Jump to content

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Am luat ban o zi ca am confundat /sms cu /n si .... na totusi nu puteti sa ma ajutati sa nu mai iau crash cand vreau sa imi schimb skinu?

E din cauza modurilor, eu mi-am reinstalat jocul si a mers :)

Link to comment
Share on other sites

JUCĂTORI ACCEPTAȚI PENTRU TESTE

 

 

 

- SebySeb67

SebySeb67.png

 

- [RP]KenusOnly.

%5BRP%5DKenusOnly..png

 

- [WS]Andreia

%5BWS%5DAndreia.png

 

- AlexNitescu

AlexNitescu.png

 

- .Pestele.

.Pestele..png

 

- DaRK_aNNgel.

DaRK_aNNgeL.png

 

- sNooBism

sNooBism.png

 

- Mr.Rio

Mr.Rio.png

 

- Nemanja_Milijic

Nemanja_Milijic.png

 

- [uS]FuNN

FuNN.png

 

- Uddi.

Uddi..png

 

 

 

PRECIZĂRI

 

- Sunt destui acceptați pentru toți membri desemnați să dea testele, așadar, profitați și faceți puncte pentru raport. Aceasta este o perioadă în care pot vedea activii și inactivii.

 

- Aveți grijă cum vă exprimați sau cum tratați acești jucători. Mulți sunt la început de drum și chiar dacă au învățat, este posibil să se piardă, deci nu îi speriați cu termeni imposibil de descifrat. Este de preferat să folosiți modelul temporar de test pe care vi l-am trimis.

 

- Dacă aflu că cineva favorizează vreun membru acceptat, își va pierde locul din facțiune instant. Atenție, însă, favorizare înseamnă să nu dați testul cu respectivul jucător sau să-i spuneți răspunsurile. Favorizare nu înseamnă neapărat indulgența necesară care trebuie acordată jucătorilor începători care, însă, are și ea o măsură.

 

- Jucătorii străini vor fi testați de mine personal, pentru a nu exista confuzii care vor duce la neplăceri nedorite. Singurul jucător străin acceptat acum este Nemanja_Milijic, în afară de acesta fiind numai jucători români, pe care trebuie să-i testați voi.

Link to comment
Share on other sites

Ziua bună, m-am gândit să mai trec şi eu pe aici. În ultimul timp am fost cam inactiv datorită job-ului, sper să-mi înţelegeţi situaţia şi să o trataţi ca atare.

În continuare o să fiu activ pe cât posibil şi ne auzim în game cu mai multe. BTW: Foarte tari noile reguli la raport, apucaţi-vă de treabă, să aveţi spor şi o zi bună!

Edited by christiaN
Link to comment
Share on other sites

Buna seara tuturor, este o deosebita placere sa revin in aceasta factiune. De fiecare data m-am simtit minunat aici si sper sa repet "performantele". Sper sa ne intelegem bine si sa facem o treaba exemplara impreuna.

Link to comment
Share on other sites

Buna seara! Welcome celor noi! Sper sa gasiti aici caldura necesara pentru a va acomoda cat mai repede si a ne grabi impreuna spre performanta! Noi, cei deja prezententi in factiune vom incerca sa va creem un mediu cat mai placut pentru a va ajuta sa va integrati in colectiv! Daca aveti nevoie de ajutor, puteti apela oricand la noi, va vom ajuta cu cel mai mare drag! Deci, Welcome celor noi si de ce nu, Welcome back unora dintre voi!

Link to comment
Share on other sites

Bun venit celor din seria a-2a a aplicatiilor :)) la primi deja v-am spus...sper sa ne intelegm bine si sa ramaneti cat mai mult timp alaturi de noi.

Maine am ore de condus iar apoi mai am putina treaba deci nu voi fi prea activ.

Good Night!

Link to comment
Share on other sites

OFF:Greşeala mea Antycus, nu trebuie să sari imediat în sus când greşeşte cineva, s-a întâmplat, oboseala, neatenţia..în fine.

ON: Bună dimineaţa şi bun venit celor noi în facţiune, exact cum a spus şi colegul meu, Antycus, puteţi apela oricând la noi dacă aveţi nevoie de ajutor. Anyway, ne auzim în game cu mai multe. O zi bună să aveţi cu toţii!

Link to comment
Share on other sites

Ziua buna dragi colegi ! Ce faceti? :D

Vreau sa spun si eu bun venit celor noi, sper sa va acomodati cat mai repede si sa alocati o perioada cat mai indelungata in aceasta factiune.

Sunt sigur ca vom face o treaba buna impreuna.

Ne auzim prin game. Spor la tractari ! ;)

Link to comment
Share on other sites

@, Ce mandru esti tu de asta =))))

 

 

Neata TTC/ In perioada asata voi fii mai inactiv...stiti cume ...vine scoala..bla bla,aveti grija ce faceti,ca Ion e cu ochi pe voi :))


@, Ce mandru esti tu de asta =))))

 

 

Neata TTC/ In perioada asata voi fii mai inactiv...stiti cume ...vine scoala..bla bla,aveti grija ce faceti,ca Ion e cu ochi pe voi :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.