Jump to content

SF Police Department - 💬 Discuții / Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

De ce postezi asa ceva in topicul de discutii al factiunii SFPD?

Link to comment
Share on other sites

@, Faceai referire si la zNoss? ;))

 

Pentru aia care vor pixeli sub avatar, daca aveti chrome, click dreapta si inspect element. have fun.

Link to comment
Share on other sites

Am hotarat sa creez un topic:Intrebari si nelamuriri in care o sa scrieti problemele ce va depasesc sau de exemplu trebuie sa confiscati o licenta,puneti video daca nu sunteti sigur ,iar un rank 4+ o sa va spuna daca dovada este buna pentru confiscare sau cum am zis,daca aveti o nelamurire sunteti liberi sa postati.

Edited by AIM zNoss
Link to comment
Share on other sites

Lista de la membrii/members a fost actualizata.

Link to comment
Share on other sites

@,

 



Ok, de două pagini îi tot felicitați pe cei care au luat rank-up, nu ați făcut deja asta în joc? Sau lipsa de imaginație v-a adus într-un așa stadiu în care postați doar de dragul de a se mai schimba câțiva pixeli acolo sub avatarul vostru. Fiți creativi și încercați să postați ceva normal și pertinent, nu inepții pe care orice om cu o tastatură în mână ar putea să le posteze, mulțumesc.

 

De aceea nici nu vizitez topicul ăsta decât o dată pe săptămână, nimic de văzut pe aici. Wake up people.

 

 

Edited by Regenesis
Link to comment
Share on other sites

Ce lucruri serioase am putea sa vorbim aici? Lucrurile serioase au topicuri speciale ( topicul cu anunturi importante, cel cu sedinte si antrenamente, mai nou si cel cu nelamuriri). Ideea e ca aici ar trebui sa socializam si sa ne cunoastem mai bine colectivul din care facem parte.. Voi vreti sa vorbim despre sensul vietii si problemele factiunii la "Discutii". Majoritatea suntem obisnuiti sa discutam aici lucruri care par inutile pentru voi fiindca asa era inainte, din cate imi amintesc, acum cateva luni nu avea topicul asta aceeasi descriere, era total diferita. In fine, o sa vorbim lucruri extrem de serioase, de parca ar fi ceva serios in tot jocul asta.

Link to comment
Share on other sites

Ai dreptate Keed, insa si Rege o are pe a lui... Postarile din maxim 2-3 cuvinte gen: Super!, Felicitari, Ma bucur, etc. , sunt chiar inutile.. Daca esti de acord cu ce zice cineva sau in loc sa zici super, ce tare, poti sa apesi pe butonul de +1 la post-ul lui...

Link to comment
Share on other sites

@, Așa este, nu poți vorbi nimic serios aici, hai să vorbim despre curcubeul de pe Chilliad. Probabil că tu nu erai pe aici când Steptu a ajuns în topicul ăsta și a început să arunce în stânga și în dreapta cu sancțiuni și să ne închidă topicul pentru o săptămână pentru acele posturi deștepte pe care tot le dorești a fi postate, de genul: ”AM VENIT ACASĂ, CE FACEȚI BĂIEȚI???” (nobody gives a single flying fuck, că ai ajuns tu acasă)

 

Uite, putem vorbi despre așa ceva..

 

Ce părere aveți despre măsurile de austeritate impuse de UE pentru Grecia, având în vedere că săptămâna trecută Grecii au respins acele măsuri prin votul organizat la nivel național.

 

Ah, sau nu sunteți în stare să gândiți ceva folositor? Ok, facem cum vreți voi...

 

CE FACEȚI? AZI AM FĂCUT BINE, AM BĂUT UN PAHAR CU APĂ ȘI M-AM GÂNDIT LA SFPD, FELICITĂRI CELOR CARE AU LUAT RANK UP!!!!! AZI MAȘINA DIN GARAJ A FĂCUT PRAF CĂ N-AM CURATAT-O =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 

Dacă așa e mai bine, vă rog, continuați așa.

Edited by Regenesis
Link to comment
Share on other sites

  • Baieti o sa va inchid topicul si o sa va sanctionez cu cate un Avertisment Verbal sau Faction warn daca mai postati aiurea sau inutil.

Edited by AIM zNoss
Link to comment
Share on other sites

Dupa ce il dezarhivati, sunt 2 fisiere, intra-ti in cel document si modificati acolo in ce text vreti.. Daca apar probleme, /r me in joc.

8vfEMT8.png

Si asta pentru xTm: Uite aici majoritatea modurilor mele: http://forum.b-zone.ro/topic/283338-modsqshad0wduckyman/

Aici pentru Steven: Uite skinchanger:http://rghost.net/8FyNdsnf7IL BAGI IN FOLDER PRINCIPAL SI DUPA SCRII /CSKIN 1-300. Iar ped-ul: Il bagi in folderul Anim din gta san andreas: http://www.girlshare.ro/34942635.2

Edited by A N S I F E
Link to comment
Share on other sites

@,Si eu sunt codat,no?

Link to comment
Share on other sites

Buna seara factiunee! Cred ca e prima sau a 2-a oara and postez si am rank 3. :))

 

Am gasit un mod care sar putea sa ajute rank 2+ foarte mult si m-am gandit sa il pun aici daca tot vorbiti despre moduri.

Tintesti jucatorul si apesi B si ii confisca armele.

http://forum.b-zone.ro/topic/281973-cleo-confiscate-weapons/

Edited by Spookie08
Link to comment
Share on other sites

Buna seara factiunee! Cred ca e prima sau a 2-a oara and postez si am rank 3. :))

 

Am gasit un mod care sar putea sa ajute rank 2+ foarte mult si m-am gandit sa il pun aici daca tot vorbiti despre moduri.

Tintesti jucatorul si apesi B si ii confisca armele.

http://forum.b-zone.ro/topic/281973-cleo-confiscate-weapons/

Esti sigur ca e legal? :) Mai gandestete inainte de a-l folosi.

Link to comment
Share on other sites

@@Spookie08, Salut, ti-am spus si in joc dar... ma rog.Am vorbit si cu xtazy si acel mod este ilegal. Deci, mod-ul acela iti da un avantaj, tu pana acum scriai pe chat /confiscate .... , acum cu mod-ul asta nu mai scrii nimic pe chat, ceea ce nu este corect... ii poti lua arma imediat, nici cu bind-ul nu poti face asta(trebuie sa scrii id.. etc) daca ma intelegi...

Link to comment
Share on other sites

  • dabro.pdf changed the title to SF Police Department - 💬 Discuții / Discussions 💬
  • Plutonium ToV unpinned and pinned this topic
  • Plutonium ToV unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.