Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

Hey, salut fratii mei ! Noile update-uri poate o sa va aduca playeri mai multi pentru comenzi, daca stiti cum zic :)

In afara de raport ce mai faceti fratilor, sunteti bn?

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Roberte said:

@North WediN Legenda spune ca vom avea din nou 1000 de jucatori constant pacat ca legenda a ramas legenda :).

Lasa frate ca o sa fim si noi 1000 jucatori si cineva o sa-ti bata recordul.

@florynn fly @Roberte va rog sa aveti grija de contul WedyN, poate mai intru din cand in cand pe el, multumesc pentru tot, sanatate si numai bine !

Bafta taximetristilor, poate o sa ne mai revedem candva, va pwp si va respect pe toti ! Merci Heisen de sansele pe care mi le-ai dat, te pwp.

Edited by North WediN
Link to comment
Share on other sites

@Caius(tu ai direct report), @Nystor, @ad1117, @MARIUSS RPG2 (tu ai direct report), @FuNMaker (idem), si din nou @ad1117

Sa nu va mai prind ca postati asa aiurea la discutii doar de dragul de a posta. Daca nu aveti nimic de zis, nu postati.

"Folosirea mesajelor de genul Bună Ziua, Salut, Noapte Bună, Ce mai faceți?, Mă duc să mănânc și orice altceva asemănător sunt interzise în acest topic, cine face asta riscă să fie sancționat în joc"

"Un post trebuie să aibe o lungime suficientă încât să nu fie considerat mesaj scurt, se va scrie cu litere de dimensiune normala"

Mai cititi prima pagina din cand in cand daca ati uitat despre ce e.

Edited by Heisenberg ToV
Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.