Jump to content

🚓LV Police Department🚓 - 📑 Aplicații | Applications 📑


Kelton
 Share

Recommended Posts

• Nickname: Idolu
• Nickname-uri anterioare: Nu am nickname-uri anterioare.

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De aproximativ un an.
• Level: 22+
• Vârsta reală: 17 ani.
• Sexul (real): Masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: Nu am niciun warn.
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da, am luat ban pe 5 zile din cauza ca i-am dat unui amic o suma de bani prin comanda /transfer , lucru care a fost considera transfer ilegal.
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): School Instructor - Rank 1.
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Am fost demis.
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): Nu exista link .
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu am mai facut parte din niciun departament pana acum.
• Sunteți activi pe forum?: Da.
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? Da.

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Da.
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Imi doresc sa intru in acest departament deoarece imi place sa vad ca orasele serverului sunt linistite si nu vreau sa vad jucatori care fac rau altora.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):
http://imgur.com/cfWTvRA
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: In jur de 6 ore.
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu .
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da.
• O scurtă autocaracterizare: Numele meu este Razvan Moldovan, locuiesc intr-un oras din apropierea judetului Sibiu. Sunt o fire sociabila, imi place sa imi fac prieteni noi si invat destul de bine la scoala. Sunt in clasa a 11-a la profilul matematica-informatica. Timpul liber mi-l petrec cu prietenii, dar de cele mai multe ori ma ocup de SA:MP.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: dOftor
• Nickname-uri anterioare: Am mai jucat acum 2 ani dar nu mai imi aduc aminte numele .

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Joc de 2 luni .
• Level: 20
• Vârsta reală: 15
• Sexul (real): Masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu am avut nici odata ban .
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):
Verdant Family Rank 2 ; El Loco Cartel Rank 1
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Verdant Family am parasit-o pe motiv ca am luat FW ca am mers sa iau heal in timpul warului , iar Liderul nu a vrut sa imi dea doavata . Din El Loco Cartel am fost dat afara pe motiv ca am picat perioada de probe deoarece am dat un reply in topicul Raport a member ca sa ajut un coleg.
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): Verdant Family =>
http://forum.b-zone.ro/topic/8017-verdant-family-demisii-resignations/page-81;El Loco Carte => http://forum.b-zone.ro/topic/157176-el-loco-cartel-log-sanc%C8%9Biuni-sanctions-log/page-4

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu am mai facut parte din Departament.
• Sunteți activi pe forum?: Da sunt aproape nonstop pe forum .
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu
60 Faction Punish?: Da.
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da .

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?: Da , mie chiar imi place foarte mult sa lucrez in echipa .
• De ce doriți să intrați în Police Department?: As dori sa intru in LVPD deoarece consider ca este un departament serios si as dori sa ajut sa scaparea problemelor in trafic.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):
http://i.imgur.com/UEkE72n.jpg
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: Joc 5-6 ore pe zi.
• Te afli pe
BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu ma aflu pe nici un BlackList.
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da as fi complet de acord sa platesc intr-un timp cat mai scurt.
• O scurtă autocaracterizare: Sunt un baiat cu frumoasa varsta de 15 ani , am simtul umorului . Sunt o fire prietenoasa , imi place sa ajut lumea cu ceea ce pot . Ma enervez foarte rar si foarte greu , pentru a ma calma ma pun sa ascult muzica deoarece ma relaxeaza. In timpul liber imi place sa ies cu prietenii afara si sa ne distram .

Edited by dOftor
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Mihai[K]
• Nickname-uri anterioare:
Nu am avut
• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 3 luni jumatate
• Level:20
• Vârsta reală:28
• Sexul (real): Masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): El Loco Cartel Rank 1
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Din El Loco Cartel am fost dat afara pe motiv ca am picat perioada de teste deoarece am dat reply la Topicul report a member pentru ca am fost si eu de fata
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): http://forum.b-zone.ro/topic/157176-el-loco-cartel-log-sanc%C8%9Biuni-sanctions-log/page-4
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu
• Sunteți activi pe forum?: Da
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?
Da
• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Da
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Deoarece vreau ca toti cei care gresesc fac DM sau incalca regulile de circulatie sa plateasca
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://imgur.com/FVJvtbN
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 5
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da
• O scurtă autocaracterizare:
Sunt o persoana care daca este respectat si eu o sa respect la randul meu, sunt o persoana glumeata dar toate intr-o anumita masura.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Edward_NisaN
• Nickname-uri anterioare: Nisan
• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an si aproape 4 luni
• Level: 49 ( 95/194 )
• Vârsta reală: 17 ani si 8 luni
• Sexul (real): Masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1/3 deoarece am jignit un player cand aveam level mic.
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):

School Instructor: Rank 2 Lider: [F4L]Andrei / Sublider: Shobo

Las Venturas Taxi Cab Company: Rank 3 Lider: Giuliano / Sublider: Zokee.
Las Venturas Police Departament: Rank 2 Lider: Inferno27 / Sublider: BlackThief
Las Venturas Taxi Cab Company: Rank 5 Lider: Zokee. / Sublider: psoN si macabru

