Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

[mTy sa ma anunti si pe mine cand inveti sa tragi cu deagle]...Neata, azi este ultima zi din an, petrecerea alea alea.... Va urez petreceri minunate!

 

Dute baaaa ... pana acum 3-4 zile te faceam praf si acum .... dintr-odata ma faci praf sau ii iei lu zer0gay 4 din 5

Link to comment
Share on other sites

Va doresc si eu un revelion cat mai super, sa vva distrati iar eu, il contrazic pe AndreyCiubotariu, si zic, imbatati-va :))

Intru in game si eu :*

Link to comment
Share on other sites

Băieţi, şi după decizia lui Kelton, acesta este ultimul meu post aici, aţi fost nişte colegi extraordinari, nu am ce să vă reproşez! Vă urez baftă la toţi, sper să ne mai întâlnim cândva! Paulică, Magnum, aveţi grijă şi tot aşa in continuare, voi puteţi duce facţiunea unde îi este locul ! :*

Link to comment
Share on other sites

Băieţi, şi după decizia lui Kelton, acesta este ultimul meu post aici, aţi fost nişte colegi extraordinari, nu am ce să vă reproşez! Vă urez baftă la toţi, sper să ne mai întâlnim cândva! Paulică, Magnum, aveţi grijă şi tot aşa in continuare, voi puteţi duce facţiunea unde îi este locul ! :*

 

Salutare ... hop si eu pe aici :)). Ce ai facut ma nab ? :( Ultima zi din an :> a doua zi fara SaMp :))=))

Link to comment
Share on other sites

Flay alaturi de The Barzini Family & Bank Robbers va ureaza un An Nou Fericit si multa sanatate.

Edited by FLAy
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.