Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

@@Joeyy, Deja ai venit cu tupeu? Mai nou comenteaza un rank 1 la un rank 5?

 

Apropo, cred că ai luat kick în SA:MP pentru AFK ON WANTED. Nu am comentat cu nimic, nu e tupeu. Se numește adevăr. Am încheiat orice discuție vis-a-vis de acest subiect.

Link to comment
Share on other sites

@Joeyy Salut si la revedere, vei fi demis din factiune cu 0/60 fp pentru comportamentul tau in primele zile.

Link to comment
Share on other sites

Vad ca nu intelegi cu vorbe bune, oprestete din facut posturi sau vei primii report. Sanse nu vei mai primii in aceasta factiune.

 

:topic_closed: Pe termen nedeterminat.

 

Cine posteaza dupa mine inainte sa se dea TC va primii FW.

Link to comment
Share on other sites

@@South Smara, ai dreptate. el e doar boss, eu sunt boss suprem.

 

o sa lipsesc cateva zile, sper sa nu va gasesc cum v-am gasit data trecuta.

Link to comment
Share on other sites

@VIP RelaXx S4F Nu-i adevarata nici asta :)))) Ala singurul rank 5 este barosan =))))

Vorba lui Snak3 ai +1 de la mine :))

Înțeleg ca îmi dai +1 dar când?

De astăzi sunt oficial liber, pana la examene, am terminat cu simulările. Să vedeți acum ce raport fac >:)

@VIP RelaXx S4F ziceai ca faci raport de 200+ comenzi. Se pare ca nu l-ai făcut, marcă 10k =))

Link to comment
Share on other sites

Înțeleg ca îmi dai +1 dar când?

De astăzi sunt oficial liber, pana la examene, am terminat cu simulările. Să vedeți acum ce raport fac > :)

@VIP RelaXx S4F ziceai ca faci raport de 200+ comenzi. Se pare ca nu l-ai făcut, marcă 10k =))

Raportu il am in pc, dar am zis sa nu il postez ca sunt 343 de ss :P O sa iti dau team viewer cand termin cu problemele.

 

Nu smara, singuru rank 6 este boss suprem si stii bine asta.

Link to comment
Share on other sites

Salutt ! Ce fac baieti ?

Va rog sa incetati cu asemenea posturi. Stiu ca sunteti noi si "nu stiti", dar nu aveti voie sa faceti posturi doar pentru +1, adica gen "salut", "nb" sau alte mesaje scurte. Intradevar, nu vreau numai subiecte intelectuale, dar macar sa faci un post din macar 3 propozitii pentru a nu se considera spam, nu am chef sa cer iar inchiderea acest topic pentru posturile voastre...

Link to comment
Share on other sites

Raportu il am in pc, dar am zis sa nu il postez ca sunt 343 de ss :P O sa iti dau team viewer cand termin cu problemele.

 

Nu smara, singuru rank 6 este boss suprem si stii bine asta.

× Dacă ai tu 343 ss-uri eu mă arunc pe geam cu capul în jos ( stau la casă și este 1 metru pana jos).

× Restul ce mai faceți? Cum o duceți? Eu mâine mai am ore grele și după mă consider intrat in weekend :)

Edited by S n a k 3
Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.