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Din LVPD am iesit pe data de 28.10.2013 doarece pe atunci eram NAB si nu am vrut sa recunosc ca am gresit. Iar din Taxi LV am iesit deoarece vreau sa intru intr-un departament.
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):

LV Taxi -> http://forum.b-zone.ro/topic/8121-las-venturas-taxi-demisii-resignations/page-81

LVPD -> http://forum.b-zone.ro/topic/122576-lv-police-department-demisii-resignations/page-12
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Am mai facut parte doar din LVPD si l-am parasit deoarece am fost foarte NAB si nu am acceptat ca am gresit in acele momente dandumi seama ulterior ca aveai dreptate, Inferno.
• Sunteți activi pe forum?: Da, intru zilnic de foarte multe ori.
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da, stiu.
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da
• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?: Da
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Un prim motiv pentru care eu doresc sa intru in Las Venturas Police Departament deoarece imi place sa respect regulile, legea si doresc sa o si aplic. Un alt motiv ar fii faptul ca aici se afla cativa din fosti mei colegin din LV Taxi si cativa prieteni mai vechi.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://postimg.org/image/57cx98wrd/
• Numarul de ore petrecute in joc zilnic fara AFK: 5-6 ore.

• Te afli pe BlackList-ul unei factiuni?(specifica factiunea): Nu sunt pe BlackList-ul nici unei factiuni.
• Daca da, esti de acord sa platesti pentru a fi scos de pe acesta?: Da
• O scurta autocaracterizare: Salut, ma numesc Popescu George Eduard si am frumoasa varsta de 17 ani. Locuiesc in Stefanesti Judetul Valcea. Momentan sunt in clasa a XI-a F la Colegiul National Gib Mihaiescu, profil Stiinte ale naturii, din Dragasani. O Imi place foarte mult egalitatea intre oameni. Am simtul umorului foarte dezvoltat si sunt si putin incapatanat. Imi place sa ii ajut pe ceilalti si nu accept in schimb altceva decat o simplu: "Multumesc" care ma umple de fiecare data cu fericire. Ascult intotdeauna ce au si ceilalti de zis iar apoi fac cum consider ca este mai bine. Apreciez ajutorul primit. Imi place sa interactionez cu oamenii, imi place sa ajut pe toata lumea. Respect regulile impunse, dar imi place sa fiu respectat la randul meu. Incerc de fiecare data sa imi fac treaba cat mai bine pentru a multumi pe cei din jur si pentru a ma multumi pe mine. Sunt o fire sociabila, serioasa si intotdeauna sunt gata sa ajut, ori de cate ori imi este cerut. Imi place sa respect regulile si ordinele. Pe oriunde merg caut sa las o impresia cat mai buna. Sunt gata sa invat mereu cate ceva, oriunde, de la oricine.

Edited by Edward NisaN VIP
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: rLm29
• Nickname-uri anterioare: Nu am avut

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Joc pe B-zone de aproape 3 ani
• Level: 65
• Vârsta reală: 17
• Sexul (real): Masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Comportament non-rp (/q sa nu fac td la masina), DB shoot, Jignire, Complice transfer ilegal. Toate acestea fac parte din inceputurile mele pe acest server, m-am maturizat suficient incat sa nu mai fac asemenea greseli.
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): - Taxi Cab Company - rank 5

- FBI - rank 1

- Police Department - rank 3

- Paramedics - rank 2

- Hitmen Agency - rank 4
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Ultimele 2 factiuni din care am iesit au fost Paramedics (11.07.2013) si Hitmen Agency ( 15.03.2014)
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):
http://forum.b-zone.ro/topic/8096-paramedics-demisii-resignations/page-72
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Am mai facut parte din FBI unde nu am reusit sa ma acomodez si din Police Department ( actual LSPD) de unde am iesit deoarece am decis sa iau o pauza
• Sunteți activi pe forum?: Da
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Nu o sa fie cazul
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? Da

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Desigur, acest lucru este fundamental intr-o factiune.
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Doresc sa intru in LVPD deorece este o factiune respectata, activa si am aici multi prieteni care fac o treaba excelenta.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):
http://i.imgur.com/mAXwmAr.png
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 7-8
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Nu este cazul
• O scurtă autocaracterizare: Numele meu este Robert, sunt din Constanta, in vara fac 18 ani, sunt saten, am ochii caprui, am o constitutie atletica, sunt o fire glumeata, dar cand este vorba de munca si de seriozitatea stiu sa ma conformez. Imi petrec timpul jucand fotbal, iesind cu prietenii, inotand, dormind si jucand samp.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: SnUk
• Nickname-uri anterioare: Nu am
• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an aproape
• Level: 24
• Vârsta reală: 19 ani
• Sexul (real): Masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: Nu am warn-uri
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da! Pentru drive-by la level mic.
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):

School Instructors - Rank 2;

LS Taxi - Rank 1;

Paramedics - Rank 2.
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:

1.Am parasit LS Taxi in data de 17.11.2013 pentru 2 report-uri pe care mi le-a facut un jucator iar liderul a hoatarat ca trebuie sa parasesc factiune. Chiar daca luam regulamentul factiunii si il citim, eu inca trebuia sa fiu in factiune. Respect decizia liderului si nu il acuz, daca el asa a considerat ca nu sunt bun pentru factiunea lui.

