Jump to content

Prezentare - KuDy69


M A R T I N
 Share

Recommended Posts

  • Nick-ul tau:KuDy69

  • Prenume:Martin

Varsta:14 ani

Locatia: Botosani

Ocupatie: Handball , Sports

Jocul(rile) preferat(e): GTA SA , 4 , 5 , Fifa all

Hobby-urile tale: Sportul , PC

Interese: Handball-ul , Jocurile pe calculator

O descriere despre tine: Ma numesc Martin am 14 ani , sunt inalt ,blond , imi place handball-ul si jocurile de pe PC.

De unde ai aflat de B-Zone Community?:De pe serverul de Minecraft.

Alte precizari?:Salutari tuturor 8->

Link to comment
Share on other sites

Bun venit pe B-Zone Community!


Cu toate că eşti pe comunitate de o vreme (fiind membru minecraft), îţi urez "bun benit" pe forum.



După cum ai spus, îţi place San Andreas Multiplayer şi Minecraft.




  • Aici găseşti secţiunea specială pentru primul server al comunităţii (RPG1), iar aici găseşti User Panelul.
  • Aici găseşti secţiunea specială pentru al doilea server al comunităţii (RPG2), iar aici găseşti User Panelul.
  • Aici găseşti secţiunea specială pentru al treilea server al comunităţii (Movie Server), acesta nu are User Panel.


  • Aici ai secţiunea campionatelor FIFA.

Nu-ţi mai dau secţiuna specială a serverelor Minecraft deoarece sigur le cunoşti.



Aici ai un tutorial care te ajută să intri într-o facţiune (pentru San Andreas Multiplayer), dacă ai nevoie de indicaţii.





Îţi urez distracţie plăcută, iar dacă ai orice întrebare despre comunitate/servere/orice, eşti liber să-mi trimiţi un PM, iar eu am să-ţi răspund în cel mai scurt timp posibil. (nu sunt atotştiutor, dar consider că pot să găsesc mai repede un răspuns)



Mult succes!


Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.