Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

Bafta tuturor, mi-a facut placere sa fiu iar coleg cu voi dar trebuie sa-mi iau adio .... Dado esti unul dintre cei mai tari lideri, ai grija ce faci ca sunt multi hate-ri care-ti vor functia .

 

Va pupa Agent pe toti :* !

Nu pleci nicaieri :)))) aici mori ! :)))))

Link to comment
Share on other sites

@, la level 41 mă așteptam să ai mai multă idee despre regulamentul facțiunilor pașnice. Mai bine spune direct că vrei ca topicul să fie închis din nou câte o lună de zile, se rezolvă. Posturile de aici trebuie să fie pertinente, nu de messenger. Dacă ai ceva neimportant de transmis colegilor, o poți face in-game. De acum dacă vă văd cu posturi de plus unu, sau care să n-aibă o motivație relevantă, voi da câte un avertisment verbal.

Link to comment
Share on other sites

Ce face fetele?

Yo doar ce am venit acasa, am fost sa vad un moto.

In seara asta dau o fuga pana la Brasov, daca nu ajung pana maine la 20:00, bag o cerere acolo.

Va pup la corabie.

"Am si eu o pasiune, sa bat cat mai multa lume

Pumnii mei minte nu are, sparge tot ce ii sta in caleeeeeeeee

Din doi pasi si o saritura, si ti-am scos dintii toti din gura

Nu te pune cu nebunu, ca rup in tine plamanu, daca mi-ai calcat pantofu ti-am rup fata ti-am spart botu."

Link to comment
Share on other sites

: Nu e neaparat de la paintball. E un bug de sunet cel mai probabil de la joc nu de la server. Am patit o singura data asa demult.

 

: Fara posturi de genul in topicul asta te rog. Daca te uiti pe paginile anterioare, topicul asta a fost inchis cate o luna din cauza posturilor astea.

Link to comment
Share on other sites

Ce bulan pe mine =))



Uitati aici :


png


http://i.imgur.com/hAxb2Ue.


http://imgur.com/D1sHpvs


Restul ce mai faceti? ,se pare ca am luat rank 3 si vreau sa ii mul;tumesc lui DaDo pentru ca a avut incredere in mine . Sa vedeti de acum spam pe ''Sultan la mine'' :)


Edited by S n a k 3
Link to comment
Share on other sites

Buna seara Taxi, cu toate ca nu prea ne-a reusit evenimentul pe care l-am pus in plan, din cauza unui [/accept event].. am organizat un Last Man Standing cu premiul 50k.

Uitati aici niste poze : http://imgur.com/a/y8Fba#0

Felicitari tuturor !

Cu voi totul e frumos, eu sa fiu sincer NU imi doresc sa se desfinteze pactul, deoarece EU ma inteleg bine cu membri din avispa rifa, cred ca si relax, ma rog DaDo decide. Tessie, asta nu este un post pentru +1 ! Imi pare chiar foarte rau ca nu puteam veni, dar era ziua lui taicamio, si trebuia sa fiu cu cei dragi.

Edited by Zsombi333
Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.