2.Am parasit Paramedics in data de 13.01.2014 deoarece am fost plecat de sarbatori. Nu am avut posibilitatea la internet si am fost dat afara pentru inactivitate.
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): Nu exista
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu.
• Sunteți activi pe forum?: Da! Dar acum nefiind intr-o factiune intru doar sa mai vad ce se posteaza, cand eram intr-o factiune intram sa vad ce mai posteaza liderul si colegii mei(sedinte, evenimente etc).
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da!
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da, inteleg!
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? Da!
• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Da!
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Pentru ordine si lucru' in echipa. Mi-am dorit sa intru si eu intr-un departament si nu am avut niciodata ocazia.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/xF4t7EB.png
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 688 ore petrecute in total, 4-5 ore zilnic
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da.
•
O scurtă autocaracterizare: Salut! Ma numesc Andrei, locuiesc in Galati, judetul Galati. Sunt in clasa a 12-a, astept sa dau bacul si sa ma duc la academia de politie din Bucuresti. Sunt o persoana ce ii plac mult plimbarile, fotbalul, bascketul. Consider ca respectul este ceva pe care toti ar trebui sa-l avem. Imi plac mult glumele, cele bune, nu cele fara rost. Sunt de gasca, am simtul umorului, imi indeplinesc orice sarcina pe care cineva mi-o da. Sper sa ne intelegem bine!

Edited by SnUk
Link to comment
Share on other sites

• Nickname:Xcolors
• Nickname-uri anterioare: -
• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 3 ani !
• Level: 18
• Vârsta reală: 14 ani !
• Sexul (real): Masculin !
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:
0/3
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu !
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):
Red Dragon Triads rank 2 (o luna si 13 zile !)
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Am demisionat din red dragon triads pentru ca am vrut sa intru intr-un departament !
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): A trecut ceva timp de atunci, au fost multe demisi de atunci !
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu !
• Sunteți activi pe forum?: Da sunt, stau vreo 3-4 ore pe forum, caut moduri, ma uit la fiecare topic de la factiunii, etc !
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Logic !
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da !
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? Da !

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Da !
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Vreau sa dau o mana de ajutor, am experienta si vreau sa prind hotii, sa dau amende, sa iau permise, etc !
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):
http://imgur.com/LSwDSNI
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 6-7 ore (Acum nu merg la scoala 2 saptamani sunt bolnav, sunt cam on 10 ore !)
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu !
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da !
• O scurtă autocaracterizare: Salut ! Ma numesc Andrei am 14 ani sunt un baiat calm, imi place lucrul in echipa sunt o fire glumeata si nu ma supar repede !

Link to comment
Share on other sites

• Nickname:maniak.
• Nickname-uri anterioare:AlexNo1,RetUr

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:1 an,da ma-m lasat deoarece nu mai aveam timp pentru hobyuri.
• Level:25
• Vârsta reală:16 ani
• Sexul (real):Masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:0/3
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:Nu.
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):Red Dragon Triad,Verdant Family,LSPD
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:Nu mai aveam timp de sa-mp.
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):Nu le mai am.
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:Da am facut LSPD,l-am parasit deoarece trebuia sa merg sa muncesc la plaja si nu mai aveam timp de nimic.
• Sunteți activi pe forum?:Da sunt.
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Da inteleg.
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Da.
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?Desigur.

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?Da
• De ce doriți să intrați în Police Department?:Doresc sa intru in LVPD deoarece este o viata nebuna de urmariri.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):
http://postimg.org/image/79myau33d/ si time http://postimg.org/image/5ru2ehwg3/
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK:350 de ore
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):Nu.
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Da.
• O scurtă autocaracterizare:Salut ma numesc Cristi si am frumoasa varsta de 16 ani,locuiesc in linistitul si curatul oras Constangeles[Constanta].Hobyul meu este baletul si deasemenea invat la liceul de arte "Regina Maria"profilul balet.Sunt o fire calma sincera si sociabila care nu inghite glumele proaste.Ador sa ies pe afara cu prieteni sa imi petrec timpul liber intr-o cafenea si sa ma joc sa-mp.Ma acomodez repede intru-un colectiv si sper sa ne intelegem daca voi fi acceptat.Salut!

Edited by ManiakSwag
Link to comment
Share on other sites

Nickname: [AP]LovVeRRR

 

Previous nicknames: I don't have .

 

Since when are ypu playing SA-MP on B-Zone ?: 4 months .

