Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Iata cum o sa arate LV-ul peste putin timp, poza realizata de mine pentru southern pimps, movul va domina LV-ul. Sper sa va placa, va p3p!

WpL1XlK.png

Link to comment
Share on other sites

Iata cum o sa arate LV-ul peste putin timp, poza realizata de mine pentru southern pimps, movul va domina LV-ul. Sper sa va placa, va p3p!

WpL1XlK.png

 

Frumos, dupa cum spuneam trebuie sa muncim + vechime ( tecuri) 7-8 persoane, atunci o sa fie marfa! :))

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata baieti, cum o mai duceti? Eu acum m-am trezit, am avut ceva treaba aseara si m-am culcat pe la 3 exact cum am venit de afara.

Link to comment
Share on other sites

BonZy,împreună cu gang-ul The Tsar Bratva vă urează o primăvară frumoasă şi plină de bucurii!

 

''Prietene'' tu stii sa citesti ce am scris eu mai sus si cu JustThick,cu toatea astea ve-i avea report,alta data sa postezi la tine in topic nu la alte mafii!!!

 

Neata.

Astazi sunt foarte acupat,nu pot intra nici la antrenament nici la sedinta!

Va urez mult succes celor de clasa a XII-A,maine vor incepe probele de simulare pentru bacalaureat,inca o data mult succes!

Edited by biZon eXe
Link to comment
Share on other sites

Los Santos Police Department - Lieutenant Akki


Wishes You A


Colorful Spring


With full of


Joy


Link to comment
Share on other sites

Thanks akki.

 

Cine face semnaturi?Vreau si eu ceva simplu cu text SiSu daca nu deranjez

Ne vedem pe la 3

Salut maa, iti fac eu o semnatura, ca sa nu ma uiti, o sa-ti dau PM sau o pun aici, vad eu te p3p!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.