni ( acuma nu ma dau eu bine pe langa lider, da' Pyrocel se descurca cat de cat :)) ). Vreti sa se micsoreze raportul ? Ar trebui sa vreti sa se mareasca, sa se vada ca cei care sunt aici vand licente si sunt activi...As spune mai multe, da' cu alta ocazie. Bafta la licente !

Link to comment
Share on other sites

Multe posturi de +1 off topic, ma mir ca mi-a scapat factiunea ieri, cand am verificat pasnicele.

 

Nu o sa dau topic closed, de data asta, data viitoare riscati warn up pe forum si chiar si liderul sanctionat.

 

P.S Te rog sa schimbi Titlurile la toata sectiune, sa adaugi "LV" cu noul update este si LS si SF.

 

Va permit posturi off topic, dar in acelas post sa vad si on topic, ADICA DESPRE FACTIUNE.

Link to comment
Share on other sites

@, "si chiar si liderul sanctionat" - Poti sa-mi explici si mie de ce amentiti liderul ca poate fi sanctionat din cauza unor posturi inutile? In primul rand,daca se trezeste vreun ametit sa spuna o aiureala o data la 2-3 saptamani nu inseamna ca trebuie sa ne ameniti cu warn sau altceva. De cand sunt in School Instructors am trecut prin 3 generatii de admin 4+ care s-au "ocupat" de noi,iar niciunul dintre cei trei n-au avut treaba cu ceea ce postam noi..iar acum te-ai trezit tu..mna,ce sa zic..Sincera sa fiu nu inteleg cu ce te deranjeaza pe tine ceea ce se vorbeste aici..

Repet cuvintele unui fost admin adresate tie: " Mai distreaza-te si tu".Ia-o mai usor ca totusi e un joc nu o firma la care lucrezi.

Uita-te cu o pagina inainte si inca alte 100 sa vezi ca nu se fac posturi pentru +1.Chiar te-as ruga sa te ocupi de celelate factiuni care au problema aceasta. O zi buna

Edited by Maya Jeleu
Link to comment
Share on other sites

Salut dragi membrii ai factiunii School insturctors, imi pare nespus de rau ca postez aici dar vreau sa va informez ca in factiunea voastra sunt cativa membrii tepari, poate mai multi in sa eu am dat bot in bot cu 2 dintre ei. Dupa ce ca mi a fost spart contul acestia mai imi dau si tepe la "barbut". Jucam barbut la banca ls alaturi de Mihaittzza[VIP] si de [rTn]esseX essex este pe plus cu 100k si se gandeste sa dea teapa, mihaita se ascunde in banca, am jucat 3/5 maini si cand am castigat mihaita il omoara pe esex. ce sa zic..pute nesimtirea langa cei doi.

Dovezi: http://imgur.com/YDopTyQ,GYfMWEx,rPY80tl,RudDlt1

 

 

 

Imi pare rau ca postez aici, nu imi pasa ca iau warn pe forum. Pyro te rog scuza-ma, dar ai niste membrii de .... ma doare capu'.

Link to comment
Share on other sites

Salut dragi membrii ai factiunii School insturctors, imi pare nespus de rau ca postez aici dar vreau sa va informez ca in factiunea voastra sunt cativa membrii tepari, poate mai multi in sa eu am dat bot in bot cu 2 dintre ei. Dupa ce ca mi a fost spart contul acestia mai imi dau si tepe la "barbut". Jucam barbut la banca ls alaturi de Mihaittzza[VIP] si de [rTn]esseX essex este pe plus cu 100k si se gandeste sa dea teapa, mihaita se ascunde in banca, am jucat 3/5 maini si cand am castigat mihaita il omoara pe esex. ce sa zic..pute nesimtirea langa cei doi.

Dovezi: http://imgur.com/YDopTyQ,GYfMWEx,rPY80tl,RudDlt1

 

 

 

Imi pare rau ca postez aici, nu imi pasa ca iau warn pe forum. Pyro te rog scuza-ma, dar ai niste membrii de .... ma doare capu'.

Ai primit report S@L P@

Ce mai faceti?

Link to comment
Share on other sites

Salut dragi membrii ai factiunii School insturctors, imi pare nespus de rau ca postez aici dar vreau sa va informez ca in factiunea voastra sunt cativa membrii tepari, poate mai multi in sa eu am dat bot in bot cu 2 dintre ei. Dupa ce ca mi a fost spart contul acestia mai imi dau si tepe la "barbut". Jucam barbut la banca ls alaturi de Mihaittzza[VIP] si de [rTn]esseX essex este pe plus cu 100k si se gandeste sa dea teapa, mihaita se ascunde in banca, am jucat 3/5 maini si cand am castigat mihaita il omoara pe esex. ce sa zic..pute nesimtirea langa cei doi.

Dovezi: http://imgur.com/YDopTyQ,GYfMWEx,rPY80tl,RudDlt1

 

 

 

Imi pare rau ca postez aici, nu imi pasa ca iau warn pe forum. Pyro te rog scuza-ma, dar ai niste membrii de .... ma doare capu'.

Salut keenan, nu este locul si momentul sa postezi aici dar hai sa-ti explic. Ce dovezi ai tu ca eu l-am omorat pe Essex, nu apar nicaieri in SS-urile prezentate de tine. In plus de asta chiar daca as fi facut asa ceva ce legatura are postarea la discutii SI :)) ? Banal. Salutare!

 

P.S. Cum este si normal ai report.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.