Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

Salutare, ce mai faceti?

Eu acum am venit de la liceu, am luat in teza la fizica 6, la romana 6 si maine dau la mate, sper sa iau tot 6

666

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

satana

Bravo!!, cred ca puteai mai mult, dar este bine si asa. Bafta la mate, poate nu iei 10+. Daca ai vro problema pe care nu o sti spune-mi si te ajut (Problema la mate ma refer).

Link to comment
Share on other sites

Salut, ce faceti?

Acuma am ajuns si eu acasa, raportu e gata asa ca ma pun sa fac skilluri pe contu mare.

Sneic de ce iesi ba? ai 10 comenzi de facut ce naiba... eu am 2 conturi din care 1 in mafie si tot ma descurc... treaba ta faci ce vrei dar mai tarziu o sa iti para rau, tin minte ca acum 3-4 luni cand ai intrat erai foarte fericit ca te-a acceptat si ai zis ca o sa ramai in taxi pana te lasi de sa:mp.

Link to comment
Share on other sites

@, Ma bucur dar incearca sa faci posturile cat mai lungi.

 

@, Succes man , eu am luat 4.49 la franceza, la romana si geografie am reusit sa scriu tot din caiet :))).

 

@@South Zhao, Contul este al meu, are level 5 si nu am mai intrat pe el de anul trecut, nici parola nu cred ca o mai stiu, dar este al meu.

 

In sfarsit am terminat cu teza la geografie, mai am vineri la limba latina si gata cu tezele anul asta, trebuie sa invat putin la franceza sa-mi scot media :)) am cam dat-o in bara semestrul asta , m-am lenevit de tot :)) .

Link to comment
Share on other sites

@, Ma bucur dar incearca sa faci posturile cat mai lungi.

 

@, Succes man , eu am luat 4.49 la franceza, la romana si geografie am reusit sa scriu tot din caiet :))).

 

@@South Zhao, Contul este al meu, are level 5 si nu am mai intrat pe el de anul trecut, nici parola nu cred ca o mai stiu, dar este al meu.

 

In sfarsit am terminat cu teza la geografie, mai am vineri la limba latina si gata cu tezele anul asta, trebuie sa invat putin la franceza sa-mi scot media :)) am cam dat-o in bara semestrul asta , m-am lenevit de tot :)) .

Da, ii poti da un PM lui Bobo si sa-i explici ce si cum.

Vezi ca vreau sa-ti dau licentele pe ala micu'. Voi intra putin mai incolo.

Link to comment
Share on other sites

@@maste2001, Welcome, sper sa te simti bine si sa ne intelegem minunat. Daca ai vreo nelamurire, nu intelegi ceva nu stii, cere oricand ai nevoie ajutorul :*

 

I-am dat PM lu' Bobo dar mi-a zis ca nu poate sa stearga contul deoarece are level 5, chiar daca este al meu, dar nu e nimic grav, am gasit un nume super tare <3 acum astept sa mai adun 80 de gold si sa il schimb.

 

Zhao maine cand ajung de la scoala pe la ora 13:00 sau 14:00 te caut in joc sa ma ajuti cu licentele pe ala micu :):* .

 

SmaraNab multa bafta, sa ai grija de tine si mult succes in cariera de ''politai''. PS: Daca dai vreun fail la Rob iti zic toata evanghelia si iti dau si blesteme :)))

 

O seara cat mai placuta in continuare SF Taxi.

Link to comment
Share on other sites

Hai neata. Ce mai zic fostii mei colegi?:))) Am sa va zic diseara mai multe, cand vin de la liceu, pana atunci bafta la scoala/liceu/ facultate etc..

Fratele meleu, bine ca am scapat de tine :)) glumesc ba, esti nab ca ai plecat... tinem legatura, te pup.

Link to comment
Share on other sites

Salutari colegi! Se pare ca a venit timpul sa ma retrag si eu din sanul familiei B-zone, asa ca acesta va fi ultimul meu post (cel putin in cadrul factiunii).