 

Level: 19

 

Real age: 16

 

(Real) Gender: Male

 

Number of ingame warnings and the reason you got them: * I have 2 warning because i joined an event but someone killed me. when i went back home,another player killed me again with a gun so i called 112 and the player who killed me got the wanted 1 in the event than he posted me and i got warning . Second skill abuziv :(

 

Were you ever banned? If yes, why?: Never. all time i respect each others

 

Previous factions and the rank you had in them (in order): I don't have I like just PD

 

Why did you leave the last two factions and the dates you left them in?: None

 

Resignation link to the last two factions you have been in (if any): None

 

Have you been a member of any department? If yes, why did you leave it?: None

 

Are you active on the forum?: Of course

 

Do you understand that the Police Department is a very serious department and you need to have a very good attitude and language?: Yes

 

Do you understand that if you don’t stay for at least two weeks in PD you will be kicked out with 60 Faction Punish?: Yes. but i agree to stay all my life

 

Did you read the Police Department Rules and the other important threads and do you agree to be punished for breaking these rules?: Yes of course

 

Why do you want to join the Police Department?: I want join Police Departement because it contains professionals player and i want to make a lovely relation with them

 

Are you capable of teamwork ? Yes

 

A screenshot with /stats, detective skill and /time (obligatory): http://imgur.com/qGJixkZ

 

How many hours do you play daily withouth being AFK?: 4-5

 

You are on the BlackList at a faction?: No.

 

If yes, you agree to pay to be removed from it?: Yeah

 

A short characterisation of yourself: Thank you i hope that i get accepted and give me last chance to join!

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Biancaaaa
• Nickname-uri anterioare: Bianca1234

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: SA-MP pe B-zone joc din Octombrie,insa pe contul asta am inceput sa joc in Februarie .
• Level:15
• Vârsta reală:12
• Sexul (real): Feminin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:Pe contul asta nu, insa pe Bianca1234 am luat odata pentru transfer ilegal si odata pentru jigniri pe /report ,insa nu eram eu pe cont , dar m-am schimbat de atunci .
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Nu am nicio factiune anterioara .
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: -
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:Nu,dar as fi vrut
• Sunteți activi pe forum?:Da
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Da
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Desigur
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?Da

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Da
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Imi doresc de mult timp sa fiu intr-un departament , pentru ca indeplinesc toate cerintele necesare .
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):
http://postimg.org/image/9a2sphvnb/

• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: In timpul saptamanii 4-5 ore , in weekend 8 ore .
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Daca va fi cazul,desigur
• O scurtă autocaracterizare: Salut, ma numesc Bianca,am varsta de 12 ani , locuiesc in Iasi . Imi place sa cant la pian si sa calaresc ,in timpul liber ies cu prietenii si ma joc SA-MP . Nu stiu daca asta trebuie sa faca parte din caracterizare,dar imi cer scuze pentru minciunile pe care le-am spus de pe contul anterior si tin sa mentionez ca m-am schimbat de cand nu mai joc pe contul Bianca1234 .

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Est.Ganja

• Nickname-uri anterioare: Nu am .

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De 6 luni

• Level: 20

• Vârsta reală: 18 ani

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Am fost pentru 1 zi , a fost la inceput si nu mai tin minte de ce .

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): NU

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: ---

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): --

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: --

• Sunteți activi pe forum?: Nu prea

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Sunt sigur de asta .

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? Da

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Sigur , da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Mi se pare o factiune serioasa .

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): le postez mai jos

• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 4-5 ore .

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Da , dar in ultima saptamana nu am mai intrat , dar voi plati Black list daca e nevoie sa intru aici .

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da

• O scurtă autocaracterizare: Voi da dovada de seriozitate daca ma veti alege si voi fii foarte activ .

Specific ca nu merge sa fac pozele , dar daca doriti vi le arat pe Yahoo Messenger . yonut.catalin03@Yahoo.com

 

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: DigitAl

• Nickname-uri anterioare: DigitalU

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2-3 ani

• Level: 25

• Vârsta reală: 17

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1/3 Call 112 la event

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da. Coduri pe alte conturi.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): School instructors. Am oftinut rank-ul 2.

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Am primit ban pe server.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu

• Sunteți activi pe forum?: Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? Da

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Deoarece am auzit lucruri bune despre acest departament, si pentru ca am un prieten .

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://imgur.com/tlsIPjJ

• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 5-6

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da

• O scurtă autocaracterizare: Ma consider un tip sociabil, de treaba, calmsi prietenos. Timp-ul liber il petrec cu prietenii sau pe jocuri(Sa:mp).

Link to comment
Share on other sites

2CRjadT.png








ACCEPTATI PENTRU TESTE

Mr0ne[No.1] Mr0ne.png
Marya[VIP] marya.png
dOftor dOftor.png
Edward_NisaN Edward_Nisan.png
rLm29 rlm29.png
SnUk SnUk.png
maniak. Maniak..png
Xcolors XColors.png

- Nota: Daca toti 9 veti trece testele de intrare, cei 2 cu cele mai slabe rezultate vor face duel urmand ca doar castigorul sa ramana in LVPD.



