Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Pai daca numai prostii fac pe acolo =)) Intru cu iteme de PVP in raid-uri la care imi tre PVE.

Daca l-au injurat pe unu ca a intrat cu 3 iteme PVP , dar mie ce sa imi mai zica daca am intrat full PVP.

Astazi ne-a batut Lich King , mari oameni ce am fost in raid-uri :))

Nu vorbesc continuu de WOW , vorbesc numai cand or imi iau bataie de la un Frost Mage , eu fiind paladin sau cand ne bate boss-ul.

Ba eram 25 in Dragon Soul si al 3lea boss ne-a batut pe toti...

Sincer iti recomand sa consulti un medic, si nu o zic la misto.

Link to comment
Share on other sites

Daca la snipers ii place sa ne povesteasca cate chestii dintrale' lui nu trebuie sa-l impiedicam....

Bine, e putin ciudat, dar, e colegul nostru si trebuie sa-l acceptam asa cum e.

Snipers, sa stii, pe mine nu ma deranjeaza ca vorbesti despre cate chestii de PC-uri, despre politica sau World of Worcraft..

Link to comment
Share on other sites

Vă rog nu vă mai certați pentru banalități de genul acesta..

Snipers, nu mai posta chestii de genul despre calculatoare/wow. Vorbesti cu prietenii tăi care cunosc detaliile, noi nu stim ce-i ala saman pe elemente, și unii nu vor să afle.

Te rog, impărtășește asta cu prietenii.

 

Mersi

 

 

Baftă mai departe celor care au plecat.

 

Link to comment
Share on other sites

Acesta va fii probabil ultimul meu post aici, va doresc tuturor numai bine, succes in joc, cat si in viata de zi cu zi si sper sa recuceriti San Fierro ! Aici am avut momente bune, si mai putin bune. Daca v-am gresit cu ceva, sper sa stiti ca imi pare rau. As vrea sa pastram legatura si dupa ce voi parasii Avispa Rifa.

Imi cer iertare acelor persoane carora le-am gresit cu ceva.

Nu stau sa fac iar pomelnice cu acei oameni care au contribuit cu adevarat la dezvoltarea acestei mafii si care acum ii vom regasii pe lista legendelor, mult succes tuturor ! Sper ca in aceste 5 luni am reusit sa va las o impresie buna.

 

Succes Avispa Rifa ! Doboratii pe El Loco Cartel asa cum ati facut-o si pana acum !

Link to comment
Share on other sites

Acesta va fii probabil ultimul meu post aici, va doresc tuturor numai bine, succes in joc, cat si in viata de zi cu zi si sper sa recuceriti San Fierro ! Aici am avut momente bune, si mai putin bune. Daca v-am gresit cu ceva, sper sa stiti ca imi pare rau. As vrea sa pastram legatura si dupa ce voi parasii Avispa Rifa.

Imi cer iertare acelor persoane carora le-am gresit cu ceva.

Nu stau sa fac iar pomelnice cu acei oameni care au contribuit cu adevarat la dezvoltarea acestei mafii si care acum ii vom regasii pe lista legendelor, mult succes tuturor ! Sper ca in aceste 5 luni am reusit sa va las o impresie buna.

 

Succes Avispa Rifa ! Doboratii pe El Loco Cartel asa cum ati facut-o si pana acum !

Nu te-am putut face sa retragi... succes mai departe :(

Link to comment
Share on other sites

Acesta va fii probabil ultimul meu post aici, va doresc tuturor numai bine, succes in joc, cat si in viata de zi cu zi si sper sa recuceriti San Fierro ! Aici am avut momente bune, si mai putin bune. Daca v-am gresit cu ceva, sper sa stiti ca imi pare rau. As vrea sa pastram legatura si dupa ce voi parasii Avispa Rifa.

Imi cer iertare acelor persoane carora le-am gresit cu ceva.

Nu stau sa fac iar pomelnice cu acei oameni care au contribuit cu adevarat la dezvoltarea acestei mafii si care acum ii vom regasii pe lista legendelor, mult succes tuturor ! Sper ca in aceste 5 luni am reusit sa va las o impresie buna.

