Jump to content

Bug CJ


TibiStanciu

Recommended Posts

Nick-ul tau:TibiStanciu

Descrierea bugului:Cred ca este un bug.. cateodata cand ies din masina pt a manca sau pt alte treburi apare un om cu skin de CJ , nu are nume , care imi fura masina , iar daca apas Enter sau F usile sunt blocate , si nu o pot lua inapoi.

Screenshot(s): Acum voi posta 2 poze facute acum cateva zile de catre Emi.Alex

Link to comment
Share on other sites

Si eu am patit acest lucru apare detul de des si la mine.

 

Cred că v-aţi jucat prea mult Minecraft şi v-a mâncat minţile "Herobrine", nu există aşa ceva în sa:mp, vă ţineţi de şotii observ.

Referitor la semnătură, vezi că poţi lua ban pentru aşa ceva.

Link to comment
Share on other sites

off:Sincer mi-ati facut seara "apare un om cu skin de CJ , nu are nume , care imi fura masina" este slendermen.

on: Nu cred ca exista un asemean bug+ orice player are numele la vedere,exceptie facand hitmeni undercover,dar ei nu au skin de cj.

O seara placuta.

Link to comment
Share on other sites

Cred că v-aţi jucat prea mult Minecraft şi v-a mâncat minţile "Herobrine", nu există aşa ceva în sa:mp, vă ţineţi de şotii observ.

Referitor la semnătură, vezi că poţi lua ban pentru aşa ceva.

 

Exista, nu stiu daca ce zice el e adevarat, dar au mai fost cazuri in care un CJ aparea in casa si te omora cu TEC sau alte chestii. Un fel de ''fantoma'' .

Link to comment
Share on other sites

Semnatura am sa o sterg , data viitoare cand se intampla voi face poza sa te convingi , nu este nici o sotie , este un lucru chiar enervant . cum ies din masina , peste 1 minut apare CJ , cum am mai spus , fara nici un nume , imi fura masina si pleaca ciocndu-se de toti peretii.

Link to comment
Share on other sites

Exista, nu stiu daca ce zice el e adevarat, dar au mai fost cazuri in care un CJ aparea in casa si te omora cu TEC sau alte chestii. Un fel de ''fantoma'' .

Na...sa-mi fie frica sa joc SA:MP acum...Nu era destul ca inchideam ochii pana nu trecea seara in minecraft.

Link to comment
Share on other sites

Exista, nu stiu daca ce zice el e adevarat, dar au mai fost cazuri in care un CJ aparea in casa si te omora cu TEC sau alte chestii. Un fel de ''fantoma'' .

 

O dovadă ? E imposibil să-i omoare pe toţi şi să nu fie un video cu asta.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.