Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

PlayHard, du-te ba nene la scoala ca ai nevoie :))

Sa-ti pui un stegulet pe cap sa te vada si ceilalti, sa nu te calce in picioare =))

Hai bafta, ne auzim!

 

@@Alexless, Daca nu imi cadea netul eu era seful nu tu :))

Next time ;)

Link to comment
Share on other sites

@@A I M Sidorov, ba da' fa si tu posturi mai scurte. Eu fac esee mai mici la romana decat un post de-a tau uneori :))

:))

Te inteleg ca faci "esee" mai scurte decat un post oarecare de-al meu =))

Eu nu pot we sa fac posturi scurte. Nu ma lasa tastatura. Cand incep sa scriu devin precum Eminescu si cu greu ma abtin sa nu mai fac posturi asa mari. Cand imi dau drumul la mana si la creier suna vecinii la pompieri la ce fum iasa din tastatura :)) Eu sunt mai perfectionist ma, nu risc sa-mi scad cota de smecherie si nici sa iau warn pe forum pentru +1 aiurea ;)

S@|_ , |\/|$ !

Link to comment
Share on other sites

Salutare, astazi avem 3/3 waruri iar toate acestea sunt importante, ca in fiecare seara acceptam doar trei ( 3 ) invoiri, vad ca nu este nici macar una pusa pana acum, ceea ce ma bucura! Incearcati sa realizati ca sunt doar 2 ore pe zi ( in cazul in care avem 4/4), prezenta voastra este una buna si ne bucura, o seara buna in continuare!

Link to comment
Share on other sites

Ce waruri astazi sa mor eu, doar pe HQ am facut si noi ceva, dar eu cel putin m-am distrat oleaca :)) dati si voi 2 attackuri sa avem si noi actiune maine, poate veniti si voi mai multi la war. Pentru suferintele din 69 =))

[AIM]PRINTU.BELEAUA 24 11

 

[AIM]PRINTU.BELEAUA 18 7

 

Link to comment
Share on other sites

Pe HQ am avut 4-2, am mers ca prostu unde au spus, si n-am facut nimic. GSSF si Avispa m-am dus singur si am facut 16-7 respectiv 15-16 - concluzie mergeti ma unde va duce capul.

 

Influenta influenta, am fost 28 on si 23-24 pe turf. Trebuia clear de la bun inceput si tot asa tot warul

Link to comment
Share on other sites

Neata! PH eu acum am ajuns acasa. Am avut examen :))

Welcome Ghost! Stiam ca nu-mi vei putea rezista si sa nu vii langa fratele tau :)):*

Ma bag la un dus si ne vedem dupa in game. Facem un paintball, dam un rob ceva sa nu ne plictisim ;) Servus!

Link to comment
Share on other sites

@@PlayHard is The Suspect, Se pare ca omiti un lucru.

Am crescut in tomberoane dar acum sunt Regele Tomberonistilor! Eu am dita' palatul acum. Am avansat si eu ca doar nu era sa raman sa dorm in cartoane toata viata :))

Eu nu mint cu nimic doar ca tu esti prea nab ca sa vezi realitatea! Huaaa

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru astazi baieti, am demonstrat ce putem cu adevarat si am fost foarte multi pe turf dar de acum incolo trebuie sa fim pe orice turf minim 30 deoarece o sa fim cat mai departe de HQ la fiecare war, un mic cadou pentru fanii mei din 69 care ma acuza ca am cod =)):))http://imgur.com/a/2Ivk6 si pentru NewKing caruia totusi as putea sa-i fac un mic post pentru amenintare :)http://imgur.com/a/tFZHG

Edited by PRINTU ZEW
Link to comment
Share on other sites

GG bajetii 3/3 am dat frumos la albastruti numai in gura le-am dat asa vreau si luni daca o tinem tot asa le luam SF albastrutilor care sufereau pana acum ca suntem paasnici, uite ca roata se intoarce si ei vor ramane "pasnici"

Edited by AIM K0rS VALOARE
Link to comment
Share on other sites

@@AIM Shadow, Ba frate dar nu trebuia sa facem amiabil cu ei si ce Printu lua un fw dar la ei ploua cu fw, ei ieseau mult mai rau.Pana la urma ei au inceput

Edited by AIM K0rS VALOARE
Link to comment
Share on other sites

@, Am decis sa rezolvam asa, eu unul mai am 5 posturi pe care le pot face, daca este necesar le fac, MOMENTAN sper sa NU se mai repete lucrurile de genul asta....

 

 

UubKGMf.png

Mesaj pentru cei din ELC, pentru cei din AIM: Va multumesc ca ati venit sa ne ajutati aici si de ce nu poate o stati pana la un rank mare.

elc2.png

Mesaj pentru tot ELC: Va multumesc pentru prezenta din aceasta saptamana, care a inceput cam prost, dar s-a terminat bine :))

Sincer sunt UIMIT de prezenta din orasul San Fierro, toate 3 gangurile au in jur de 30 membrii ONLINE zilnic, tin sa va multumesc ca va dati silinta, ne vedem LUNI la waruri :D.

Link to comment
Share on other sites

Baaa morr ba ce paleta din SFPD sa moara familia meaa:)))))) https://www.youtube.com/watch?v=vXR2rEPwf-M&feature=youtu.be&hd=1

Cum o fi luat asta testul de arme.Il omoram de 3 ori pana mi-a dat el kill si mi-a dat ca l-am lasat:)))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.