Jump to content

69 Pier Mobs - Discutii - Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Felicitări pentru Lider! Să ai grijă de el şi să ţii cont de ce ţi-am spus. Nu băga în seamă gurile rele, tu încearcă să dai tot ce-ai mai bun pentru acest gang, am discutat aseară cu tine şi din discuţie reiese că eşti o persoană bună, inteligentă, cu capul pe umeri. Nu te-a pus degeaba Kelton în această funcţie, să ţii minte asta. :)

 

Sărbători fericite alături de cei dragi!

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata. Poate unii dorm, poate altii se trezesc sa ii puna bete-n roate Mosului.

Gluma-i, gluma dar pana cand? Acum sunt aici! Am revenit in familia 69 Pier Mobs.

 

Pentru inceput va, voi transmite Sarbatori Fericite, sa aveti parte de belsug si intelegere, sanatate si cat mai multe realizari.

 

In legatura cu revenirea mea acasa, cei vechi poate stiu, ce-i ce au plecat poate cunosc, cei care inca mai sunt vor vedea!

O serie complexa de antrenamente si multe alte schimbari le am pregatite pentru emblema ce ma reprezinta. Toti jucatori aflati aici vor evolua, si vor fi alaturi doar ce-i ce inteleg cu adevarat ce inseamna spiritul 69 Pier Mobs.

 

Hai sa nu exageram. Stii cum se zice, nu ? Usor de zis, greu de facut.

In formula in care ne aflam in aces moment, mai mult ca sigur vom pierde orasul San Fierro, in favoarea gang-ului advers, Avispa Rifa.

Intai, trebuie sa ne strangem gasca si apoi trecem la vorbe marete, de genul alora care le-ai spus tu.

Daca ma intrebi pe mine, antrenamentele sunt inutile, nu poti simula o situatie de la war la un antrenament, pentru ca intotdeauna.. la war, totul e imprevizibil.

Cheia succesului dupa parerea mea, sunt duele la HQ, DM-ul (cum se facea odata cand era Explosive lider) pe cops si restul.

 

@ Apropo, bine ai revenit. >:D<<'>

Link to comment
Share on other sites

Felicitări pentru Lider! Să ai grijă de el şi să ţii cont de ce ţi-am spus. Nu băga în seamă gurile rele, tu încearcă să dai tot ce-ai mai bun pentru acest gang, am discutat aseară cu tine şi din discuţie reiese că eşti o persoană bună, inteligentă, cu capul pe umeri. Nu te-a pus degeaba Kelton în această funcţie, să ţii minte asta. :)

 

Sărbători fericite alături de cei dragi!

Multumesc frumos pentru incurajari.

Sarbatori fericite si tot ce iti doresti.

Link to comment
Share on other sites

Bine v-am regăsit, sper să facem SF-ul albastru în viitor.

Eu am ieșit, noapte bună!

Sărbători Fericite!

Bravo NABdrianA pentru sublider !!!

 

 

Salutare, am venit si eu de la petrecere si ma simt aiurea... sa dea naiba in ea de bautura.

Link to comment
Share on other sites

Felicitari Dolarel si Adriana <3, ne revedem peste 6 luni daca ma mai vreti inapoi :))

 

Felicitari pentru functie Adriane :)

Stiti nabilor, puteati sa postati la RTS :| nu la 69. SalP@

Link to comment
Share on other sites

Salutare, am dormit cam mult astazi ;))

@, Welcome back :*

 

Salut , imi pare bine ca am venit aici si The Best Dolaru

Welcome Hipo

Felicitari Dolarel si Adriana <3, ne revedem peste 6 luni daca ma mai vreti inapoi :))

Mersi Robert, te asteptam :)

Link to comment
Share on other sites

Sall all tocmai ce am venit de la tara am intrat in sa-mp si acolo am avut parte de o veste bomba "Dolaru lider" nu stiu cum a reusit, dar vreau sa-l felicit.Stiu ca acesta este ultimul meu post aici, dar vreau sa va urez bafta la toti.

Link to comment
Share on other sites

Bafta K0rs :*

Link to comment
Share on other sites

Sall all tocmai ce am venit de la tara am intrat in sa-mp si acolo am avut parte de o veste bomba "Dolaru lider" nu stiu cum a reusit, dar vreau sa-l felicit.Stiu ca acesta este ultimul meu post aici, dar vreau sa va urez bafta la toti.

Bafta K0rs, mai bine ramai...

Link to comment
Share on other sites

Sall all tocmai ce am venit de la tara am intrat in sa-mp si acolo am avut parte de o veste bomba "Dolaru lider" nu stiu cum a reusit, dar vreau sa-l felicit.Stiu ca acesta este ultimul meu post aici, dar vreau sa va urez bafta la toti.

Bafta, poate revii candva!

Link to comment
Share on other sites

  • Scooby69 changed the title to 69 Pier Mobs - Discutii - Discussions
  • Jackus unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.