Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

@ Bafta fata asa cum imi placea mie sa-ti spun ca sa te enervez :)) mult noroc in cea ce vrei sa faci , sa duci liderul pe rpg 3 cat mai mult , si ca sa fiu si eu sincer si eu uneori am avut retineri in privinta ta :)))

Bafta in continuare mai tinem legatura si spune-i lui Peiu ca ia cuc :))).

Link to comment
Share on other sites

Cred ca vreti sa castigati o luna de topic closed iar? Am zis fara posturi de genu acum ceva timp...

Link to comment
Share on other sites

Hai noroc de FW ce nu intelegi ce este asa greu ?????????????? Daca mai postati chestii de astea atat de des o sa avem topicul inchis de William nu da Dado , ca am mai facut asa si la alte factiuni . Si daca aveti noroc sa obtineti si un FW din partea lui Willi . Asa ca incetati

Link to comment
Share on other sites

Hai noroc de FW ce nu intelegi ce este asa greu ?????????????? Daca mai postati chestii de astea atat de des o sa avem topicul inchis de William nu da Dado , ca am mai facut asa si la alte factiuni . Si daca aveti noroc sa obtineti si un FW din partea lui Willi . Asa ca incetati

 

Am salutat, am anunțat că sunt nou în facțiune. Te poți uita la fiecare facțiune în parte, toți postează exact cum am postat eu și nu primește nimic. Până la urmă, este topic de DISCUȚII GENERALE. Se discută despre joc. Ei bine, despre joc am și vorbit spunând că eu sunt nou. Apropo, nu se lasă spațiu între cuvânt și virgulă. Și se cam pune punct la final din câte am învățat. Știi despre ce vorbesc?

Link to comment
Share on other sites

aș tăcea. *

 

Nu voi face ce spui pentru că amenințările pe care le ai nu cred că își au rostul aici. Plus de asta, doar mi-am spus părerea. Este ceva de condamnat că am spus ceea ce am gândit?

Link to comment
Share on other sites

@Joeyy, eu in locul tau nu aș comenta la Smara, are Rank mai mare ca tine si o vechime in facțiune, știe despre ce vorbește. In plus scrie clar pe prima pagina:

,,În acest topic au voie să posteze numai membrii facțiunii.

 

Încercati pe cât posibil să discutați lucruri legate de joc și să vă limitați din a face posturi inutile. Cu o urare sunteți bineveniți oricând, dar nu exagerați. Rețineți, e topic de discuții, nu messenger sau un chat privat. ''

Edited by S n a k 3
Link to comment
Share on other sites

Sunt membru al SF Taxi, Joey. îmi pare foarte bine. Păi ar trebui să fie un exemplu, din toate punctele de vedere dacă are acel rang. Și, din câte văd, nu prea este. Deci, am tot dreptul să spun ce mă deranjează atât timp cât sunt nou și chiar dacă nu aș fi, tot aș spune.

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.