Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ba frate daca nu rezolva nimeni nimic cu Abuzerii astia de Copi,eu ma las de jocu` asta X(( Imi dau wanted cand sunt in masina ( Fara H ) :| Foameaa asta ce face din oameni...

Link to comment
Share on other sites

Ba frate daca nu rezolva nimeni nimic cu Abuzerii astia de Copi,eu ma las de jocu` asta X(( Imi dau wanted cand sunt in masina ( Fara H ) :| Foameaa asta ce face din oameni...

 

Si mie mi-au dat cand eram in masina fara H :-J,cica am iesit,cum sa ies frate intre 100 de copi ?:)) fomistii tot fomisti...

Link to comment
Share on other sites

am ieșit.. am un lag infernal si in ors...

dar am găsit cva care o sa va placa primul filmulet in 3d pe b-zone

video by Ciupanezu.

 

=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) :)))

Ce vrei ma daca nu are fraps omu..

Link to comment
Share on other sites

am ieșit.. am un lag infernal si in ors...

dar am găsit cva care o sa va placa primul filmulet in 3d pe b-zone

video by Ciupanezu.

 

Thoamnee ... =)))

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru warruri.

Ar trebui mult mai multa vointa , voi daca muriti de 2-3 ori deja numai credeti in voi .

Ati vazut ca se poate am reusit sa ii batem nefiind nici macar 10 pe cuneo care aveau 30 , asta inseamna ca avem membri buni !

Felicitari pentru warruri. In mare a fost bine desi ar fi trebuit sa ne aparam toate teritoriile !

Asta este.

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru warruri.

Ar trebui mult mai multa vointa , voi daca muriti de 2-3 ori deja numai credeti in voi .

Ati vazut ca se poate am reusit sa ii batem nefiind nici macar 10 pe cuneo care aveau 30 , asta inseamna ca avem membri buni !

Felicitari pentru warruri. In mare a fost bine desi ar fi trebuit sa ne aparam toate teritoriile !

Asta este.

In special tu ai fost number one;) bravo

 

 

Felicitari pt waruri,pacat ca am pierdut

Prea multi rambo din pacate

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.