Jump to content

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, cum faci să împarți un post în două părți printr-o linie orizontală?

Adică, dacă scrii ----------------------------------------------------------, cineva care este (de exemplu) pe telefon va vedea în 5 rânduri acea linie.

Este o comandă anume, sau?

Link to comment
Share on other sites

@, cum faci să împarți un post în două părți printr-o linie orizontală?

Adică, dacă scrii ----------------------------------------------------------, cineva care este (de exemplu) pe telefon va vedea în 5 rânduri acea linie.

Este o comandă anume, sau?

In primul rand, felicitari pentru 1000posts.

In al 2-lea rand, este o comanda. HR se cheama. Scrii HR intre [ ]. ex [ HR] (fara spatiu). Daca pun spatiu se face liniuta :))

Link to comment
Share on other sites

 

 

cum faci să împarți un post în două părți printr-o linie orizontală? Adică, dacă scrii ----------------------------------------------------------, cineva care este (de exemplu) pe telefon va vedea în 5 rânduri acea linie. Este o comandă anume, sau?

Felicitari pentru postu cu numarul 1000, schimba member title acuma poti.

Link to comment
Share on other sites

Vă urez mult succes!

 

Consider că mi-am terminat treaba în această facţiune, perioada petrecută aici a fost una foarte frumoasă, cu bune dar şi cu rele. Păstrăm legătura, daca aveţi nevoie de mine mă puteţi contacta în joc cât şi pe forum.

 

La revedere!

Link to comment
Share on other sites

Succes în ceea ce ţi-ai propus mai departe, sRn. Ai fost un sublider, un coleg, dar ai fost şi eşti în continuare un prieten foarte bun, cel puţin aşa te consider eu, după ultimele discuţii pe care le-am avut. Un băiat de nota 10. :) Ai garanţia mea că şansa pe care mi-aţi acordat-o nu se va risipi şi-ţi voi fi mereu recunoscător că m-ai considerat capabil de a-ţi lua locul. Sunt sigur că vei realiza multe oriunde te vei duce, deoarece ai capacităţile necesare de a o face. Cu regret îţi spun, la revedere! :)

Link to comment
Share on other sites

Vă urez mult succes!

 

Consider că mi-am terminat treaba în această facţiune, perioada petrecută aici a fost una foarte frumoasă, cu bune dar şi cu rele. Păstrăm legătura, daca aveţi nevoie de mine mă puteţi contacta în joc cât şi pe forum.

 

La revedere!

Am scăpat şi de tine, khoosthy. Ştii că te iubesc :)), baftă în continuare în GSB şi mulţumesc pentru tot ce ai facut pentru mine, mai ţinem noi legătura pe Y!M şi în joc.

 

*Se pare că am fost şi eu promovat la rank 2 într-un mod ciudat și înfricoșător, se cred foarte amuzanţi oamenii din conducerea facţiunii. :))

Link to comment
Share on other sites

Astazi am dat 4 rank up, dintre care 3 cu surpriza. Felicitari celor 2 care s-au panicat (Iks si Zww), data viitoare va fii lafel :) .

 

Bun venit si celor noi, astazi ati intrat toti. Aveti grija de unde tractati si sper sa stati cat mai mult.

 

Noapte buna colegi.

Link to comment
Share on other sites

Salut baietii acum am ajuns si eu acasa imi cer scuze celor care ieri s-au speriat pentru a lua UP :)))

Azi nu o sa intru deoarece ies afara cu bicicleta ! Cand revin vreau sa organizam un event LMS la GS:LS/SF/LV unde este liber deci va rog sa fiti ON pe la ora 09:00/09:30 !

Link to comment
Share on other sites

Salut tuturor :) Nu am mai dat de mult prin topicul discutii,dar nu puteam sa trec cu vederea plecarea lui sRn.

 

Vă urez mult succes!

 

Consider că mi-am terminat treaba în această facţiune, perioada petrecută aici a fost una foarte frumoasă, cu bune dar şi cu rele. Păstrăm legătura, daca aveţi nevoie de mine mă puteţi contacta în joc cât şi pe forum.

 

La revedere!

Mi-a facut placere sa te cunosc,si regret ca nu am avut mai mult timp sa ne cunoastem :D Poate o sa revii aici,si sunt aproape sigur ca o vei face,deoarece oricine a fost odata in TTC si s-a simtit bine,revine si a doua oara.

Iti urez Succes ! >:D<<'>

Link to comment
Share on other sites

@, cum de s-au panicat? Le-ai zis „ați fost prinși tractând ilegal, veți fi demiși” ? :))

Ceva de genul, dar au mai dezvoltat ei puţin, că au filmuleţ, au spus şi o locaţie, şi o maşină cu hidden. :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.