De 3 ori am fost aici, insa doar de 2 ori m-am simtit bine. Prima data cand am dobandit rank 4, l-am avut pe Daniel lider, un om de nota 10 care a compus un colectiv pe masura, a fost o experienta de neuitat. A doua oara, fail total ... nu mi-a placut. Apoi am venit aici pentru a treia oara, din simplul motiv ca voiam sa imi readuc aminte anumite momente si totodata: SmaraAndrey lider. Mi-am zis "e prima lui factiune si a luat lider, e clar ca e nob". Dupa l-am cunoscut pe nob ... mi-am schimbat parerea, apoi usor usor am inceput sa comunic si cu voi, colectivul, si asa am ajuns sa imi fac prieteni cum nu-mi imaginam. Uni dintre voi sunteti niste finte geniale, chiar imi pare rau ca nu v-am cunoscut mai devreme. Sunt sigur ca am fi facut multe lucruri impreuna ... si da, normal, caterinca maxima all day.

Imi pare rau ca nu v-am prins on pe mai multi dintre voi, ca voiam sa vorbesc cu fiecare in parte. Aici ma refer in special la Vlad, la Andrei si Tiblerone si la gey mei din uS.

@, stiu ca o sa ma injuri cand o sa vezi ca am plecat, dar o sa fie cam tarziu :)) . Imi pare rau ca nu am apucat sa vorbim, dar sa sti ca nu imi schimbam actiunile. Ai grija de factiune frate, mai sunteti doar cativa care sunteti in stare sa o aduceti la nivelul in care au adus-o Daniel, Bogdaa si Smara. A si sa nu iesi pana la lider. Ai inteles? Totodata nu mai pune la suflet toate micile obstacole sau ce zic oameni, nu merita, sti bine :) . Take care my friend, "subete o arigato".

 

Va doresc tuturor succes atat in viata reala, cat si virtuala. Un mic sfat legat de SA:MP, nu fugiti dupa functii. Va spun ca ex nob cu grad de lider, nu merita absolut deloc. Aveti grija de voi si nu uitati, laba si iarba nu face rau niciodata!

 

Link to comment
Share on other sites

@@South Silviu, Ramas bun Silvia, o sa iti duc dorul, m-am imprietenit rapid cu tine, si ce sa zic...cred ca a fost ceva special m-am inteles de minune, mi-ai ascultat mofturile, ofurile glumele de prost gust :)) dar ce sa zic, ai fost si esti un tovaras pe cinste o sa-mi lipsesti mult.

 

@, Bafta nab, mersi de sansa acordata, de incredere si de tot, si tu o sa imi lipsesti la fel ca urata de Silvia . Mult succes.

 

Salutare SF Taxi , succes la comenzi si sa fiti cminti :*

Link to comment
Share on other sites

Salutari colegi! Se pare ca a venit timpul sa ma retrag si eu din sanul familiei B-zone, asa ca acesta va fi ultimul meu post (cel putin in cadrul factiunii).

De 3 ori am fost aici, insa doar de 2 ori m-am simtit bine. Prima data cand am dobandit rank 4, l-am avut pe Daniel lider, un om de nota 10 care a compus un colectiv pe masura, a fost o experienta de neuitat. A doua oara, fail total ... nu mi-a placut. Apoi am venit aici pentru a treia oara, din simplul motiv ca voiam sa imi readuc aminte anumite momente si totodata: SmaraAndrey lider. Mi-am zis "e prima lui factiune si a luat lider, e clar ca e nob". Dupa l-am cunoscut pe nob ... mi-am schimbat parerea, apoi usor usor am inceput sa comunic si cu voi, colectivul, si asa am ajuns sa imi fac prieteni cum nu-mi imaginam. Uni dintre voi sunteti niste finte geniale, chiar imi pare rau ca nu v-am cunoscut mai devreme. Sunt sigur ca am fi facut multe lucruri impreuna ... si da, normal, caterinca maxima all day.

Imi pare rau ca nu v-am prins on pe mai multi dintre voi, ca voiam sa vorbesc cu fiecare in parte. Aici ma refer in special la Vlad, la Andrei si Tiblerone si la gey mei din uS.

