Jump to content

SF Police Department - 💬 Discuții / Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

Cam pustiu pe aici ,mai postez si eu ceva

 

"Ca nu te omoara gloantele,cum te omoara banii"

 

cine altcineva decat un spamar sa posteze aici nu necomeciale?? =))

Link to comment
Share on other sites

Salutare, eu acum am venit de la Galati,a jucat RAPID acolo si ma pregatesc sa ma pun la somn. De maine pana duminca voi fi plecat, are ceva daca las pe /sleep pana vin? Ultimima oara o sa imi apara ca am fost logat pe 1/09/2014, asta daca nu se inchide serverul.

Link to comment
Share on other sites

@,daca tot postezi aici spune si tu ceva interesant. Un text lung.

Fara "Noapte buna" "Salut" "ce mai faceti" etc.

 

 

Felicitari fetele mele pentru locul 3. Acum cersiti banii la Reyzard =)))

Link to comment
Share on other sites

@,daca tot postezi aici spune si tu ceva interesant. Un text lung.

Fara "Noapte buna" "Salut" "ce mai faceti" etc.

 

 

Felicitari fetele mele pentru locul 3. Acum cersiti banii la Reyzard =)))

Ba,am luat skin gratis pe MF(Arcade Miss Fortune ) si pe Kayle (Riot Kayle) , $@L P@

P.S : ADD Zerglineg pe LoL pe NE

Link to comment
Share on other sites

N'seara baieti am o insomnie proasta rau de tot. In sfarsit a rasarit soarele si pe steada mea,pot spune ca ma mandresc cu noua functie acordata si doamne ajuta in continuare.

Link to comment
Share on other sites

@,

LAWL. GG PT LIDER BA, ACUM AM VAZUT =)))))

Poate ajungi si tu ca DarreN... sa intrebe omu pe /f cat e o masina si sa dai FW =)))


@,

LAWL. GG PT LIDER BA, ACUM AM VAZUT =)))))

Poate ajungi si tu ca DarreN... sa intrebe omu pe /f cat e o masina si sa dai FW =)))

Link to comment
Share on other sites

Vezi ca si pe rpg 2 este la fel de greu, au plicat mulye persoane bune cu functii mai mari ca mine si pe mine m-a luat ca stiu sa fac o aplicatie buna si am spus tot ce gandeam si am fost acceptat in final

Link to comment
Share on other sites

@, felicitari . Deschizi curand aplicatiile? Ma gandeam sa ma apuc iar, imi place atmosfera de pe RPG2.

Link to comment
Share on other sites

Hellau! Probabil asta va fi ultimul meu post aici....

Sa incep asa frumos, multumesc tuturor ca ati fost langa mine si ma`ti suportat timp de 3 luni sau mai mult.Imi cer iertare daca unora le`am gresit, stiu ca am facut`o, in special cand a fost acea olimpiada si am avut o mica iesire, imi pare total rau Rey. Va doresc tuturor sa aveti un viitor cat mai frumos pe B-zone si in real la fel! Succes acum ca mai e umpic si incepem si scoala/liceul... Eu unul m`am simtit foarte bine alaturi de voi aici si nu voi uita aceasta experienta never! Si cand voi mai intra pe server sper sa va gasesc tot asa in echipa completa cu V@|_U@r3 mai multa :> Bafta Reyzard si Xtazy sa duceti cat mai sus acest departament si succes membrilor la rank`uri cat mai mari!

Bafta bai!! Venin va pupa din nou:)))

Link to comment
Share on other sites

  • dabro.pdf changed the title to SF Police Department - 💬 DiscuÈ›ii / Discussions 💬
  • Plutonium ToV unpinned and pinned this topic
  • Plutonium ToV unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.