Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

@@zeAma69, A precizat omul ca a era topicul inchis maaaaaa nu mai vorbeste urat. :))

@@TepaN, Multumim pentru ca ti-ai facut timp sa ne faci un asemenea cadou, prin urmare dupa ce dau POST la tot ce scriu aici iti voi da +1 :).

@@R A Z V A N Y S, Eu sunt obisnuit cu ei de cand am fost SFPD, doar ca in ELC ,,s-au accelerat" treburile cu ei :)), prin urmare e ceva normal :)).

 

Buna dimineata colegi, se pare ca mai toate gangurile, inafara de cele din LV din cate am observat s-au cam pus ,,pe noi " sa faca DM, macar am gasit o parte buna la chestia asta: DM la greu in weekend cand nu sunt waruri :D, deoarece am observat ca poti face DM pe mafioti mai oriunde inafara de Safe-Zone, normal stiam ca este acea regula daca te omoara un mafiot dai PM la lider, dar cred ca nu mai exista :-??.

Link to comment
Share on other sites

Salutare, a fost frumos aseara, i-am linistit, de acum nu o sa mai faca dm aiurea... pai cum :))

Ne auzim in game.

 

Asta este pentru toti baieti cu valoare mare,mare si iara mare: http://www.youtube.com/watch?v=BDBrpG80pvc And https://www.youtube.com/watch?v=8cwKo2gNCc8

V-am pupat.

Edited by Silviuuu
Link to comment
Share on other sites

Ce mai faceti colegii mei dragi? Aseara cat a mai durat DM-ul la noi la HQ:))?

@@Silviuuu, Ce vremuri au fost in verdant atunci, facusem un record de 37 de turfuri care din pacate a fost doborat, dar nu-i problema poate il facem acum alaturi de ceilalti din ELC. :D

 

Poate dam si noi un /tie mai pe seara :X.

Link to comment
Share on other sites

 

bai silviu dute si lasate.

elc aia e mafie?cand erau teste tw rupeau hq u ii manca rifa si acum 80 % rupeti codurile si e vai de mama voastra

 

 

 

@@Amigo, te oftici cand pierzi turf?

 

Da, ELC este gang, scrie asta pe forum, rpg si in-game. V-a placut sa luati teritoriile verdantului cand avea 0 membri? Numai asa puteati sa luati si voi niste turf-uri ca in rest sunteti praf. Pacat de Tratec care isi iroseste talentul acolo. Sa stii ca situatia era la fel si pentru voi. In verdant va tineam in HQ, va mai luati si voi HQ o data la 2-3 zile, apoi il pierdeati. Ce sa zic, na cultura.

Edited by zeAma69
Link to comment
Share on other sites

Zeama69 maine iti dau un +1, de ofticati e satula lumea. Mereu mia fost interesant cum ar fi lumea fara comentarii deprisos si fara sens.

Link to comment
Share on other sites

Probabil voi primii un Faction Warn fiindca am taiat cu elicia in aceasta joaca de la noi de la HQ ... dar nu-i bai, oricum voiam sa ma las de joc :)

Hai man fii serios.

FW-urile vin si trec , gandeste bine te rog.

 

Edited by TrueCapone
Link to comment
Share on other sites

@, Prietene,esti 0 pt mine.

Ati venit la hq ELC,sa faceti DM,dm vreti DM aveti.M-am dus la HQ vostru si v-am facut pe toti 5 care erati,normal voi ati inceput cu suferintele,codat,renko etc..GG

Sunteti fetite,nu stiti ce e ala DM,cand vreti DM,va dau DM si voi la fel nu sariti cu posturile.

 

@Daca esti un mafiot in real,si te ataca un mafiot la o banca din Las Vegas,te duci la lider sa te plangi ca a tras langa banca =))))))))))))=)))))))))?Daca te intreb ce insemna safe-zone imi spui cu ce se mananca,sau ce fel de mancare e,FETITE,ma ataci,si dupa post....salPAmsPOSThUNTER

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.