Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Cum sa uitam noi de asa ceva? Doar noi suntem cei mai atenti si activi memberi de gang. Va salut de la scoala. :*

 

Tu sa ma suni pe skype pe la 15:00 sa facem o joaca.

P.S. : Sfanta INFORMATICA.

Link to comment
Share on other sites

Va salut dragi colegi, asta-seara plec la Drammen, in Norvegia in ceva schimb de experienta, proiect scolar, o sa ma reintorc sambata. Va urez o saptamana frumoasa !

Link to comment
Share on other sites

Salut, succes la treaba. Eu acum am venit de la scoala, mai stau o ora si am plecat pe afara. Bulaie te joci joace fara mine azi si sunt sigur ca o sa pierzi pentru ca nu sunt eu sa fidez... :*

Link to comment
Share on other sites

Salut, dupa o zi intreaga de munca, la liceu practica am taiat vreo 10 metri de tufe dealea.. am prasit, am plantat vreo 200 de fire de rosii, huh si mai ma trezesc maine si la 5, e fain rau ma.. :P, o seara buna.

Link to comment
Share on other sites

Bulaie spre norocu meu am reusit sa prind microbuzul deci ajung la activitate :D, este nasol ca nu mai invoiesti la antrenamente deoarece sunt dati in care putem avea probleme, eu m-am invoit mai mereu dar de fiecare data am ajuns :D

Link to comment
Share on other sites

Mda, parca era vorba de un event la 20:00 si /ad, dar nimeni..poate maine, succes! Eu am de facut primele 10 variante pentru BAC, anu 2009 M2 Subiectele 2 si 3, deci am de lucru..o seara faina, daca e sa fie o activitate si nu este anuntata pe forum rog un membru sa imi lase PM sau sa posteze aici, acum la sfarsit de semestru am de tras tare..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.