Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Mai gasesc si eu clipuri cu mine :X Ma iubesc adminii !!!Ultimul clip e cu unii dintre codatii nostri preferati.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Am prins attack pe Market LS , va astept maine cu o prezenta identica cu cea de azi , mai exact de 35+ de membrii , Salut , Nb.

PS: Runk are planuri cu HQ Bratva asa ca maine daca vom fi intr-un numar suficient de mare ne vom prezenta si la acel war , exista sanse reale sa il luam daca vom fi 35+ si bine organizati .

Link to comment
Share on other sites

Felicitari!!!

Warurile de azi au descurs foarte bine, sa speram ca si maine va fi la fel.

Nu va speriati de warul cu TTB, nu o sa fie asa greu deoarece noi suntem 40 in factiune, ei 26..

In fine, pe noi LS ne intereseaza nu LV.

GG pt attack bey, am incercat si eu dar tot aceeasi chestie, dp 5 refresh cade rpg.. ciudat ca ieri nu mi-a cazut...

Am postat evidenta de la warurile de azi, in cazul in care am gresit ceva astept PM.

O seara placuta!

Noapte buna!

Link to comment
Share on other sites

Astazi nu pot sa zic ca am facut un pas inainte deoarece am pierdut un turf in LS , ma astept la o activitate mai ridicata in zilele ce urmeaza pentru a putea lua LS-ul .

Maine avem 4 waruri grele , 2 atacuri pe VTB , unul dintre ele chiar pe HQ-ul si 2 defenduri cu verdant , turfuri ce trebuiesc neaparat aparate.

@HQ Bratva a venit ca un bonus , e bine ca am aratat ca putem fii organizati si in alt oras , felicitari , ne vedem maine , noapte buna .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.