Jump to content

Portofoliu- UTZ Design


AIM MIonut
 Share

Recommended Posts

BeeTee ZEW- poftim, inca cateva daca tot ti-a fost asa dor ! :)) Astept sa te mai vad si eu in actiune in putinul timp care mai dau cu ochii prin portofolii :))

 

 

 

GreenWald-ma bucur ca iti plac

 

Alphadores- intr-adevar...asa evoluezi, dar fiecare isi alege propriul stil

 

South Lodgy-multumesc, am detinut functia de designer dar am renuntat la ea din lipsa de timp si alte motive minore pe care nu le-ar intelege toti.

 

 

Rage v9,Winzzy 2K16,Exposium,TLG Vexx,Ultras Willson- va multumesc si va astept in continuare cu pareri la urmatoarele creatii, accept orice critica constructiva si aprecierile voastre.

 

 

 

 

 

#ENJOY

_________________________________________________________________________________________________________

k7KDaU6.jpg

jxnQRZ3.png

kjwTxAS.png

1sGVXMj.png

DoWiYJP.png

qRYrxPb.png

Pentru cei interesati, ne gasiti si pe facebook : https://www.facebook.com/rushMeCSGOeSports/?fref=ts

Link to comment
Share on other sites

Îmi place cum lucrezi!Astea sunt cele mai bune logouri pentru facțiuni!

Link to comment
Share on other sites

Cu siguranta esti unul dintre vechii designeri ai comunitatii. Respect pentru ceea ce faci, n-am cuvinte.

Link to comment
Share on other sites

Frumoase creatii, felicitari!

Link to comment
Share on other sites

Cateva lucrari noi (logo-uri / avatare / bannere / channel art-uri - pt.echipe)


____________________________________________________________________________________________________


#pack VirusGaming



09b4574115.png



mUiK9eb.jpg



5Twt2f9.jpg



VSOHVSa.jpg



H3YT6Z4.jpg



YZEhRVU.png





________________________________________________________________________________________________________________-


#pack WallbangWolves



WOkHmws.jpg



gLvGrP0.jpg



E1E4h45.png



BFTfO83.png



lQo5PqX.jpg




Edited by AIM MIonut
Link to comment
Share on other sites

Deci practic m-ai lasat fara cuvinte.


Mereu am spus asta, de cand ti-ai deschis portofoliul pana acum, esti un Designer extraordinar. Prin portofoliul tau dovedesti la toti membrii chiar si la "Designerii" de pe Comunitate, ca acest Domeniu nu se rezuma doar la Avatare si Semnaturi.



Lucrarile sunt extraordinare, efectele ce le-ai folosit ca sa le faci simple si cu stil sunt, uau.


Imi place ca tu te axezi sa scoti in vedere fiecare detaliu, fiecare parte din lucrarile tale. Imi place background-ul pe care il diversifici la fiecare lucrare.


Faci lucrari frumoase, simple si speciale.




Link to comment
Share on other sites

Dragon

Ma asteptam ca atata timp cat iti folosesti acronimul de 'designer' si deti un portofoliu, sa intelegi termeniul de REWORK, in caz contrar te invit public sa il stergi, dar te inteleg, probabil esti la inceput si mai ai de invatat. Contacteaza-le echipa pe fanpage, facebook : https://www.facebook.com/virusgaming.team/?fref=ts.

,discuta cu detinatorii echipei, cere detalii legate de reworkul dorit, intre vechiul si noul logo.

 

Macar de aveam cu cine sa ma contrazic, dar in cazul de fata, cu un ''designer'' care nu poate nici sa alinieze 2 texte pe avatar, nu cred ca are rost sa lungesc discutia.

 

Multumesc tuturor celorlalti pentru aprecierile anterioare, in zilele urmatoare revin cu alte lucrari.

Link to comment
Share on other sites

lol? Ai 28 de pagini la portofoliu, iar textul tau arata jalnic.

Mi-am dat seama din clipa in care ai rezolvat o cerere. Diferenta dintre acel avatar si creatiile de aici este prea mare.

Nu stiu sa aliniez 2 texte pe un avatar? Esti penibil.

Ce zici de pozitionarea textului tau in colturi sau pe margine? ayy lmao

http://i.imgur.com/0aJEWrD.png?1

 

Edited by Dragon
Link to comment
Share on other sites

Frumoas n-am ce psune maim ulte, faci o treaba excelenta!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.