Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Diseara la war vreau sa ascultati de mine si de Crazy in totalitate. Sa nu mai mergeti rambo pe jos doar daca vi se cere si sa fiti atenti la tot ce faceti. Nu mai vreau sa aud pe x comentand ca y abuzeaza sau nu stiu ce altceva face. Numai asa vom putea cuceri teritorii in alt oras. Vom vorbi mai multe la ora 19:00 in HQ.

 

Vreau de asemenea sa creez 2 echipe, ca la inceputul war-ului fiecare sa stie daca sa mearga la heli sau la masina:

 

Echipa "pamant" (veti merge pe jos folosindu-va de masini/orice baricada gasiti. Ma bazez pe experienta voastra):

G.Unit

Rocco_Mancini

Koasone

Zornet

Tone[OFF]

Precencutine

Silviu.

GGhrtTT

Sh0ckstar

razvanys

Ionut_M

Tig3r

Fabii

Osvaldo.

Cioutix

 

Echipa "pandari" (veti sta pe cladiri si veti acoperi pe cei de jos, fiti atenti la minimap si nu trageti in colegi):

veerx3

Rogozoviki

Starked

Sartexx

Adelin98

Stek

Shakira

$$bobjunior$$

divine

n3ckster

Adrian.exe

Soker

MrPhilip

ctn77

Wissh

Sextazy

Dustin

Xcolors

Adryan78

True.Capone

Fast.Ionut

BadDriver

Kazmakishan

Laxus

 

 

Echipa "pamant" trebuie sa foloseasca tactica "blitzkrieg". Mergeti cel putin o masina PLINA, incercati sa stati uniti.

 

Echipa "pandari" are rol de bombardiere. Acestia ataca fulgerator de sus, nelasand adversarii sa isi foloseasca magia pe cei de jos.

 

Sper ca m-am facut inteles. Am stat ceva sa lucrez la postul asta deci un +1 ar fi de apreciat. Vom mai vorbi in joc.

 

 

P.S.: De fapt m-am trezit ca prostu' la 5 dimineata si n-am mai putut adormi...

 

 

 

Edited by zeAma69
Link to comment
Share on other sites

Am postat niste arme pe care cred ca multi doriti sa le aveti si nu stiti cum sa le faceti voi asa ca treceti cu un ochi pe aici :): http://forum.b-zone.ro/topic/217284-modweapons-black-green/

 

Aveti detalile in acel topic, daca doriti sa dai +1 eu nu ma supar:)).

 

Baieti azi avem waruri si inainte sedinta, deabea astept warurile de diseara sunt curios ce atacuri vor fin peste 4 minute :D.

Link to comment
Share on other sites

E bun baieti si asa, desigur ar fi de dorit mai mult. Dar cum am mai spus-o mai avem de exersat cate ceva pentru a cuceri si turfuri din alte orase.Dar cu timpul le reusim pe toate. Noapte buna all, bfta voua la scoala ca eu sunt in vacanta deja. =))

Link to comment
Share on other sites

 

Frogster As you see that PM on forum didn't respond , any way about the post that amaZ made...I know what i'm doing, DM was in intersection LV not in materials deliver,so that what i was trying to tell you,Intersection isn't safe zone! Good night

 

Link to comment
Share on other sites

Bună dimineaţa colegi. Astăzi sper sa avem câteva atacuri in SF, sa ne distram şi noi măcar. Poate ar fii mai bine acum că am luat SF, să mai lăsam 2-3 turfuri pe la Avispa, 2-3 pe la 69 că se pare că în alte oraşe e greu să ne descurcăm.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.