Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Neatza all.Ba sa moara mama daca nu le dau bataie la VTB ca la magar in panta

Link to comment
Share on other sites

Neatza all.Ba sa moara mama daca nu le dau bataie la VTB ca la magar in panta

Asta zici de cand ai plecat la mare=]]]]]]]].

Dute ba la plaja si ii rupi cand vii:))))))))).

Neata, daca castigam azi 4/4, luam saptamana viitoare tot ls-ul, dar trebuie sa va dati si silinta, cateodata.

Link to comment
Share on other sites

Da.. imi bag picioru ma duc sa tai porcu atunci:)).

Vedeti ca nici kid nu intra ca are conducere...

 

PRIMUL WAR CIVILIAN SPAWN - VA PUNETI PE CLADIREA DE LA SPAWN CIVIL

AL DOILEA WAR VERDANT II LS - VA PUNETI IN TUNEL, DACA NU REUSITI SA TINETI TUNELUL SCHIMBATI LA BUCLE

AL TREILEA WAR TRANSFENDER LS - LA BURGER PE CLADIRILE DE ACOLO SAU PE CLADIREA INALTA DIN COLTU TURFULUI

AL PATRULEA WAR AERO I LS - DACA SUNTETI MAI MULTI VA PUNETI PE HAMBARE, DACA NU LUATI TURNU SI E WIN.

 

Ma duc repede la bunicamea poate reusesc sa il bag.

Link to comment
Share on other sites

@, primele 3 waruri am luat bataie, fara kid on, nimeni nu asculta.

La al patrulea a intrat kid, si ne-am pus pe hangare si i-am macelarit.

+ primul meu best aici: RaE5adb.jpg?1

Daca ascultam si stam grupati, turfurile vin de la sine. :D

Link to comment
Share on other sites

Nu va plangeti am pierdut o lupta nu si razboiul + ca eu Tratec qment si Dookid nu am fost on cum a intrat Dookid la ultimu war cum ati batut, nu va agitati prea tare LS va fi al nostru degeaba se bucura VTB ca ne-a batut azi fara lider on e si normal sa iei bataie singura exceptie a fost in 69 frate cu rasta si tresti acolo rupeam la war frate si fara Explosive on.Lasa ca vineri vin de la mare si ii casapim pe toti mai ales pe suferintele de VTB.De VDT ce sa mai zic la waru cu aia cand venea un heli in secunda 2 ii tranteam cu tecurile pe toti 4 la pamant

Nu va plangeti am pierdut o lupta nu si razboiul + ca eu Tratec qment si Dookid nu am fost on cum a intrat Dookid la ultimu war cum ati batut, nu va agitati prea tare LS va fi al nostru degeaba se bucura VTB ca ne-a batut azi fara lider on e si normal sa iei bataie singura exceptie a fost in 69 frate cu rasta si tresti acolo rupeam la war frate si fara Explosive on.Lasa ca vineri vin de la mare si ii casapim pe toti mai ales pe suferintele de VTB.De VDT ce sa mai zic la waru cu aia cand venea un heli in secunda 2 ii tranteam cu tecurile pe toti 4 la pamant

Link to comment
Share on other sites

Nu va plangeti am pierdut o lupta nu si razboiul + ca eu Tratec qment si Dookid nu am fost on cum a intrat Dookid la ultimu war cum ati batut, nu va agitati prea tare LS va fi al nostru degeaba se bucura VTB ca ne-a batut azi fara lider on e si normal sa iei bataie singura exceptie a fost in 69 frate cu rasta si tresti acolo rupeam la war frate si fara Explosive on.Lasa ca vineri vin de la mare si ii casapim pe toti mai ales pe suferintele de VTB.De VDT ce sa mai zic la waru cu aia cand venea un heli in secunda 2 ii tranteam cu tecurile pe toti 4 la pamant

Nu va plangeti am pierdut o lupta nu si razboiul + ca eu Tratec qment si Dookid nu am fost on cum a intrat Dookid la ultimu war cum ati batut, nu va agitati prea tare LS va fi al nostru degeaba se bucura VTB ca ne-a batut azi fara lider on e si normal sa iei bataie singura exceptie a fost in 69 frate cu rasta si tresti acolo rupeam la war frate si fara Explosive on.Lasa ca vineri vin de la mare si ii casapim pe toti mai ales pe suferintele de VTB.De VDT ce sa mai zic la waru cu aia cand venea un heli in secunda 2 ii tranteam cu tecurile pe toti 4 la pamant

Nu te plictisesti de atata scris?:)))

Sa va zic ceva, ne-au batut ca au hq la 2 pasi, ca de dadea mai incolo, erau terminati.

O luat menta unban?

Link to comment
Share on other sites

Prea multa bataie de cap...

O mafie in care ai pretentii sa ai 24 de turfuri nu trebuie sa stea in 2-3 membrii. O factiune ar trebui sa se bazeze pe colectiv ori cand vezi ca rank 4 se cearta cu rank 5, normal ca nimeni nu asculta si toti merg de capul lor. Va chinuiti prea mult sa gasiti motive la adversari si nu va uitati in curtea voastra sa vedeti ca la noi e problema. Cum sa mergi la war fara fvr, cum sa mergi neorganizat, cum sa faca fiecare ce vrea, cum sa vina unu sa spuna "n-am fost eu la war si am pierdut". E ciudat, dar poate in timp se vor rezolva toate.

Link to comment
Share on other sites

@, mentionez ca avem mai mult de jumatate de oras, dar nu conteaza turfurile, cel putin nu pentru mine.

Cand eram vtb, aveam jumate de oras, le-am pierdut aproape pe toate, si i-am ajutat de la 2 turfuri sa ajunga la 6.

Deci totul se bazeaza pe incredere si pe cat de bine te simti atunci. Nu mereu prindem zile excelente. Azi castigam, maine pierdem, asa este si in viata reala.

GSB a avut de multe ori 24 de turfuri, dar totusi este si destul de greu sa iei un turf de pe langa HQ pe aceasta metoda de war, dar nu este imposibil.

Asa ca vom vedea ce se va mai intampla si va spun si aici la toti, lasati demisiile deoparte, nu murim pentru 1 turf. :D

Noapte buna va doresc!

Link to comment
Share on other sites

@@Spikezor , Madytz a spus ca nu trebuie sa ne bazam pe cativa membrii daca avem pretentii la tot orasul si ca ar trebuii sa o lasam mai usor cu aratatul cu degetul deoarece nu facem nimic productiv asa , ar trebuii sa ne organizam mai bine si sa nu mai fim dependenti de Lider si Sublider sau de 1 sau 2 zei .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.