TESTELE SE DAU CU:

  • INFERNO27
  • BLACKTHIEF
  • CSMN13
  • MIKE...
  • NATE
  • PVP.
  • CHICOO

• Daca în decurs de 2 zile (48 de ore) nu va gasim ONLINE pentru a putea da testul veti fi respinsi.
• In momentul in care va prezentati pentru test sa aveti jobul de detectiv.
• Nu aveti voie sa contactati alti membrii LVPD in vederea sustinerii testului decat evaluatorii precizati mai sus.
• Cand doriti sa sustineti testul puteti contacta evaluatorii prin comanda /sms.


RESPINSI:

Dr.Liviu - Ai avut recent sansa sa intrii in LVPD si nu ai reusit. Mai asteapta putin.
=KenT= - Insuficienta experienta in alte factiuni.
Idolu - Insuficienta experienta in alte factiuni.
Mihai[K] - Insuficienta experienta in alte factiuni.
[AP]LovVeRRR - Insuficient experience in other factions.
Biancaaaa - Insuficienta experienta in alte factiuni.
Est.Ganja - Insuficienta experienta in alte factiuni.
Digital - Ai fost banat pentru folosire de coduri de pe alte conturi.
Edited by Inferno27
Link to comment
Share on other sites

2CRjadT.png



LV Police Department recruteaza 6-7 jucatori level 15+ !


Modelul de aplicatie il gasiti pe prima pagina a acestui topic.




LV Police Department is recruiting 6-7 players level 15 + !


Application model can be found on the first page of this topic.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: DH01[sEF]

Previous nicknames: daN., DH01., Lincoln.

Since when are ypu playing SA-MP on B-Zone ?: December 2010

Level: 45

Real age: 16

(Real) Gender: Male

Number of ingame warnings and the reason you got them: 0/3

Were you ever banned? If yes, why?: Yes, scam - Bobo. And a few times before for things like DM in 2012.

Previous factions and the rank you had in them (in order): Too many to list: http://rpg.b-zone.ro/players/faction/DH01 and http://rpg.b-zone.ro/players/faction/Lincoln.

Why did you leave the last two factions and the dates you left them in?: Hitman Agency, 16.02.2012; to apply for Mayor. Mayor I left on the 11.01.2013, because I got banned.

Resignation link to the last two factions you have been in (if any): I can't find them.

Have you been a member of any department? If yes, why did you leave it?: PD x2 times on DH01; left to join other factions, FBI x1 on DH01; got kicked out because of 3/3 FW. FBI x1 on DH01; wanted to try other factions. PD x1 time on Lincoln.; got kicked out because of 3/3 FW. PD x1 time on Lincoln.; resigned.

Are you active on the forum?: Yes

Do you understand that the Police Department is a very serious department and you need to have a very good attitude and language?: Yes

Do you understand that if you dont stay for at least two weeks in PD you will be kicked out with 60 Faction Punish?: Yes

Did you read the Police Department Rules and the other important threads and do you agree to be punished for breaking these rules?: Yes

Why do you want to join the Police Department?: I want to join the PD to make sure that all is well in LVPD. This means that I will help my ticketing people and confiscating licenses for the people who don't follow the laws on the road. I am very interested in departments and level 15+ faction here on B-Zone.

Are you capable of teamwork ?: Yes, I do that all the time.

A screenshot with /stats, detective skill and /time (obligatory): http://i.imgur.com/MZU8sMt.png

How many hours do you play daily withouth being AFK?: Around 4 - 7 hours per day.

You are on the BlackList at a faction?: No

If yes, you agree to pay to be removed from it?: Yes

A short characterisation of yourself: Hello, my name is Dan from England. I have been playing B-Zone in the past. I am very active, funny and always happy about everything. I have a wide range of vocab which means I can speak to people in an advanced way. I am also good at making jokes, which aren't too offensive to get a laugh out of people. I am good at team work and working by myself. Thank you for reading my application, and I hope I receive a chance to join LVPD!

