Jump to content

[Portofoliu] PhaX


Lebanezul
 Share

Recommended Posts

no uite ce faine is fara patter.

Si daca scazi nu ca nu se mai vede se vede foarte slab dar asa trebuie.

Link to comment
Share on other sites

Te descurci destul de bine, unele mai bune, unele mai putin, dar sunt sigur ca vei ajunge intr-un bun final daca iti continui treaba.
Ai putea sa imi spui font-ul folosit la avatarul de mai jos? Mersi anticipat.


xorYfuL.jpg


Edited by JohnstoN
Link to comment
Share on other sites

Te descurci destul de bine, unele mai bune, unele mai putin, dar sunt sigur ca vei ajunge intr-un bun final daca iti continui treaba.

Ai putea sa imi spui font-ul folosit la avatarul de mai jos? Mersi anticipat.

 

 

xorYfuL.jpg

 

 

 

Font-ul se numește Vermin Vibes Ex.

 

 

Nu voi mai face creații cu Pattern decât dacă este necesar. Mulțumesc de feedback, Zenek, Cristina și Johnston.

Link to comment
Share on other sites

Mnoa, hai ca HaxBall si 8 Ball Pool mai merg, dar la Dota... un text total aiurea, un gradient reflected si drop shadow, sa nu mai zic ca cred ca ai bagat un Style din alea date in Photoshop.

La CS:GO puteai pune un rosu mai aprins, "V" de la "1V1" avea sa arate mult mai bine daca era de dimensiune mai mica.
Iar watermark-ul ala? Drop Shadow 5-0-5? Mai bine puneai blend mode overlay, decat culoarea aia ca la "GO", un drop shadow finut, nu chiar asa mare, nu se vede bine textul...

Link to comment
Share on other sites

Mnoa, hai ca HaxBall si 8 Ball Pool mai merg, dar la Dota... un text total aiurea, un gradient reflected si drop shadow, sa nu mai zic ca cred ca ai bagat un Style din alea date in Photoshop.

 

La CS:GO puteai pune un rosu mai aprins, "V" de la "1V1" avea sa arate mult mai bine daca era de dimensiune mai mica.

Iar watermark-ul ala? Drop Shadow 5-0-5? Mai bine puneai blend mode overlay, decat culoarea aia ca la "GO", un drop shadow finut, nu chiar asa mare, nu se vede bine textul...

Mersi de sfat, se vede așa deoarece este Satin pus pe text dar Drop Shadow este 1 0 1 Angle 75 Opacity 100%

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.