Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

Salut colegi, dupa cum bine stiti, vineri-noapte a avut loc o tragedie intr-un club din Bucuresti, adica ''Club Colectiv'' in care au murit 29 persoane din cauza unui incendiu devastator.In acel club erau intre 300-500 persoane care asistau la un concerc a unei trupe rock.Datorita unei mici scantei, buretele de pe peretii de sustinere a cladirii a luat foc, buretele de pe tavan fiind ars si el datorita extinderii catastrofale a focului.Persoanele s-au imbulzit sa iasa pe o usa cat a unui bloc, impartita in doua, dintre care o parte era blocata.

In semn de respect, San Fierro Taxi, va rog sa purtati timp de 3 zile, ieri, azi si maine aceste semnaturi prin care ne exprimam solidaritatea si tristetea fata de victimele acestei tragedii, iar culoarea saptamanii, i-am sugerat lui Florin sa fie negru si pe [/fmotd] v-a aparea un mesaj de solidaritate.

Romania.png

Link to comment
Share on other sites

Salutare, vad ca mai nou astia la test log pica in masa... din ce in ce mai multi, nu stiu ce este in capul lor cand ne suna sa dea test..la mine primul a picat al 2-lea a intrat (Robi_ELC). Noroc ca am mai trecut usor cu vederea micile imperfectiuni, nu vreau sa ne trezim cu 10 membrii si aia rank 3+.. ba si ce nu imi place astia cum iau rank 2-3 pleaca.. sper sa nu faceti si voi cei noi la fel, nu rezolvati nimic asa ma prosteam si eu la inceput, iti merge de 2-3 ori dupa s-ar putea sa nu iti mai iasa faza ca te respinge... Si ce vei face?Te rogi sa te accepte?. Da.. mai este de vina si raportul care este mare totusi 75 pct rank 3 deja e cam mult...Sper sa se schimbe macar 60 puncte rank 3.. Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Salutare! Bine ati venit celor noi, sper sa ne intelegem foarte bine cu totii.

Nu am mai postat nici eu de mult pe aici. Ar fi mult mai frumos, daca candidati ar mai si invata locatiile mai bine si ar gasi calea cea mai scurata, multi pica din cauza ocolirii :(, trec la teoretic cu un rezultat mai bun sau mai slab, dar la practic de obicei e dezastru la unii. Pe viitor sper sa avem din ce in ce mai multi membrii. Bafta la comenzi, ne mai auzim in game.

Link to comment
Share on other sites

Salutare! tocmai am observant ca am primit rank 1 din panel si m-am gandit ca un prim post al meu ar fi perfect aici! soo.. in alta ordine de idei, va salute noul vostru coleg!

 

A fost ziua surorii mele ( mai e vreo 2 ore ), da-tii si voi un la multi ani frumos :)

Link to comment
Share on other sites

Salutare! Bine ați venit cei noi, sper să ne înțelegem foarte bine cu toții. Aveți grijă la post-hunteri și la locații.
Văd că nu s-a mai postat de mult aici așa că am zis să sparg eu gheața (că tot a început să ningă).
Vă place noul meu avatar ? Eu îl ador și-mi face și poftă de mancare...
Ne vedem in-game, baftă !

Link to comment
Share on other sites

Salutare, le urez bun venit noilor membrii San Fiero Taxi, sper sa ne intelegem foarte bine, sa aveti parte de cat mai putini post-hunteri si spor la comenzi. Am observat ca nici eu nu am mai postat pe aici demult, deci m-am gandit sa mai postez din cand in cand. Nu uitati ca sambata avem o activitate obligatorie adica pe 28/11/2015 la ora 20:00 , cine nu poate ajunge sa isi faca o cerere de invoire. Sa nu postati mesaje foarte scurte.

Link to comment
Share on other sites

 

 

O sambata obisnuita din viata unui taximetrist si a doi mafioti. Am zis sa profitam de stratul primei ninsori pe iarna asta.
Foarte tare :)))

 

Deci sa va zic ceva. A dat /service taxi TMW, rank 3 in LV taxi. I=am pus fare 1. S-a mai suit un civil si am schimbat fare in 20, inainte sa se suie, in timp ce TMW statea in taxi, dar TMW zicea ca lui i s-a schimbat fare-ul in 20.. deci cum fac sa-i duc pe amandoi? Las fare 1 sau.. ca parca oricum, cel care se suie al doilea ( in cazul acesta, civilul ) nu mai plateste nimic.. Astept pareri/comentarii/EXPLICATII!

Link to comment
Share on other sites

Salutare băieti ,tocmai ce mi.am vândut laptop-ul si pana miercuri/joi nu o sa intru .... Am dat comanda de altul de la emag ( am facut un upgrade la ceva mai bun) multa baftă la comenzi si aveti grija la post-hunteri . Va pup jos :*

Edited by ZepPelin
Link to comment
Share on other sites

Foarte tare :)))

 

Deci sa va zic ceva. A dat /service taxi TMW, rank 3 in LV taxi. I=am pus fare 1. S-a mai suit un civil si am schimbat fare in 20, inainte sa se suie, in timp ce TMW statea in taxi, dar TMW zicea ca lui i s-a schimbat fare-ul in 20.. deci cum fac sa-i duc pe amandoi? Las fare 1 sau.. ca parca oricum, cel care se suie al doilea ( in cazul acesta, civilul ) nu mai plateste nimic.. Astept pareri/comentarii/EXPLICATII!

 

Ai doua posibilitati:

1. Il lasi in taxi dupa ce a urcat primul client (Aici tu vezi care a urcat primu), numai dupa ce l-ai intrebat daca sunt impreuna.

2. Ii spui sa coboare ca ai un client deja (Cu tarif special) si ii recomanzi sa utilizeze comanda /service taxi.

Edited by florynn fly
Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.