Edited by DH01 is back
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Rough17
• Nickname-uri anterioare:
Nu am avut.
• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Pe RPG1 joc de aproximativ 2 luni dar, pe RPG2 joc de cand s-a deschis dar acum nu mai joc pe RPG2.
• Level: 17.
• Vârsta reală: 17 ani.
• Sexul (real): Masculin.
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3.
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:
Nu, n-am fost.
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Southern Pimps Rank 2.
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Mi-am dat demisia, nu mai aveam timp sa ajung la waruri. Un gang imi ocupa foarte mult timp, ar fi trebuit sa aleg intre scoala si waruri, aproximativ 1 luna si ceva am fost prezent la waruri dar notele mele au inceput sa scada.
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): http://forum.b-zone.ro/topic/13081-southern-pimps-demisii-resignations/page-92
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu am mai fost intr-un departament dar imi doresc sa fac o mica parte din ceva mare.
• Sunteți activi pe forum?: Desigur.
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Desigur, sunt in stare sa respect regulile acestuia, cand o misiune imi este atribuita o duc pana la bun final.
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Voi sta mult mai mult, vreau sa fac o vechime aici si sa cunosc oameni noi.
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:Da, le-am citit pe toate, consider ca sunt demn si capabil sa respect acel regulament.
• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?: Da, la asta ma pricep cel mai bine, imi place sa interactionez cu oamenii.
•
De ce doriți să intrați în Police Department?: Intr-un departament este cel mai greu de lucrat, cu totii trebuie sa fim EXEMPLAR organizati daca vrem sa facem ceva, dupa cum spuneam, imi place sa lucrez din greu ca sa castig ceva. Un departament mi-se pare potrivit pentru mine.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/TEDlmuf.png
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 6-7 ore, Dimineata aproximativ 4 ore ( 7:00-11:00 ) Seara aproximativ 3 ore (18:00- 20:00+). Depinde si de zi dar consider ca sunt capabil sa particip la evenimentele din cadrul departamentului.
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Desigur.
•
O scurtă autocaracterizare:Ma numesc Codin Andrei, sunt din Bucuresti am varsta de 17 ani. Sunt o fire calma, respectuasa care stie sa glumeasca dar in limita bunului simt. Stiu sa-mi fac prieteni, sa-i respect si sa-i ajut la nevoie. Mereu am fost de parere ca oricine merita o a doua sansa. Nu sunt genul de persoana care sa tina pica sau sa fie mereu suparata. Practic sport de la varsta de 12 ani, sunt specializat pe polo si inot de performanta. Imi place sa-mi petrec timpul liber stand cu prietenii afara, mergand prin parc dar nu numai, ma mai uit de asemenea la animeuri. Un hooby practicat de mine este Photoshopul, sunt foarte specializat pe acesta, iar in viitor ma gandesc sa devin foarte priceput pe baza acestuia. Imi place foarte mult sa interactionez cu oamenii si sa socializez, vreau sa-mi fac cat mai multi prieteni si sa am ce vorbi cu acestia. Ma descurc foarte bine cu limba Engleza asa ca pot comunica cu mai multi oameni. Sper ca v-am facut o impresie cat mai buna.

Edited by R O U G H 1 7
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: birdiii
• Nickname-uri anterioare: fosndac / pasarik
• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De cand iti cumparai /key de la 24/7. De ~ 3 ani.
• Level: 35+
• Vârsta reală: 18 ani.
• Sexul (real): Masculin.
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 2/3. /ad interzis si duele pe bani, insa au fost facute la level mic.
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Pentru tentativa de scamming. ( o joaca intre vecini si nimic mai mult )
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Vietnamese Boys r1
Verdant Family r1
Tow Truck Company r1
Red Dragon Triad r1
Southern Pimps r1
Southern Pimps r2 - pasariK
Southern Pimps r1
Green Street Bloods r1
The Tsar Bratva r1

Los Santos Police Department
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Din penultima am iesit pentru ca am avut o problema si nu am mai putut juca. Din LSPD am fost dat a afara pentru ca am facut 2 greseli minore la inceput, dar cand am invatat tot ce trebuie si era sa termin raportul, am fost demis pentru acele 2 greseli.
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Din LSPD am fost dat a afara pentru ca am facut 2 greseli minore la inceput, dar cand am invatat tot ce trebuie si era sa termin raportul, am fost demis pentru acele 2 greseli.
• Sunteți activi pe forum?: Da, cat se poate de activ.
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? Da.
• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?: Asta mi-a placut cel mai mult in Police Department si asta este ceea ce caut.
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Imi doresc mult sa intru in acest departament fiindca vreau sa termin ce am inceput in Police Department. Aici m-am simtit cel mai bine in decurs de 3 ani de cand joc. Pot spune ca aici ma regasesc mult timp de acum incolo.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://imgur.com/lCvn2DE
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: In jur de 10 ore pe zi, in week-end si mai mult/
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu ma aflu pe BlackList.
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: In caz ca as fi pe BlackList cu siguranta as plati.
• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Vlad si locuiesc in Bucuresti. Am 18 ani, momentan sunt la scoala de soferi si astept sa iau permisul. Sunt un tip care gandeste rece in orice moment, imi place sa incep ceea ce termin indiferent in ce consta. Practic bodybuilding si sunt pasionat de sporturile de contact, nu imi place sa ma laud, sunt o fire foarte calda si un mare defect al meu este atunci cand sunt atacat ca ripostez foarte dur dupa. Nu toloerez caracaterele infantile si nu suport persoanele care se cred ceva ce nu sunt, dar vor sa para. Cam atat despre mine, ma veti cunoaste pe parcurs in caz ca sunt acceptat. O zi buna !