@, stiu ca o sa ma injuri cand o sa vezi ca am plecat, dar o sa fie cam tarziu :)) . Imi pare rau ca nu am apucat sa vorbim, dar sa sti ca nu imi schimbam actiunile. Ai grija de factiune frate, mai sunteti doar cativa care sunteti in stare sa o aduceti la nivelul in care au adus-o Daniel, Bogdaa si Smara. A si sa nu iesi pana la lider. Ai inteles? Totodata nu mai pune la suflet toate micile obstacole sau ce zic oameni, nu merita, sti bine :) . Take care my friend, "subete o arigato".

 

Va doresc tuturor succes atat in viata reala, cat si virtuala. Un mic sfat legat de SA:MP, nu fugiti dupa functii. Va spun ca ex nob cu grad de lider, nu merita absolut deloc. Aveti grija de voi si nu uitati, laba si iarba nu face rau niciodata!

 

Ba Silvia imi daduo lacrima serios vb. Cu cn mai fac eu baza ? A?:(((( ... chiar daca am iesit din fsctiune tot puteam sa facem misto de cn gasea :))) imi mai scriu cand cin de la sc, acum sunt de pe tel asa ca ....

Link to comment
Share on other sites

@@South Silviu, Sa te injur? :)) de ce as face asta? Prefer sa-ti multumesc pentru ca mi-ai fost alaturi si pentru ca m-ai ajutat foarte mult.

Nu credeam ca o sa ma imprietenesc asa cu tine, esti un tip super, sunt sigur ca in viata reala ai multi prieteni de incredere.

Sa nu ma dezamagesti, sper sa iei peste 7 macar la bac.

Eu te astept in joc sa mai vorbim, tre sa-ti mai vad odata skinul ala ca sa-ti pot da cuc pentru ultima oara :')

 

 

Edited by Vlad san
Link to comment
Share on other sites

@@South Silviu, o sa ne fie dor de tine ca pleci, dar poate candva o sa revi, bafta la bac - poate nu iei 10 ca te mananc :). Mult succes

@@A l e x, Salut si tie, sunt cuminti cum au fost invatati, iar daca nu vor fi am eu grija de ei.

@, bafta nab, tinem legatura (de patrunjel :)) ), sper sa faci o treaba buna si in NG cum ai facut pe aici. Nu mai ai voie sa postezi aici ca nu mai esti membru, dar putem vorbi prin alte mijloace.

@, Ce baza vreti sa faceti, de nu ma chemati si pe mine :D

Link to comment
Share on other sites

Salutari colegi! Se pare ca a venit timpul sa ma retrag si eu din sanul familiei B-zone, asa ca acesta va fi ultimul meu post (cel putin in cadrul factiunii).

De 3 ori am fost aici, insa doar de 2 ori m-am simtit bine. Prima data cand am dobandit rank 4, l-am avut pe Daniel lider, un om de nota 10 care a compus un colectiv pe masura, a fost o experienta de neuitat. A doua oara, fail total ... nu mi-a placut. Apoi am venit aici pentru a treia oara, din simplul motiv ca voiam sa imi readuc aminte anumite momente si totodata: SmaraAndrey lider. Mi-am zis "e prima lui factiune si a luat lider, e clar ca e nob". Dupa l-am cunoscut pe nob ... mi-am schimbat parerea, apoi usor usor am inceput sa comunic si cu voi, colectivul, si asa am ajuns sa imi fac prieteni cum nu-mi imaginam. Uni dintre voi sunteti niste finte geniale, chiar imi pare rau ca nu v-am cunoscut mai devreme. Sunt sigur ca am fi facut multe lucruri impreuna ... si da, normal, caterinca maxima all day.

Imi pare rau ca nu v-am prins on pe mai multi dintre voi, ca voiam sa vorbesc cu fiecare in parte. Aici ma refer in special la Vlad, la Andrei si Tiblerone si la gey mei din uS.