 

Succes Avispa Rifa ! Doboratii pe El Loco Cartel asa cum ati facut-o si pana acum !

Succes mai departe!

Link to comment
Share on other sites

N-am mai dat pe la discutii demult pe aici fiindca am fost ocupat cu raid-urile pe WOW :)) Cand nu stiti ceva despre WOW tre sa ascultati de la un om mai destept. Daca aveti pareri negative despre mine uni le tineti pentru voi , nu e necesar sa ma enervati sa imi scape cine stie ce din gura... Ca si eu daca am pareri negative despre uni dintre voi le tin pentru mine ca nu am chef sa imi scape cn stie ce din gura.

succes mai departe Beetee , ai fost o colega de nota 10.

@F4L oTo sincer despre WOW discut dar sa vizez si nush ce nu prea cred. Nu e chiar singura mea preocupare dar despre el discut numai cand ma enerveaza anumite lucruri ca de exemplu cand ma bate un saman pe elemente sau vreun frost mage pe Paladin.

Medic-ul nu il consult dar sa sti ca alti consulta dentist-ul.

Taci ca vin cu druid-ul in Orgrimmar ( Castelul hoardei ) si iti sparg cap-ul. Ma transform in cioara si te urmaresc toata ziua pana iesi din castel.

qzK3ICe.jpg

 

Spre deosebire de altii , am bunul simt sa intru la war-uri macar 2 ore pe zi. Pe alti va doare-n p... si vreti si turf-uri. Pai frate or ne chinuim pt ele or lipsim toata factiunea ?

Am lipsit atunci doua zile pentru ca am avut si demisia in primul rand si pentru ca : http://i.imgur.com/puhzepZ.jpg , http://i.imgur.com/zwfIDpA.png

Am zis sa raman in factiune si sa nu refac demisia pentru ca :

1. Imi era rusine de Norbert sa plec chiar in halul asta cand am inceput sa pierdem turf-uri..

2. Imi era rusine si de Askhanar tot din acelasi motiv.

Cu toate ca l-am facut pe Adrian28 ala idiot si in toate felurile pana m-am simtit eu mai bine am decis sa raman. Am inteles ca e el helper si nush ce fel de specimen de maimuta dar nu se apuca el cu mine acuma la cearta ca nush ce si nush ce.

Cand eu imi exprim parerile negative despre cineva , mi le exprim calumea.

Link to comment
Share on other sites

Moarte reala nu ai ? Facui duel cu unul si castigai fara Lay of Hands , care la paladin vraja aia conteaza mult :)) . Si nu era nici prost.. avea full ruthless , enchant-uri si pietre si 2 piese cataclysm. Stiu paladinul asta la fel cum stiu cate degete am la o mana.. Aia care ma bat sigur sunt Mage pe Frost. Dar de asemenea si eu le sparg cap-ul cu druid-ul.

 

 

Si in ziua de astazi m-am enervat pe toata hoarda. Am iesit din nush cate raid-uri si m-au asteptat la cimitir sa ma omoare , eu fiind singur. I-am spart cap-ul hunter-ului dar a sarit pe mine druid-ul si cu inca unul si m-au crapat..

Si de asemenea m-am enervat si eu.. Am luat dupa mine guilda care sunt numai PVP in ea si ne-am dus peste ei..

Eu unul nu am miscat nici 1 deget ca eram 5-6 vs 2.. Si am zis sa fim si noi corecti si l-am lasat pe un saman din guilda noastra sa se ocupe de ei si samanul ala i-a batut pe amandoi de i-a stricat 10 min numai intinsi pe jos stateau.

Am de gand sa imi fac o armata cu care sa fac raid pentru Orgrimmar Siege. Ii iau de mici la instructie fiindca am destul gold si meserii.

Eu ii imbrac , le fac arme , inele , coliere si tot ce le tre sa fie pregatiti pentru razboi.

Battleground-urile le vom face cu premade sa avem grija sa nu piarda in respectivul si arenele la fel.

Nu patrundem in castelul hoardei , dar facem raid prin jurul lui si facem victime.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.