Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

Salutare! Ce mai ziceti dragi coleguti?

Ce parere aveti despre update-ul cu pokemonii astia nebunatici, ati reusit sa prindeti cativa? :)

 

@@Sebastian Mihail, Lasa ca il sun eu pe la ora 4:00 stai tu linistit :)

 

@, Te-am adauga pe grupul de pe wapp

 

@@CosminEusebiu, Te-am bagat si pe tine in grup de wapp

Link to comment
Share on other sites

Salut, un an in SF Taxi s-a dus, un an in care am avut ocazia sa intalnesc tot felul de oameni, unii mai prietenosi altii mai invidiosi si inca o specie cei barfitori, dar cu toate acestea am reusit sa ajung la un an in aceasta factiune. Initial atat de repede a trecut timpul incat nici nu stiam ca pe 27 07 2015 am intrat in SF Taxi, stateam cu impresia ca am intrat in septembrie. Am avut ocazia sa vad membrii cu care am dat test log cum parasesc factiunea, membrii pe care m-as fi putut baza sa ii las in urma mea, dar se pare ca doar m-am inselat. Toti vin pentru rank si pleaca atunci cand dobandesc ce si-au dorit, rar sunt playeri care se joaca doar de placere si nu injura liderul cad deja trece o ora si nu i-a inmanat cheile de la urmatoarea masina. Printr-o selectie gasim si membrii care intra doar de placere, nu ii incomodeaza un FW sau orice alt ceva, ei isi continuie drumul in factiune cu capul sus ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat. Multi nu constientizeaza ca liderul in urmatorii ani nu va pleca si scornesc fel si fel de idiotenii pe /f in speranta ca vor reusi si ei sa se dea pe langa unu care spera ca ii va lua locul lui Florin, dar acestea sunt doar aberatii (va garantez eu). Purtati cativa invidie pe mine ca fac multe eventuri impreuna cu alti membrii pentru a fi promovati, fara sa ganditi ca noi le facem de placere, la rank 5 va spun ca va plictisiti teribil si doriti sa mai schimbati cate ceva, dar stiti acel proverb care spune ,,Vulpea care n-ajunge la struguri spune ca sunt acrii.", asa sunteti si voi. De multe ori pe multi dintre voi v-am iertat, poate chiar si la test log am mai trecut cu vederea, da la un an in factiune recunosc ca am trecut unele greseli minore cu vederea, pentru ca sunt OM si nu robot si nu in ultimul rand ma gandesc ca serverul azi maine se va inchide (vorba vine) si noi ne vom alege cu cateva amintiri in urma acestor pixeli. Da sunteti si cativa care nu suportati membrii mai mici gen 12-13 ani, dar oare voi nu va ganditi ca la fel a-ti fost?Sau voi a-ti aparut prin teleportare, eu personal cu unii pe care ii considerati voi puradei sau p**ati pe /f m-am inteles foarte bine, cand am glumit am glumit cand am lucrat am lucrat si bineintels cand am lenevit.. am lenevit.. Aici am incercat sa imi povestesc putin istoria in SF Taxi, poate pentru unii un an nu este mult, dar pentru mine este, sunt sigur ca iar se vor gasi cativa sa comenteze pe (wapp /pm etc) aiurea dar putin imi pasa, poate m-a deranjat cand am vazut mesajele acelea dar am incercat sa nu dau importanta, am vazut un mesaj de la un individ in genul ,,cine l-a adus si pe madutzu asta in factiune", prietene crede-ma sunt aici dinaintea ta, si daca aveai vreo problema cu mine ar fi trebuit sa mi-o spui ,,face to face" nu prin barfa, acest lucru este valabil pentru toti care stiti ca m-ati vorbit aiurea, eu personal imi cer scuze de la voi daca v-am deranjat cu ceva. O zi buna sa aveti! Ride safe!

Ce pot sa zic la multi ani nabule in factiune, mi-a facut placere stiind ca ti-am fost tester si cu timpu am devenit colegi la conducerea factiunii, sper sa nu iesi pana nu facem 2 ani cel putin in SF TAXI.M-a impresionat acest mesaj si sper prin acest mesaj( scuze ca ma repet, csf n-ai csf) sa le deschizii ochii si celor care au intrat in TAXI doar pentru a avea un rank mare.

Pentru cei noi vreau sa le urez un galduros "Bine ati venit, rau ati nimerit" :)). Daca prin cei noi exsita persoane care stau pentru rank sa nu credeti ca noi nu ne dam seama, si mai bine ar fi sa va ganditi de ce ati intrat in factiune pentru rank sau pentru a va face prietenii noi si sa vedeti cum este sa fii intr-o companie de taxi. Cam atat am avut sa va spun. Aveti grija cum faceti comenzi si in caz ca nu stiti ceva intrebati un rank mai mare. O zi buna in continuare.

Link to comment
Share on other sites

Salutare! Dragi colegi pentru ca multi nu stiu o mapa completa buna poftim aici, am numeratotat-o sunt 150/150 daca o numerotati va iese, sper ca v-am ajutat si bafta la cautarea de pokemoni.

Bun venit/revenit noilor colegi!!

 

rYqpJG7.jpg

Edited by Roberte
Link to comment
Share on other sites

Salut, nu prea mai postati pe aici, ati vazut ca la helper se cere 200 de posturi iar sectiunea economy a fost mutata... stiti cum e sa te renasti? Va zic eu e super, am ajuns in momentu in care imi luam la revedere de la toti si ma gandeam ce voi face dupa demitere, aveam 650 gold, plateam totu sa scap de fp apoi reaplicam SF Taxi si dupa calculele mele reveneam inapoi prin Decembrie, slava domnului ca am scapat... Pe 13 septembrie pregatim un event sau undeva pe 11, 13 parca cade marti.

Link to comment
Share on other sites

Hei,hei ,hei !!Ce faceti colegii mei nocturnici.Am vrut sa va zic ca de azi inainte o sa am un nou cont de forum deoarece un nab nu dau nume(Stefane) si-a uitat parola de la cont,dar nu este bay,am reusit sa-mi fac altu.Sper ca luni sa va distrati la activitatea organizata de mine si de domnul Roberte,nu aveti idee cat am putut amandoi sa cautam un admin liber,si nici domnul William nu credeam ca o sa ne asiste deoarece avea niste treaba,dar din fericire a reusit .Sper ca o sa va distrati chiar daca mai e aproximativ 40h.

Edited by Stefane
Link to comment
Share on other sites

Salutare dragi taximetristi ce mai ziceti, ce mai faceti? Azi incepe o noua saptamana deci un nou raport de facut, spor la raport si comenzi cat mai line.

 

@, Salut! Stiu ca ai fost coleg cu noi dar te rog incearca sa nu mai postezi aici cat nu faci parte din factiunea SF Taxi, deoarece unii membrii nu te cunosc si risti sa primesti report pe forum.

 

 

Edited by Roberte
Link to comment
Share on other sites

Buna ziua/seara stimati colegi si onorata administratie. Ma bucur mult caci am primit frumoasa sansa de a ajunge angajat al acestei companii. Bine v-am gasit si sper ca ne vom cunoaste si intelege cat mai bine pe parcurs.

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.