Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Hehehe, lume noua, welcome tuturor, sper sa ne intelegem super bine, din ce am vazut in game sunteti super de treaba. Da ar fu frumos sa fim 35+ in permanenta, am avut ceva memberi dar au iesit. Sper sa ne refacem.

Link to comment
Share on other sites

Nu conteaza, macar am incercat, sper ca pe viitor sa fim mai multi de rank mai mare, dar avand in vedere ca rank-ul intr-un gang se ia foarte greu o sa fie mult de lucru.

Acu e încă bine, acu vreo 3 ani, când era Carter lider, ne ținea cu Rank 1 și o luna.

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata, Bulaie ce o sa facem de saptamana viitoare cei care inca mai avem ore de curs si nu practica :D..?

E mai simplu decat crezi. Abandonezi scoala si vii mai repede pe SA:MP. :D
Link to comment
Share on other sites

Haleluia, salut la toti, cand ma gandesc ca mai am o saptamana de cursuri si 2 de practica... ma buseste plansul, nici nush ce o sa fac cu war-urile daca le muta de la 13.. oricum cred ca bag inactivitate deoarece am mari dureri de spate si nu pot sta pe scaun...

Link to comment
Share on other sites

Haleluia, salut la toti, cand ma gandesc ca mai am o saptamana de cursuri si 2 de practica... ma buseste plansul, nici nush ce o sa fac cu war-urile daca le muta de la 13.. oricum cred ca bag inactivitate deoarece am mari dureri de spate si nu pot sta pe scaun...

Lasă jocul, ai grija de sănătate și învățătură. Eu azi ajung acasă. DATI /AD CA RECRUTAM.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.