Jump to content

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salutare tuturor. Felicitari celor care au luat rank up aseara.

Oooo , situatie amoroasa intre Ynna si Crystyan :))

Da deunde,ea nu-si gaseste legaturi amoroase aici ci doar nabi,asa ca eu sunt unul dintre ei ;)

 

PS: Mai sti vremurile din LVPD? :D

Justin ala nab sa apucat de alt server nabu deaia era inactiv :)) sper ca esti mandra de ce-am ajuns aici in TTC ca te intrebai daca intru :* naba sa-mi dai skype sa vorbim toti :D

Link to comment
Share on other sites

Hello tuturor, de cand n-am mai postat pe aici O.o ..

 

Va-ti terminat raportul?

 

Nici nu m-am apucat.. e inceput de saptamana, ce atata graba?:O

Link to comment
Share on other sites

Buna seara tuturor azi este cea mai proasta zi din viata mea din cauza lu tata ca mi-a tras pc din priza mi s-au sters fisiere din windows ...... :-S ..... Iau o pauza de cateva zile...... Ne auzim peste cateva zile ....

Link to comment
Share on other sites

Bagi Cd/DVD-ul ci windows si ii dai repair:p. Programele/jocurile care depind de registrii o sa trebuiasca instalate din nou:p. Va pot ajuta cu aproape orice problema legata de Windows sau hardware. Ma puteti contacta oricand si prin email sau fax =))

Link to comment
Share on other sites

Vai ce va place voua spamu :)) ei ei ei. Pana ii pica pata odata lu Silviu si va rugati de el sa nu dea FW =))))))

 

Va urez o noapte cat mai placuta!

Ne vedem maine in game cu ganduri si mai bune :)

 

Va :*:P

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vai ce va place voua spamu ei ei ei. Pana ii pica pata odata lu Silviu si va rugati de el sa nu dea FW )))) Va urez o noapte cat mai placuta! Ne vedem maine in game cu ganduri si mai bune Va

Tu vorbesti :))
Gata nu mai postez nimica.

E bine ca mi-am terminat raportu si acuma sunt liber.

Link to comment
Share on other sites

Deci,mesaj catre Silviu :).

Sunt intr-un popas cu multe obstacole,atat sufleteste cat si spiritual nu mai pot face fata. Te rog sa ma ierti pentru inactivitatea mea de saptamana asta si saptamana viitoare,dar nu mai sunt in stare sa fac fata si stresului de la scoala si nici nervilor de la antrenament.

Asa ca prin acest mesaj iti transmit ca nu mai fac fata,dar pentru ca imi sunteti dragi si nu dores sa actionez ca un incepator prin demisie,voi incerca sa-mi ocup timpul acela putin care mi-a ramas cu voi.

Voi intra imediat sa vad ce mai faceti si cum o mai duceti.

 

Va :*

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.