@, stiu ca o sa ma injuri cand o sa vezi ca am plecat, dar o sa fie cam tarziu :)) . Imi pare rau ca nu am apucat sa vorbim, dar sa sti ca nu imi schimbam actiunile. Ai grija de factiune frate, mai sunteti doar cativa care sunteti in stare sa o aduceti la nivelul in care au adus-o Daniel, Bogdaa si Smara. A si sa nu iesi pana la lider. Ai inteles? Totodata nu mai pune la suflet toate micile obstacole sau ce zic oameni, nu merita, sti bine :) . Take care my friend, "subete o arigato".

 

Va doresc tuturor succes atat in viata reala, cat si virtuala. Un mic sfat legat de SA:MP, nu fugiti dupa functii. Va spun ca ex nob cu grad de lider, nu merita absolut deloc. Aveti grija de voi si nu uitati, laba si iarba nu face rau niciodata!

 

 

 

 

Mă, tu vrei să te violez în public? Poţi să te arunci pe geam. N-ai spus nimic despre mine, cel care ţi-a dat cucul cel main bine, şi mai vrei +1? Huaa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

P.S. Se rezolva cu un Infernus cadou, cius si sper sa te mai vad prin game. :*

Link to comment
Share on other sites

@, Normal ma, a spus despre cel care ia dat cuc cel mai bine, adica eu, si ti-l dau si tie Snakita :)

Welcome celor noi, mai uitati-va peste regulament si mai exersati locatiile importante

Link to comment
Share on other sites

@, Normal ma, a spus despre cel care ia dat cuc cel mai bine, adica eu, si ti-l dau si tie Snakita :)

Welcome celor noi, mai uitati-va peste regulament si mai exersati locatiile importante

Ce te bagi tu? Esti smecher, facem o lupta?

Hehe, de maine avem weeeeekeeend, yay!! Restu' ce mai faceti? Eu acum m-am pus in pat si ma uit la TV. Ne auzim maine, cius :*

Edited by S n a k 3
Link to comment
Share on other sites

@South Silviu, ma bucur ca m-ai considerat unul din prietenii tai buni de pe SA:MP, sa stii ca e valabila si reciproca! :D

 

Multa bafta la bac, nab! Daca te pregatesti bine, ai sanse sa-l iei cu nota mare, iti zic din proprie experienta. Si invata Luceafarul =))

 

, iei cuc, mersi pentru sansa de a avea al 2-lea rank 5 de cand joc SA:MP, si pentru cat m-ai tolerat. Ne mai "auzim" pe whatsapp. :))

 

, ai fost un prieten bun. :) Tinem legatura in continuare, daca mai vrei :))

 

Toti cei mentionati mai sus sunt asteptati sa primeasca cuc. Astept PM.

Edited by GF Tiblerone
Link to comment
Share on other sites

@@florynn fly, Daca nu suntem cuminti ne musti de spate :)) sau de gat :)))

 

@, Salut si tie, incearca sa faci posturi mai lungi.

 

@, Aaaaa daaa? Mie nu-mi dai nu? Biiine biine las ca te tin eu minte.

 

@, Facem cum sa nu facem facem :))

 

Salut SF Taxi, acum am ajuns de la scoala, ma duc pe afara am ceva treaba de facut , apoi trebuie sa imi scot femeia in oras :)) Multa bafta, aveti grija de voi.

Link to comment
Share on other sites

@, Da ma, sunt smecher! Te astept acasa sa-ti dau cuc, eu n-am fost azi la scoala, mi-am luat liber, oricum m-a sunat un coleg si mi-a zis ca am fost 5 in clasa :))

@, Ce cuc vrei sa-ti dau? Treci in game sa-ti dau si tie cuc. P.S: PUTI!

 

Link to comment
Share on other sites

wai, eu nu am postat deloc pe aici de cand am intrat...

ce faceti voi?

Ca veni vorba de scoala, eu cand am intrat azi pe poarta scolii mi-a spus portarul ca-i goala scoala :)) si sa ma duc acasa :))

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.