Jump to content

B-Zone RPG 1 logos Gangs by Geoo


Geoo
 Share

Recommended Posts

Green Street Bloods: Green_Street_Bloods.png

 

Red Dragon Triads: Red_Dragon_Triads.png

 

The Tsar Bratva: bratva.png

 

Southern Pimps: Pimp.png

 

69 Pier Mobs: Pier_mobs.png

 

Avispa Rifa: Avispa_Rifa.png

 

Verdant Family: Verdant.png

 

El Loco Cartel: El_loco.png

 

Vietnamese Boys: boys.png

Link to comment
Share on other sites

Cu siguranta.

As fi apreciat daca macar ideile logo-urilor nu se asemanau cu ale mele. Pana si topicul (+ titlul sau) nu se deosebeste fata de ale mele.

Marele designer din tine a postat asta ? Mai esti si moderator la sectiunea asta si faci double post.

Imi place cum gandesti.

Link to comment
Share on other sites

Cu siguranta.

As fi apreciat daca macar ideile logo-urilor nu se asemanau cu ale mele. Pana si topicul (+ titlul sau) nu se deosebeste fata de ale mele.

Îs aceleaşi facţiuni, vroiai să le pun la ruşi sombrero şi cuţite ?. Lasă cearta.
Link to comment
Share on other sites

Foarte frumoase, felicitări. Îmi place că ai reuşit să reprezinţi gangurile prin aceste logo-uri.

Anhony, mai bine tăceai..

Link to comment
Share on other sites

Cu siguranta.

As fi apreciat daca macar ideile logo-urilor nu se asemanau cu ale mele. Pana si topicul (+ titlul sau) nu se deosebeste fata de ale mele.

 

Daca sunt logouri pentru ganguri cum ar trebuii sa se deosebeasca? Trebuia sa scrie in chineza? Atata gelozie intre voi nu stiu de ce, dar nu-i buna asa ca lasati-o deoparte, mai bine-ai invata cate ceva de la el.

 

@Imi plac aproape toate...cu exceptia: Green Street Bloods, Red Dragon Triad, sunt ...cum sa-ti spun...URATE.

Imi plac vietnamezii, avispa rifa, pier 69 in special.

Ti-am acordat un + pentru ati onora munca.

Link to comment
Share on other sites

Foarte frumoase, felicitări. Îmi place că ai reuşit să reprezinţi gangurile prin aceste logo-uri.

Anhony, mai bine tăceai..

Mersi gogoaşă.

Daca sunt logouri pentru ganguri cum ar trebuii sa se deosebeasca? Trebuia sa scrie in chineza? Atata gelozie intre voi nu stiu de ce, dar nu-i buna asa ca lasati-o deoparte, mai bine-ai invata cate ceva de la el.

 

@Imi plac aproape toate...cu exceptia: Green Street Bloods, Red Dragon Triad, sunt ...cum sa-ti spun...URATE.

Imi plac vietnamezii, avispa rifa, pier 69 in special.

Ti-am acordat un + pentru ati onora munca.

Mersi, dă-mi un PM cu ID-ul tău de Y!M să vorbim ceva.

Foarte interesante, ai muncit mult la ele, se vede, fonturile sunt foarte frumoase, good job Geo ! :*.

Mersi.

I've been a long-time fan of your work and I am very impressed with these creations, they came out nicely. You have a +1 from me.

Thanks darlin.
Link to comment
Share on other sites

Nu va mai certati ca chiorii care sunt mai bune.

Ale lu' Anthony sunt lucrate finut, si astea arata bine, nu pot fi comparate, terminati-va maestrii lupii.

Buna treaba, ce sa zic.

Link to comment
Share on other sites

Frumoase, bai colegu :)) Bravo ba, nu mai esti tu designer, dar tot ti-a mai ramas ceva :>

Link to comment
Share on other sites

Frumoase, bai colegu :)) Bravo ba, nu mai esti tu designer, dar tot ti-a mai ramas ceva :>

Mersi, dacă nu mai sunt Designer înseamnă că m-am lăsat sau că nu mai ştiu Photoshop :) ?

Toate-s faine, dar ultima e cea mai faina, parerea mea. Se vede ca ai muncit ceva timp la ele.

Arata excelent, felicitari !

Mersi :).

Foarte frumos, felicitari!

Mersi.

Foarte frumosoase, nu sunt eu expert in photoshop dar imi dau seama ca ai muncit.

Mersi, da... am muncit vreo 2-3h.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.