Link to comment
Share on other sites

• Nickname:AndyXd
• Nickname-uri anterioare:[iB]K1nd33r

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:De 1 an jumate.
• Level:18
• Vârsta reală:14 ani.
• Sexul (real):Masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:1/3 complice abuz skill
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:Nu am fost banat.
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):
1.Red Dragon Trian rank 1.
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:Nu aveam acelas program ca si acum si nu stateam foarte mult la warruri,am hotarat sa-mi dau demisia si sa incerc si in alta parte.
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):
http://forum.b-zone.ro/topic/8018-red-dragon-triad-demisiiresignations/page-82

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:Nu am mai facut parte din niciun departament.
• Sunteți activi pe forum?:Desigur.
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Da.
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Voi sta mult mai mult timp.
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:Deisgur.

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?:Desigur.
• De ce doriți să intrați în Police Department?:Vreau sa-mi fac prieteni noi cu care sa ma distrez si cu care sa curatam orasul LV de infractori.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):http://imgur.com/4Uky1mr
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK:3-4 ore in timpul scoli.In wekend 5-6ore.
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):Nu ma aflu pe BlackList.
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Desigur.
• O scurtă autocaracterizare:Salut,ma numesc Andrei-Florin,am 14 ani,locuiesc in Craiova,sunt scund de inaltie (1,48),sunt respectuos,am control de sine,nu caut niciodata cearta,sunt o fire calma,imi ajut prietenii fara sa cer ceva in schimb,ascultator,imi incurajez prietenii.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: USPolo3
• Nickname-uri anterioare: -
• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De aproximativ 1 an.
• Level: 22+
• Vârsta reală: 18 ani.
• Sexul (real): Masculin.
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Din cauza unui /ad [ma lasasem si am continuat pe RPG 2,dar acum stau doar pe RPG 1]
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): LV Taxi - rank 1.

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Ban.
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da,dar pe RPG 2,[sub-lider LVPD]
• Sunteți activi pe forum?: Da.
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? Da.
• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?: Desigur.
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Imi doresc sa intru in Police Department doarece aici m-am simtit cel mai bine in toata cariera mea de SA:MP!
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://postimg.org/image/gx8xqg54f/958cbad7/
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 10-11 ore !
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu ma aflu pe BlackList.
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da.
• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Moise Gabriel,am frumoasa varsta de 18 ani,sunt din Bucuresti,sunt pasionat de SA:MP si Water Polo,practic acest sport de la varsta de 7 ani,stiu sa lucrez foarte bine in echipa,sunt o fire calma,si cam atat,ma veti cunoaste mai bine daca voi fi acceptat! Va multumesc pentru timpul acordat!

Link to comment
Share on other sites

Nickname:Roaldo
• Nickname-uri anterioare:Nu

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:De 1 Luna
• Level:15+
• Vârsta reală:16 Ani
• Sexul (real):masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:0/3
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:Nu.
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):The Tsar Bratva Rank 1 Green STreet bloods Rank 1 69 Pier mobs Rank 1
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:C-a ma dat. afara
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):Nu exista
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:Nu.
• Sunteți activi pe forum?:Da
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Da
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Da
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?Da

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?Da
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Doresc sa intru in acest departament deoarece imi place dreptatea si vreau sa opresc rau-facatorii din orasul LV. In acest departament sunt membri foarte buni , instruiti si isi fac treaba foarte bine , eu vreau sa demonstrez ca pot fi ca ei , si imi doresc asta.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):SlVP6MM.png
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK:226
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):Nu.
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Da.
• O scurtă autocaracterizare:
Ma numesc Alex , sunt din Braila , sunt clasa a 9-a la Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" la profilul matematica-informatica intensiv. In timpul liber sunt in special pe calculator , dar mai ies si afara in unele seri.

Link to comment
Share on other sites

Nickname:[iB]BunnY

Nickname-uri anterioare:Nu am mai avut alte conturi...

De cand jucati SA-MP pe B-zone?:Pe B-zone joc de 3 luni si umpic,dar cu o vasta experienta pe altele.

Level:21

Vârsta reală:18 Ani.

Sexul (real):Masculin.

Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:1/3 ,Aveam level mic cand l-am luat,la un event de tip deagle /call 112,eram cam nab..

Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:Nu am fost banat nici o data,si nici nu creed ca o sa fiu

Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):School Instructors [Lider:Vladyyyyy]

[RANK1]

:Las Venturas Taxi [Lider:[GF]Zokee] [RANK2]

De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:Sa incep cu School Instructors,nu am fost prea ascultator asa ca am fost demis 3/3 Fw,dar m-am invatat minte,am iesit din School Instructors pe data de:26.02.2014la ora 16:04.A doua factiune este Las Venturas Taxi,mi-am pus demisia din pricina unor colegi,nu m-am inteles tocmai foarte bine cu ei si am vrut sa incerc si ceva nou,cum ar fii un departament,am iesit din Las Venturas Taxi pe data de :25.03.2014 la ora:19:28

Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):

Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:Nu am mai facut parte dintr-un departament.

