Jump to content

SF Police Department - 💬 Discuții / Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

Terminati cu tampeniile astea, nu pot sa vad ce se discuta intre membrii SFPD ca postati cate 3-4 propunerile voastre, stim si noi unde sunt facute, putem sa le vedem si singuri.

Link to comment
Share on other sites

Terminati cu tampeniile astea, nu pot sa vad ce se discuta intre membrii SFPD ca postati cate 3-4 propunerile voastre, stim si noi unde sunt facute, putem sa le vedem si singuri.

 

Si tu ma? :))

 

Sa nu mai spuneti de mine ca nu sunt activ, uitati-va si voi.

yKHfktN.png

 

Am cam dat in mintea copiilor... =))

Link to comment
Share on other sites

Salutare colegi. Am facut astazi o propunere benefica tuturor membrilor departamentelor. Ma gandesc ca sunteti de acord cu ce am cam scris pe acolo. Daca da sustineti cu un + , poate Kelton o va accepta. Va fi mai bine pentru toti, zic eu. Propunerea o gasiti aici . Sper ca nu v-am deranjat. Salut :)

 

Link to comment
Share on other sites

Salut! Imi cer scuze ca postez aici, dar la fel ca toti ceilalti membrii care fac cate o propunere ce tine de departament, o impartasesc si cu ceilalti, la fel am sa fac si eu. Am facut si eu o propunere, probabil ultima..pentru ca celelalte nu mi-au fost luate in considerare pe motiv ca nu am avut plusuri multe, nu ca n-ar fi fost o idee buna. Asta m-a facut sa-mi dau seama ca indiferent daca e o idee buna sau proasta, ea va fi acceptata doar daca are reputatie buna. Eu consider ca e o idee buna, va rog sa o cititi cu atentie, si daca..si numai daca sunteti de aceeasi parere cu mine, va rog sa acordati niste stelute si un +1 care dupa parerea mea nu va costa nimic. Propunerea este: http://forum.b-zone.ro/topic/267238-sugestie-find/

Link to comment
Share on other sites

Scuzaţi-mă că postez aici, dar am făcut o nouă propunere care s-ar putea să vă placă. Aceasta constă în permisiunea noastră de a participa la [/spray] de la [/clanzones]. Mi se pare nedrept ca doar membrii facţiunilor paşnice, membrii gangurilor şi civilii să poată participa la [/clanzones]. Eu unul vreau să mă distrez cu acestea. Mai multe detalii găsiţi aici: http://forum.b-zone....ropunere-spray/, dacă vă va plăcea propunerea, daţi un +. Sper să ţineţi cu mine.

Link to comment
Share on other sites

Cu ocazia sărbătorilor pascale, vreau să vă urez multa sănătate, fericire și iubire în familie. Fie ca lumina pozitiva să ardă la nesfârșit în sufletele noastre.

 

Multă sănătate și fericire, băieți.

Link to comment
Share on other sites

Hristos a inviat.(zNoss i-a luat permisul lui hristos sorry...)

Link to comment
Share on other sites

Numai postati aiurea cei care nu sunteti din SFPD.

Link to comment
Share on other sites

Hristos a înviat!

Vă urez tuturor un Paște fericit alături de cei dragi si multă sănătate. Profitați de ultimele zile de "răsfăț" rămase!

Sedința si antrenamentul de diseara sunt anulate!

Si care voiam sa fac DM diseara la antrenamentul vostru :))

 

Asa, chit ca am fost un membru SFPD, va urez tuturor un Paste feriicit si sa va ascultati familia in orice situatie, sa aveti grija de ei, de prieteni, etc.

 

 

P.S : Astept cu placere un report sau mai multe :))

P.S1: Ma scuzati ca am postat aici

P.S2: Subleaderul vostru e un mare nab.

 

Edited by S4F Necomercial
Link to comment
Share on other sites

Verdant Family vă ureaza un Paște Fericit!Hristos a înviat! (RPG3)

Link to comment
Share on other sites

  • dabro.pdf changed the title to SF Police Department - 💬 Discuții / Discussions 💬
  • Plutonium ToV unpinned and pinned this topic
  • Plutonium ToV unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.