Jump to content

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Multumesc pentru rank up-ul de ieri SilviuM,sper sa nu te deranjeze faptul ca uneori isi mai inactiv si alteori zbarnaie tractarile,dar ma impart in 2 locuri,sperand sa avansez in ambele parti,saptamana aceasta am mai multe probleme,teste,antrenamente si de familie :/ si voi spera sa nu fiu nevoit sa recurg la inactivitate,asa e viata,momente bune si mai putin bune. Pe rpg2 am pus inactivitate pentru a putea face macar intr-o parte mai importanta pentru mine ceva bine.

 

Tin sa-l felicit pe Harvey pentru aceasta functie,mai sti cum te intrebai alaltaieri,e bine ce rank am pentru level-ul meu? Uite raspunsul.Sa te tina omule ca meriti!

PS: sa nu vinzi sultanul :D

 

Si in final,felicitari si celorlalte rank up-uri!Cam trist sa vedem cum ne pleaca membrii,dar,se mai intampla,stiti cum se spune: "pisica sta unde-i este mai bine".

Spor cu tractarile si rob-urile,posibil sa intru diseara sa fiu sigur ca nu fac inactivitate :D

Bafta!

Mulţumesc pentru felicitări. Nu mă întrebam dacă-i bine să am rank 4 la level-ul meu, mă întrebam ce-i aşa de ciudat, de se miră toţi că am rank 4 la level 13. :))

P.S.: Sultan-ul nu-i al meu, mi l-a dat un prieten până voi strânge bani suficienţi pentru a-mi cumpăra altul.

Link to comment
Share on other sites

Mulţumesc pentru felicitări. Nu mă întrebam dacă-i bine să am rank 4 la level-ul meu, mă întrebam ce-i aşa de ciudat, de se miră toţi că am rank 4 la level 13. :))

P.S.: Sultan-ul nu-i al meu, mi l-a dat un prieten până voi strânge bani suficienţi pentru a-mi cumpăra altul.

O sa-ti vina cativa prieteni in factiune, nu? :)

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru noua functie. Nu te cunosc prea bine insa mi-am format o parere personala si sunt sigura ca o sa te descurci de minune si o sa le demonstrezi celor care nu te sustin , ca este mai important modul de gandire , bunul simt si seriozitatea , nicidecum levelul. Ma bucur pentru tine.

Edited by 4FS Lilisor
Link to comment
Share on other sites

Buna seara mecanici !

In primul rand felicitari Harvey Specter pentru functia obtinuta . Multi spun ca nu esti experimentat . Ai fost ales in aceasta functie de catre un lider , care si el a fost ales la randul lui de admini . Ceea ce inseamna ca ai luat acest sublider pe munca .

Nu te lua dupa spusele celorlalti . Multi sunt invidiosi pe tine deoarece ei nu au reusit sa ajung la acea functie nici dupa 50-60 levels trecute.

In al doilea rand , multumesc Silviu pentru rank 2 . Nu te voi dezamagii.

Intru si eu diseara , dar nu pot sta mult . Maine am 4 teste :)) .

Succes !

Edited by Sebi Jr
Link to comment
Share on other sites

Buna seara, din pacate cei de la care am net ,se pare ca au obosit sa dea la manivela, si au hotarat sa ia o pauza, asa ca de o ora nu am net, probabil nu o sa mai intru in seara aceasta. Vreu sa le urez bun venit celor noi, si daca au probleme/nelamuriri pot oricand sa intrebe. Noapte buna tuturor si ne auzim maine. :*

Link to comment
Share on other sites

@@Feint, te rog sa-mi prezinti si mie dovezile ca mi-am vandut contul. Daca sustii un lucru trebuie sa ai si dovezi, vreau sa le vad. Contul meu nu va fi instrainat nici daca m-as lasa de joc. Toate bunurile ar ramane pe cont. Nu mai vorbi aiurea despre mine si contul meu.

Edited by Vinnie
Link to comment
Share on other sites

Bună dimineaţa.

 

Vreau să le urez bun venit tuturor celor care au intrat de curând şi să-i asigur că vor avea tot suportul nostru în a reuşi să-şi lanseze o carieră virtuală cât mai plăcută (valabil pentru cei cu level mic). Vă vom sta la dispoziţie cu absolut orice informaţie care vă va ajuta să treceţi peste nelămuririle pe care le aveţi la început. De asemenea, v-aş sfătui ca înainte să tractaţi o maşină, să vă gândiţi de două ori la Regulament, să nu vă grăbiţi, deoarece apoi veţi avea de suferit dacă respectivele maşini sunt parcate corect. Luaţi deciziile cu calm, că nu vă grăbeşte nimeni. Întrebaţi dacă aveţi nelămuriri, că nu vă taie nimeni capul, dar nici să exageraţi cu întrebări banale, al căror răspuns trebuie să-l cunoaşteţi şi singuri, din Regulamente. Cât despre cei noi, dar cu un level destul de mare şi o vechime considerabilă pe server, sper să vă simţiţi cât mai bine şi să daţi dovadă de înţelepciunea care este recomandată de vechimea pe care o deţineţi. Am încredere că vom face o trabă cât mai bună, combinând experienţa cu entuziasmul, dar şi utilul cu plăcutul.

 

Vă urez o şedere cât mai plăcută şi cât mai îndelungată. :)

Link to comment
Share on other sites

Am terminat de editat forumul, iar :)) . Am schimbat aspectul, sper sa va placa. Ideea a fost initial a lui sRn, multumesc :* .

 

Am scos o regula din regulament, uitati-va la anunturi importante.

Edited by SilviuM
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.