Sunteți activi pe forum?:Da,sunt activ.

Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Da,sunt constient de acest lucru

Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Da.

Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?Da,sunt de acord.

Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?Da,am capacitatea de a lucra e echipa.

De ce doriți să intrați în Police Department?:Deoarece este o factiune pe placul meu,imi place activitatea voastra,imi place cu ce va ocupati,mereu am vrut sa fac parte dintr-un departament serios.

Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):http://imgur.com/9PQR9PM

Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK:5-6 ore

Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):Nu ma aflu

Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Da,sunt de acord.

O scurtă autocaracterizare:Salut,eu sunt Alex,am 18 Ani,sunt din Brasov,sunt un tip amuzant si plin de viata,imi place sa fac sport,practic karate de ceva timp,ce sa zic,nu este un sport tocmai "Fin"dar daca iti place ceea ce faci,nu mai conteaza.Sunt pe profil mecanic,de aici reies pasiuniile mele pentru masini,motoare.Nu imi plac glumele care nu isi au rostul,indiferent de context.Cam asta sunt eu,Alex.

Edited by IB B U N N Y
Link to comment
Share on other sites

• Nickname:ToleaToleaa
• Nickname-uri anterioare:-

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:Aproximativ de 6 luni
• Level:26
• Vârsta reală:16 ani
• Sexul (real):Masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:
0/3
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:Nu am fost banat
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):Tow Truck Company- Rank 2 Paramedics- Rank 1 Taxi LV- Rank 2
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:Paramedics am parasit-o deoarece am intimpinat probleme cu acceptarea comenzilor,iar Taxi LV am parasito pentru a aplica aici.
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): Taxi LV-
http://forum.b-zone.ro/topic/8121-las-venturas-taxi-demisii-resignations/?p=2892489
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:Nu am facut parte dintr-un deparament
• Sunteți activi pe forum?:Da,foarte
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Da
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Da
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?Da,desigur

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?Da
• De ce doriți să intrați în Police Department?:Doresc sa intru in PD deoarece este o noua etapa in cariera mea mai serioasa,responsabila.A fost un vis de la inceputul jocului sa intru intr-un Departament
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):
http://imgur.com/7Lz6pwd http://imgur.com/wNhVi6n
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK:6-8 ore pe zi
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):Nu ma aflu pe blacklist
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Da,desigur
• O scurtă autocaracterizare
:Salut, ma numesc Anatol, am 16 ani si locuiesc in Chisinau. Sunt in clasa a X-a la liceu. Sunt o persoana cu bun simt, respectos, responsabil.Petrec mult timp jucand Sa:Mp dar am si alte responsabilitati.Iubesc glumele dar nu cele de prost gust,iubesc sportul pe care il practic de la virsta de 7 ani.Mai multa informatia despre personalitatea mea veti afla pe parcurs

Edited by ToleaToleaa
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Kejo
• Nickname-uri anterioare: N-am avut alte nickname-uri anterioare.

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De aproximativ un an, cu mici pauze.
• Level: 27+
• Vârsta reală: 15 ani.
• Sexul (real): Masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: O singura data, cand eram tanar fecior, pentru aimbot.
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): TheTsarBratva (1) ; TowTruckCompany (3) ; TheTsarBratva (1)
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Tow Truck Company (Demisie pe 30.01.2014) TheTsarBratva (Demis pe 17.02.2014)
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): Demisia din TowTruckCompany:
http://forum.b-zone.ro/topic/87209-tow-truck-company-demisii/page-28
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu, n-am mai facut parte dintr-un departament.
• Sunteți activi pe forum?: Da.
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Desigur.
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? Desigur.

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Da.
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Pentru ca este un departament bine organizat, cu membrii respectuosi si mi-ar placea sa dau amenzi "vitezomanilor".
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):
http://imgur.com/msLg71Y
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: Luni-Joi (18:00 -23:00) ; Vineri (17:00 - 00:00) ; Weekend (10:00 - 23:00 cu mici pauze )
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu ma aflu pe Blacklist-ul unei factiuni.
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: -
• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Mihai, am varsta de 15 ani si locuiesc in orasul Corabia. Ca si hobby-uri as alege Football (GK), Tenis de camp, bodybuilding si de ce nu, SA:MP. Sunt o fire prietenoasa, cu cei 7 ani de acasa, caruia nu-i plac persoanele "jmechere", pline de sine, nesimitite, care vorbesc doar sa se afle in treaba. In viata ma iau dupa un principiu "
Esti om cu mine, sunt om cu tine."

Link to comment
Share on other sites

  • Eduard.. changed the title to 🚓LV Police Department🚓 - 📑 AplicaÈ›ii | Applications 📑
  • Kwebbel unpinned this topic
  • Battlelord pinned this topic
  • Edward unpinned and pinned this topic
  • Edward unlocked, locked and pinned this topic
  • Edward unlocked and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.